Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на первый квартал 2025 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2025 года № 26 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.

2025 жылғы бірінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 26 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.