Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета города Петропавловска
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2025 года № 2/21
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Респулики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:

Петропавл қаласының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақысын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 ақпандағы № 2/21 шешімі
Қазақстан Республикасы Заңының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 6-бабының 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат маслихата города Петропавловска";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Петропавловска";
3) коммунальное государственное учреждение "Управление делами акимата города Петропавловска" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Петропавловска";
4) коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата города Петропавловска";

1) "Петропавл қаласы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Петропавл қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) "Петропавл қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Петропавл қаласы әкімдігінің істер басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Петропавл қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

5) коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата города Петропавловска";
6) коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата города Петропавловска";
7) коммунальное государственное учреждение "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата города Петропавловска";
8) коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии акимата города Петропавловска";

5) "Петропавл қаласы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Петропавл қаласы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Петропавл қаласы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Петропавл қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

9) коммунальное государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Петропавловска";
10) коммунальное государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства акимата города Петропавловска";
11) коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Петропавловска";
12) коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок акимата города Петропавловска";

9) "Петропавл қаласы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Петропавл қаласы әкімдігінің құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
12) "Петропавл қаласы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;