О признании утратившим силу решения акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2023 года № 15 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 10 января 2025 года № 1
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 сентября 2023 года № 15 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района имени Габита Мусрепова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области Р. Анбаев

"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімінің 2025 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 15 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімі
Р. Аңбаев