Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 23-169/VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қаңтардағы № 25-179/VIII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" №23-169/VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 23 476 629 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 035 463 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 419 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 113 350 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 312 397 мың теңге;
2) шығындар – 23 820 466 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 49 312 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19 660 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68 972 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294 525 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 525 мың теңге:
қарыздар түсімі – 19 660 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 23- 169/VІІІ "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 28 января 2025 года № 25-179/VIII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года №23-169/VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 годы следующих объемах:
1) доходы – 23 476 629 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 035 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 419 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 113 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 312 397 тысяч тенге;
2) затраты – 23 820 466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 49 312 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 19 660 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68 972 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -294 525 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 525 тысяч тенге:
поступления займов – 19 660 тысяч тенге;