О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 173/28 "О бюджете Жалаулинского сельского округа на 2025 - 2027 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 18 марта 2025 года № 186/30
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 173/28 "О бюджете Жалаулинского сельского округа на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 69993 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5668 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 64325 тысяч тенге;
2) затраты - 70534 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 541 тыс.тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 173/28 "2025 - 2027 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 186/30 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 173/28 "Жалаулы ауылдық округінің "2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 69993 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5668 мың теңге;
салық емес түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 64325 мың теңге;
2) шығындар - 70534 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -541 мың теңге;