О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2025 года № 23/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 19/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы", следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"О бюджетах поселков, сел и сельских округов Глубоковского района на 2025-2027 годы";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Алтайский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 885 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 657 тысяч тенге;
2) затраты – 96 804 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 919 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 919 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете села Алтайский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 80 657 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 26 тысяч тенге, из районного бюджета – 80 631 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 283 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 155 463 тысяч тенге;
2) затраты – 290 266,3 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2025 жылғы 06 мамырдағы № 23/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/4-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер, ауылдар мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы";
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 885 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 80 657 мың теңге;
2) шығындар – 96 804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 919 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 919 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған Алтайский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 80 657 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 26 мың теңге, аудандық бюджеттен – 80 631 мың теңге сомасында ескерілсін.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 283 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 155 463 мың теңге;
2) шығындар – 290 266,3 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 538,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 538,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 538,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 155 463 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 89 тысяч тенге, из районного бюджета – 155 374 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 217,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 063 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 394 тысяч тенге;
поступления трансфертов 42 760,5 тысяч тенге;
2) затраты – 59 648,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 431,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 431,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 431,3 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 42 760,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 61 тысяча тенге, из районного бюджета – 42 699,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 972,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 538,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 538,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 538,3 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 155 463 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 89 мың теңге, аудандық бюджеттен – 155 374 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 217,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 394 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 760,5 мың теңге;
2) шығындар – 59 648,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2431,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 431,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 431,3 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 42 760,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 61 мың теңге, аудандық бюджеттен – 42 699,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 972,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;

поступления от продажи основного капитала – 1 047 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 717,8 тысяч тенге;
2) затраты – 73 950,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 977,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 977,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 977,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 38 717,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 81 тысяча тенге, из районного бюджета – 38 636,8 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 195,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 518,5 тысяч тенге;
2) затраты – 212 669,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 474,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 474,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 474,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 198 518,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяча тенге, из областного бюджета – 120 000 тысяч тенге, из районного бюджета – 78 487,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Верхнеберезовский Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 047 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 717,8 мың теңге;
2) шығындар – 73 950,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 977,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 977,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 977,6 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 38 717,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 81 мың теңге, аудандық бюджеттен – 38 636,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 195,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 549 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 198 518,5 мың теңге;
2) шығындар – 212 669,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –- 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 474,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 474,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 474,3 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 198 518,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, облыстық бюджеттен – 120 000 мың теңге аудандық бюджеттен – 78 487,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 84 401,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 370,5 тысяч тенге;
2) затраты – 85 294,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -892,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 892,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 892,8 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете села Верхнеберезовский на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 71 370,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 353,5 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 865,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 939 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 898,8 тысяч тенге;
2) затраты – 96 151,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 285,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 285,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 285,5 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 81 898,8 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 85 тысяч тенге, из районного бюджета – 81 813,8 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:

1) кірістер – 84 401,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 370,5 мың теңге;
2) шығындар – 85 294,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 892,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 892,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 892,8 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025 жылға арналған Верхнеберезовский ауылының бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 71 370,5 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 353,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 865,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 939 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 898,8 мың теңге;
2) шығындар – 96 151,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 285,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 285,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 285,5 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2025 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 81 898,8 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 85 мың теңге, аудандық бюджеттен – 81 813,8 мың теңге сомасында ескерілсін.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 514 271,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 112 898 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 399 144,1 тысяч тенге;
2) затраты – 520 225,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 954,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 954,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 954,4 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 399 144,1 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 247 тысяч тенге, из районного бюджета – 398 897,1 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 163 335 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 933 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 283 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 119 тысяч тенге;
2) затраты – 168 683,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 348,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 348,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 348,3 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 71 119 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 31 тысяч тенге, из районного бюджета – 71 088 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:

"15. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 514 271,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 112 898 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 208 мың теңге;
трансферттер түсімі – 399 144,1 мың теңге;
2) шығындар – 520 225,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 954,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 954,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 954,4 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 399 144,1 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 247 мың теңге, аудандық бюджеттен – 398 897,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 163 335 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 283 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 119 мың теңге;
2) шығындар – 168 683,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 348,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 348,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 348,3 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2025 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 71 119 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 31 мың теңге, аудандық бюджеттен – 71 088 мың теңге сомасында ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"19. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 823,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 055,2 тысяч тенге;
2) затраты – 151 186,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 363,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 363,3 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 132 055,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 29 тысяч тенге, из районного бюджета – 132 026,2 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 714 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 877 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 118 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108 719 тысяч тенге;
2) затраты – 142 861,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 147,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 147,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 147,6 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 108 719 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 25 тысяч тенге, из районного бюджета – 108 694 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в новой редакции:

"19. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 823,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132 055,2 мың теңге;
2) шығындар – 151 186,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 363,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 363,3 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2025 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 132 055,2 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 29 мың теңге, аудандық бюджеттен – 132 026,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 714 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 877 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 118 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108 719 мың теңге;
2) шығындар – 142 861,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 147,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 147,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 147,6 мың теңге.";
22 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2025 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 108 719 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 25 мың теңге, аудандық бюджеттен – 108 694 мың теңге сомасында ескерілсін.";
23 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 900,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 397 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 211 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 292,7 тысяч тенге;
2) затраты – 112 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -188,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 188,3 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 107 292,7 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 107 275,7 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 239 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 079 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 871 тысяч тенге;
2) затраты – 116 915,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 676,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 676,9 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 66 871 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 17 тысяч тенге, из районного бюджета – 66 854 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:

"23. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 900,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 211 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107 292,7 мың теңге;
2) шығындар – 112 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 188,3 мың теңге.";
24 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2025 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 107 292,7 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 107 275,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2025-2027 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 079 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 871 мың теңге;
2) шығындар – 116 915,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -– 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер -– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 676,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 676,9 мың теңге.";
26 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2025 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 66 871 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 17 мың теңге, аудандық бюджеттен – 66 854 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты в сумме 93 525,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 32 тысяч тенге, из районного бюджета – 93 493,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

"34. 2025 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 93 525,3 мың теңге, оның ішінде республикалық бюджеттен – 32 мың теңге, аудандық бюджеттен – 93 493,3 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.