О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 8-22-7 "Об утверждении бюджета Елецкого сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 марта 2025 года № 8-24-6
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджет Елецкого сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 8-22-7 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Елецкого сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 015,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 144,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 635,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 235,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 505,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 490,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 490,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 490,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение1
к решению Айыртауского
районного маслихата

"2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 наурыздағы № 8-24-6 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихаттының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-7 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Елецкий ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 015,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 144,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 635,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 235,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 505,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 490,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 490,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 490,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.";
көрсетілгін шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық
мәслихатының төрағасы
Г. Әбілқайырова
Айыртау аудандық мәслихатының