О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 26-190-VIІI "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 25 апреля 2025 года № 30-223-VIII
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года №26-190-VIІI следующие изменения:
в вводной части указанного решения слова "с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан" заменить словами "с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 21 079 286 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 289 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 735 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 636 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 761 955 тысяч тенге;
2)затраты – 21 241 654 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 788 412 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 872 542 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 84 130 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -950 780 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 950 780 тысяч тенге:
поступление займов – 872 542 тысяч тенге;
погашение займов – 84 130 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 162 368 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-190-VIІI "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 30-223-VIII шешiмi
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №26-190-VIІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің кіріспе бөлігіндегі "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 079 286 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 289 960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 735 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 636 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 761 955 мың теңге;
2) шығындар – 21 241 654 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 788 412 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 872 542 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 84 130 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -950 780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 950 780 мың теңге;
қарыздар түсімі – 872 542 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 84 130 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 162 368 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.