О внесении изменений в постановление акимата города Уральска от 15 сентября 2021 года № 2303 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 14 марта 2025 года № 438
Акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 15 сентября 2021 года № 2303 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24455) следующие изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Байменов
Приложение
к постановлению
постановлению акимата
города Уральска
от 14 марта 2025 года
№ 438
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска

Орал қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 2303 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 14 наурыздағы № 438 қаулысы
Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Орал қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 2303 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24455 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Байменов
Орал қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 14 наурыздағы № 438
қаулысына қосымша
Орал қаласы әкімдігінің

от 15 сентября 2021 года
№ 2303
Размер платы за пользование жилищем (входящий в состав объекта кондоминиума) из государственного жилищного фонда
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
город Уральск, поселок Зачаганск, улица Бірлік, дом № 13
115 (сто пятнадцать) тенге 96 (девяносто шесть) тиын
2
город Уральск, улица Самал, дом № 98
107 (сто семь) тенге 10 (десять) тиын
3

2021 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 2303 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (кондоминиум объектісінің құрамына кіретін) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Орал қаласы, Зачаганск кенті, Бірлік көшесі, № 13 үй
115 (жүз он бес) теңге 96 (тоқсан алты) тиын
2
Орал қаласы, Самал көшесі, № 98 үй
107 (жүз жеті) теңге 10 (он) тиын
3

город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 85/2
76 (семьдесят шесть) тенге 45 (сорок пять) тиын
4
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 85/6
78 (семьдесят восемь) тенге 3 (три) тиын
5
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурата Монкеулы, дом № 120
84 (восемьдесят четыре) тенге 6 (шесть) тиын
6
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 108
65 тенге (шестьдесят пять) 5 (пять) тиын
7
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 108/1
65 (шестьдесят пять) тенге 4 (четыре) тиын
8
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Мурата Монкеулы, дом № 110/1
65 (шестьдесят пять) тенге 1 (один) тиын
9
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Қамбар батыр, дом № 6
74 (семьдесят четыре) тенге 4 (четыре) тиын
10
город Уральск, поселок Зачаганск, микрорайон "Көктем", улица Қамбар батыр, дом № 8
74 (семдесят четыре) тенге 5 (пять) тиын
11
город Уральск, микрорайон "Астана", дом № 14
74 (семьдесят четыре) тенге 8 (восемь) тиын
12
город Уральск, микрорайон "Жана Орда", дом № 13
38 (тридцать восемь) тенге 6 (шесть) тиын
13
город Уральск, микрорайон "Жана Орда", дом № 6
58 (пятьдесят восемь) тенге 7 (семь) тиын
14
город Уральск, микрорайон "Жана Орда", дом № 25
71 (семьдесят один) тенге 9 (девять) тиын
15
город Уральск, улица Кеменгер, дом №41, корпус 1
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын
16

Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 85/2 үй
76 (жетпіс алты) теңге 45 (қырық бес) тиын
4
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, №85/6 үй
78 (жетпіс сегіз) теңге 3 (үш) тиын
5
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Арман" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 120 үй
84 (сексен төрт) теңге 6 (алты) тиын
6
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 108 үй
65 (алпыс бес) теңге 5 (бес) тиын
7
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 108/1 үй
65 (алпыс бес) теңге 4 (төрт) тиын
8
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, № 110/1 үй
65 (алпыс бес) теңге 1 (бір) тиын
9
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Қамбар батыр көшесі, № 6 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 4 (төрт) тиын
10
Орал қаласы, Зачаганск кенті, "Көктем" шағынауданы, Қамбар батыр көшесі, № 8 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 5 (бес) тиын
11
Орал қаласы, "Астана" шағынауданы, № 14 үй
74 (жетпіс төрт) теңге 8 (сегіз) тиын
12
Орал қаласы, "Жаңа Орда" шағынауданы, № 13 үй
38 (отыз сегіз) теңге 6 (алты) тиын
13
Орал қаласы, "Жаңа Орда" шағынауданы, № 6 үй
58 (елу сегіз) теңге 7 (жеті) тиын
14
Орал қаласы, "Жаңа Орда" шағынауданы, № 25 үй
71 (жетпіс бір) теңге 9 (тоғыз) тиын
15
Орал қаласы, Кемеңгер көшесі, №41 үй, корпус 1
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
16

город Уральск, улица Памяти Воинов Интернационалистов, дом №109/3
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын
17
город Уральск, улица Самал, дом №70/3
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын
18
город Уральск, улица Губарова, дом №31
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын
19
город Уральск, улица Желтоқсан, дом № 1В, корпус 1
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын
20
город Уральск, улица Самал, дом № 86
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын
21
город Уральск, улица Актюбинская, дом № 100
169 (сто шестьдесят девять) тенге 64 (шестьдесят четыре)тиын

Орал қаласы, Памяти Воинов-Интернационалистов көшесі, №109/3 үй
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
17
Орал қаласы, Самал көшесі, №70/3 үй
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
18
Орал қаласы, Губарова көшесі, №31 үй
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
19
Орал қаласы, Желтоқсан көшесі, № 1В, корпус 1
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
20
Орал қаласы, Самал көшесі, № 86 үй
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын
21
Орал қаласы, Актюбинская көшесі, № 100 үй
169 (жүз алпыс тоғыз) теңге 64 (алпыс төрт) тиын