О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 20 декабря 2024 года № 25/146 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 апреля 2025 года № 29/173
В соответствии с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 годов следующих объемах:
пункт 1 изложить новой редакции:
1) доходы – 8 070 178 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 082 896 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 13 307 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 4 285 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 385 537 тысяч тенге;
2) затраты – 8 377 047 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 431 294 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 625 188;
погашение бюджетных кредитов – 193 894 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 738 163 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 738 163 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 625 188;
погашение займов – 197 586 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25/146 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 29/173 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының сәйкес Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШTІ:
1. Бәйдібек ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 8 070 178 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 082 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 307 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 285 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 385 537 мың теңге;
2) шығындар – 8 377 047 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 431 294 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 625 188 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 193 894 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 738 163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 738 163 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 625 188 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 197 586 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств –310 561 тысяч тенге.
2. Установить на 2025 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
- Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет 40,7 процент, в бюджет района 59,3 процент;
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 310 561 мың тенге.".
2. 2025 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
-төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 40,7 пайыз, жергілікті бюджетке 59,3 пайыз;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.