О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2024 года № 25-7 "Об утверждении бюджета Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 марта 2025 года № 27-11
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2024 года № 25-7 "Об утверждении бюджета Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 279 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 403 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 295 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 581 тысяча тенге;
2) затраты – 40 206,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 927,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 927,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 927,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области от
28 марта 2025 года № 27-11
Приложение 1 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области от
27 декабря 2024 года № 25-7
Бюджет на 2025 год Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 27-11 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-7 "2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 279 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 403 мың теңге; салықтық емес түсімдер – 0; негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 295 мың теңге; трансферттер түсімі – 20 581 мың теңге; 2) шығындар – 40 206,7 мың теңге; 3) таза бюджеттік кредиттеу – 0: бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 927,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 927,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 927,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының төрағасы
С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2025 жылғы 28 наурыздағы
№ 27-11 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 25-7 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)