О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 172/28 "О бюджете сельского округа Акжол на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2025 года № 185/30
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете сельского округа Акжол на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 172/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжол на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 71 064 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 632 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступление с продажи основго капитала - 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 64 402 тысяч тенге;
2) затраты - 73 464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 2400 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 172/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 185/30 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2025 - 2027 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 172/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 71 064 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 632 мың теңге;
салық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 30 мың теңге;
трансферттер түсімі - 64 402 мың теңге;
2) шығындар - 73 464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 2400 мың теңге;