Об отмене решения Кызылкогинского районного маслихата
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 февраля 2025 года № 29-1
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Кызылкогинского районного маслихата от 14 августа 2023 года № 6-1 "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Кызылкогинскому району" отменить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Т. Бейскали

Қызылқоға аудандық мәслихатының шешімін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 ақпандағы № 29-1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 тамыздағы № 6-1 "Қызылқоға ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Бейсқали