Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Сырымского района
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2025 года № 52
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года №306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Сырымского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Сырымского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сырымского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырымского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сырымского района Ж.Батырниязов
Приложение к постановлению
акимата Сырымского района
от ______апреля 2025 года №_______
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Сырымского района
Адрес жилища из государственного жилищного фонда
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
Село Жымпиты, ул.Абая дом № 29
3333 (три тысячи тристо тридцать три) тенге
2

Сырым ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын жайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 52 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына және "төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы №306 бұйрығына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген), Сырым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Сырым ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы Қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырым ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкмі Ж.Батырниязов
Сырым ауданы әкімдігінің
2025 жылғы _____сәуірдегі
№______ қаулысына қосымша
Сырым ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын жайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын жайдың мекен жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері
1
Жымпиты ауылы, Абай көшесі № 29 үй
3333 (үш мың үш жүз отыз үш) теңге
2

Село Жымпиты, ул.Асадуллина дом № 16/Б, квартиры 3-6-9-10-13-16-21-24-27-28-31-34
10718 (десять тысяч семьсот восемнадцать) тенге
71
Село Жымпиты, ул.Асадуллина дом № 16/Б, квартиры 1-4-7-30-33-36
10427 (десять тысяч четыресто двадцать семь) тенге
72
Село Жымпиты, ул.Асадуллина дом № 16/Б, квартиры 2-5-8-11-14-17-29-32-35
8945 (восемьтысячи девятьсот сорок пять) тенге
73
Село Жымпиты, ул.Асадуллина дом № 16/Б, квартиры 12-15-18-20-23-26
8493 (восемь тысяч четыресто девяносто три) тенге
74
Село Жымпиты, ул. Асадуллина дом № 16/Б, квартиры 19-22-25
8551 (восемь тысяч пятьсот пятьдесять один) тенге
75
Село Жымпиты , ул.С.Сейфуллина дом № 5, кваритра 1
8334 (восемь тысяч тристо тридцать три) тенге
76
Село Жымпиты, ул.Ж.Досмухамедова дом № 9, квартира 1
7917 (семь тысяч девятьсот семьнадцать) тенге
77
Село Жымпиты, ул.К.Суирбаева дом № 147
10001 (десять тысяч один) тенге
78
Село Жымпиты, ул. С.Сейфуллина дом № 36, квартира 2
8001 (восемь тысяч один) теңге
79
Село Жымпиты, ул.Х.Есенжанова дом № 21, квартира 6
7384 (семь тысяч тристо восемдесять четыре) тенге
80
Село Жымпиты, ул.М.Маметовой дом № 9, кваритра 1
7584 (семь тысяч пятьсот восемьдесять четыре) тенге
81
Село Жымпиты, ул.Абая дом № 8
7751 (семь тысячи семьсот пятьдесять один) тенге
82
Село Жымпиты, ул.Байжанова дом № 10, кваритра 2
7501 (семь тысяч пятьсот один) тенге
83
Село Жымпиты, ул. К.Суирбаева дом №56
8542 (восемь тысяч пятьсот сорок два) тенге
84
Село Жымпиты, ул.М.Маметовой дом № 4, квартира 3
8889 (восемь тысяч восемсот восемьдесять девять) тенге
85
Село Жымпиты, ул.Кажмухана дом № 3, квартира 2
3334 (три тысячи тристо тридцать четыре) тенге
86
Село Жымпиты, ул.С.Датова дом № 43
8889 (восемь тысяч восемьсот восемдесять девять) тенге
87
Село Жымпиты, ул.Айтеке би дом № 10, квартира 2
8001 (восемь тысяч один) тенге
88
Село Жымпиты, ул.С.Сейфуллина дом № 45 үй, 1 пәтер
6251 (шесть тысяч двести пятьдесят один) тенге
89
Село Жымпиты, ул.Ж.Досмухамедова дом № 15, квартира 10
418 (четыресто восемнадцать) тенге
90
Жымпитинский сельский округ,село Улента, ул.Ташаева дом №1/А, квартира 1
14857 (четырнадцать тысяч восемьсот пятьдесят семь) тенге
91
Жымпитинский сельский округ,село Улента, ул.Ташаева дом №1/А, квартира 2
14857 (четырнадцать тысяч восемьсот пятьдесят семь) тенге
92
Жымпитинский селький округ,село Улента, ул. Ташаева дом №1/Б, квартира 1
14857 (четырнадцать тысяч восемьсот пятьдесят семь) тенге
93
Жымпитинский сельский округ,село Улента,ул. Ташаева дом №1/Б, квартира 2
14857 (четырнадцать тысяч восемьсот пятьдесят семь) тенге
94
Село Жымпиты, ул.К.Суирбаева дом №87 үй, квартира 1
16140 (шестьнадцать тысяч стосорок) тенге
95

Жымпиты ауылы, Асадуллин көшесі № 16/Б үй, 3-6-9-10-13-16-21-24-27-28-31-34 пәтерлер
10718 (он мың жеті жүз он сегіз) теңге
71
Жымпиты ауылы, Асадуллин көшесі № 16/Б үй, 1-4-7-30-33-36 пәтерлер
10427 (он мың төрт жүз жиырма жеті) теңге
72
Жымпиты ауылы, Асадуллин көшесі № 16/Б үй, 2-5-8-11-14-17-29-32-35 пәтерлер
8945 (сегіз мың тоғыз жүз қырық бес) теңге
73
Жымпиты ауылы, Асадуллин көшесі № 16/Б үй, 12-15-18-20-23-26 пәтерлер
8493 (сегіз мың төрт жүз тоқсан үш) теңге
74
Жымпиты ауылы, Асадуллин көшесі № 16/Б үй, 19-22-25 пәтерлер
8551 (сегіз мың бес жүз елу бір) теңге
75
Жымпиты ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 5 үй, 1 пәтер
8334 (сегіз мың үш жүз отыз төрт) теңге
76
Жымпиты ауылы, Ж.Досмұхамедов көшесі № 9 үй, 1 пәтер
7917 (жеті мың тоғыз жүз он жеті)теңге
77
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №147 үй
10001 (он мың бір)теңге
78
Жымпиты ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 36 үй, 2 пәтер
8001 (сегіз мың бір)теңге
79
Жымпиты ауылы, Х.Есенжанов көшесі № 21 үй, 6 пәтер
7384 (жеті мың үш жүз сексен төрт) теңге
80
Жымпиты ауылы, М.Маметова көшесі № 9 үй, 1 пәтер
7584 (жеті мың бес жүз сексен төрт)теңге
81
Жымпиты ауылы, Абай көшесі № 8 үй
7751 (жеті мың жеті жүз елу бір)теңге
82
Жымпиты ауылы, Байжанов көшесі № 10 үй, 2 пәтер
7501 (жеті мың бес жүз бір) теңге
83
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №56 үй
8542 (сегіз мың бес жүз қырық екі)теңге
84
Жымпиты ауылы, М.Маметова көшесі № 4 үй, 3 пәтер
8889 (сегіз мың сегіз жүз сексен тоғыз) теңге
85
Жымпиты ауылы, Қажмұқан көшесі № 3 үй, 2 пәтер
3334 (үш мың үш жүз отыз төрт) теңге
86
Жымпиты ауылы, С.Датов көшесі № 43 үй
8889 (сегіз мың сегіз жүз сексен тоғыз) теңге
87
Жымпиты ауылы, Әйтеке би көшесі № 10 үй, 2 пәтер
8001 (сегіз мың бір) теңге
88
Жымпиты ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 45 үй, 1 пәтер
6251 (алты мың екі жүз елу бір) теңге
89
Жымпиты ауылы, Ж.Досмұхамедов көшесі № 15 үй, 10 пәтер
418 (төрт жүз он сегіз) теңге
90
Жымпиты ауылдық округі, Өлеңті ауылы, Ташаев көшесі №1/А үй, 1 пәтер
14857 (он төрт мың сегіз жүз елу жеті) теңге
91
Жымпиты ауылдық округі, Өлеңті ауылы, Ташаев көшесі №1/А үй, 2 пәтер
14857 (он төрт мың сегіз жүз елу жеті) теңге
92
Жымпиты ауылдық округі, Өлеңті ауылы, Ташаев көшесі №1/Б үй, 1 пәтер
14857 (он төрт мың сегіз жүз елу жеті) теңге
93
Жымпиты ауылдық округі, Өлеңті ауылы, Ташаев көшесі №1/Б үй, 2 пәтер
14857 (он төрт мың сегіз жүз елу жеті) теңге
94
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №87 үй, 1 пәтер
16140 (он алты мың бір жүз қырық) теңге
95

Село Жымпиты, ул.К.Суирбаева дом №87, квартира 2
16140 (шестьнадцать тысяч стосорок) тенге
96
Село Жымпиты, ул.К.Суирбаева дом №76, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
97
Село Жымпиты, ул.К.Суирбаева дом №76, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
98
Жымпитинский сельский округ, село Улента, ул. Акдала дом №32
22612 (двадцать два тысяч шестьсот двенадцать) теңге
99
Село Жымпиты, ул. К.Суирбаева дом №83
22612 (двадцать два тысяч шестьсот двенадцать) тенге

Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №87 үй, 2 пәтер
16140 (он алты мың бір жүз қырық) теңге
96
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №76 үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
97
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №76 үй, 2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
98
Жымпиты ауылдық округі, Өлеңті ауылы, Ақдала көшесі №32
22612 (жиырма екі мың алты жүз он екі) теңге
99
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №83
22612 (жиырма екі мың алты жүз он екі) теңге

100
Село Жымпиты, ул. К.Сагирбаева дом №1, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
101
Село Жымпиты, ул. К.Сагирбаева дом №1, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
102
Село Жымпиты, ул. Абилхайырхана дом №13/А, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
103
Село Жымпиты, ул. Абилхайырхана дом №13/А, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
104
Село Жымпиты, ул.К.Суирбаева дом №91, квартира 1
14870 (четырнадцать тысяч восемьсот семьдесять) тенге
105
Село Жымпиты, ул. К.Суирбаева дом №91, квартира 2
14861 (четырнадцать тысяч восемьсот шестьдесять одна) тенге
106
Село Жымпиты, С.Сейфуллина дом №43
14870 (четырнадцать тысяч восемьсот семьдесять) тенге
107
Село Жымпиты, ул. К.Суирбаева дом №105
22612 (двадцать два тысяч шестьсот двенадцать) тенге
108
Алгабасский сельский округ,село Алгабас,ул. Букейхана дом № 3
4800 (четыре тысячи восемьсот) тенге
109
Алгабасский сельский округ,село Алгабас,ул. С.Датова дом № 23, квартира 1
583 (пятьсот восемьдесят три) тенге
110
Алгабасский сельский округ,село Алгабас,ул. Ж.Досмухамедова дом № 19, квартиры 1-2-3-4
27 (двадцать семь) тенге
111
Алгабасский сельский округ, село Алгабас, ул.Абылайхана дом № 6
3185 (три тысячи сто восемьдесят пять) тенге
112
Алгабасский сельский округ,село Алгабас,ул. М.Жумабаева дом № 4
3501 (три тысячи пятьсот один) тенге
113
Алгабасский сельский округ, село Алгабас, ул.С.Сейфуллина дом № 19,квартира 1
416 (четыресто шестнадцать) теңге
114
Алгабасский сельский округ, село Алгабас, ул. Желтоксана дом № 1 ,квартира 1
1251 (одна тысяча двесто пятьдесять одна) тенге
115
Алгабасский сельский округ, село Алғабас, ул. Абая дом № 28, квартира 1
1786 (тысяча семьсот восемьдесят шесть) тенге
116
Алгабасский сельский округ, село Алгабас, ул.Ж.Досмұхамедова дом № 48, квартира 1
14857 (четырнадцать тысяч восемсот пятьдесят семь) тенге
117
Алгабасский сельский округ, село Алгабас, ул. Ж.Досмухамедова дом № 48, квартира 2
14857 (четырнадцать тысяч восемсот пятьдесят семь) тенге
118
Алгабасский селький округ, село Алгабас, ул.Ж.Досмухамедова дом № 50, квартира 1
14858 (четырнадцать тысяч восемьсот пятьдесятвосемь) тенге
119
Алгабасский сельский округ, село Алгабас, ул.Ж.Досмухамедова дом № 50, квартира 2
14858 (четырнадцать тысяч восемьсот пятьдесятвосемь) теңге
120
Аралтюбинский сельский округ, село Аралтюба, ул. С.Сейфуллина дом № 19,квартира 1
416 (четыресто шестнадцать) тенге
121
Аралтюбинский сельский округ, село Аралтюба, ул. Желтоқсан дом № 1, квартира 1
1251 (одна тысяч двестопятьдесят одна) тенге
122
Аралтюбинский сельский округ, село Аралтюба, ул. Абая дом № 28, квартира 1
1786 (одна тысяч семьсотвосемдесять шесть) тенге

100
Жымпиты ауылы, Қ.Сағырбаев көшесі №1 үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
101
Жымпиты ауылы, Қ.Сағырбаев көшесі №1 үй, 2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
102
Жымпиты ауылы, Әбілхайырхан көшесі №13/А үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
103
Жымпиты ауылы, Әбілхайырхан көшесі №13 үй, 2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
104
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №91 үй, 1 пәтер
14870 (он төрт мың сегіз жүз жетпіс) теңге
105
Жымпиты ауылы, Қ.Сүйірбаев көшесі №91 үй, 2 пәтер
14861 (он төрт мың сегіз жүз алпыс бір) теңге
106
Жымпиты ауылы, С.Сейфуллин көшесі №43 үй
14870 (он төрт мың сегіз жүз жетпіс) теңге
107
Жымпиты ауылы,Қ.Сүйірбаев көшесі №105 үй
22612 (жиырма екі мың алты жүз он екі) теңге
108
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Бөкейхан көшесі № 3
4800 (төрт мың сегіз жүз) теңге
109
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, С.Датұлы көшесі № 23 үй, 1 пәтер
583 (бес жүз сексен үш) теңге
110
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ж.Досмұхмедов көшесі № 19 үй, 1-2-3-4 пәтерлер
27 (жиырма жеті) теңге
111
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Абылайхан көшесі № 6 үй
3185 (үш мың бір жүз сексен бес) теңге
112
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, М.Жұмабаев көшесі № 4 үй
3501 (үш мың бес жүз бір) теңге
113
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 19 үй, 1 пәтер
416 (төрт жүз он алты) теңге
114
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Желтоқсан көшесі № 1 үй, 1 пәтер
1251 (бір мың екі жүз елу бір) теңге
115
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Абай көшесі № 28 үй, 1 пәтер
1786 (бір мың жеті жүз сексен алты) теңге
116
Алғабас ауылдық округі, Қызылағаш ауылы, Республика көшесі № 4 үй, 1 пәтер
2667 (екі мың алты жүз алпыс жеті) теңге
117
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ж.Досмұхамедов көшесі № 48 үй, 1 пәтер
14857 (он төрт мың сегіз жүз елу жеті) теңге
118
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ж.Досмұхамедов көшесі № 48 үй, 2 пәтер
14857 (он төрт мың сегіз жүз елу жеті) теңге
119
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ж.Досмұхамедов көшесі № 50 үй, 1 пәтер
14858 (он төрт мың сегіз жүз елу сегіз) теңге
120
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ж.Досмұхамедов көшесі № 50 үй, 2 пәтер
14858 (он төрт мың сегіз жүз елу сегіз) теңге
121
Аралтөбе ауылдық округі, Аралтөбе ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 19 үй, 1 пәтер
416 (төрт жүз он алты) теңге
122
Аралтөбе ауылдық округі, Аралтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі № 1 үй, 1 пәтер
1251 (бір мың екі жүз елу бір) теңге

123
Аралтюбинский сельский округ, село Кызылагаш, ул.Республики дом № 4, квартира 1
2667 (два тысяч шестьсот шестьдесятсемь) тенге
124
Аралтюбинский сельский округ, село Кызылагаш, ул.Республики дом № 1, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
125
Аралтюбинский сельский округ, село Кызылагаш, ул.Республики дом № 1, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
126
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.Болашак дом № 8
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
127
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.Болашак дом № 10
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
128
Булдуртинский сельский округ,село Булдурта, ул Болашак дом № 12
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
129
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Болашак дом № 14
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
130
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Болашак дом № 16
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь ) тенге
131
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Болашак дом № 18
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
132
Булдуртиский сельский округ, село Булдурта, ул.Болашак дом № 20
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
133
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.Болашак дом № 22
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
134
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.Болашак дом № 24
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
135
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.Болашак дом № 26
4667 (четыре тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
136
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.Б.Момышулы дом № 1, квартира 1
1667 (тысяча шестьсот шестьдесят семь) тенге
137
Булдуртинский сельский округ,село Булдурта, ул. К.Кальменова дом № 7, квартира 1
667 (шестьсот шестьдесят семь ) тенге
138
Булдуртинский сельский округ, село Аккудук, ул. С.Сейфуллина дом № 3, квартира 2
2500(две тысячи пятьсот) тенге
139
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Ж.Жабаева дом № 16, квартира 2
2000 (две тысячи ) тенге
140
Булдуртинский сельский округ,село Булдурта, ул. М.Унгарбекова дом № 4, квартира 2
730 (семьсот тридцать) тенге
141
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.М.Маметовой дом № 10
2143 (две тысячи сто сорок три) тенге
142
Булдуртинский сельский округ село Булдурта, ул. М.Маметовой дом № 26
2381 (две тысячи тристо восемьдесят один) тенге
143
Булдуртинский сельский округ, село Когерис, ул.Желтоксана дом № 5, квартира 2
1203(одна тысяча двести три) тенге
144
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Ж.Балпейсовой дом № 25, квартира 2
4126 (четыре тысячи сто двадцать шесть) тенге

123
Аралтөбе ауылдық округі, Аралтөбе ауылы, Абай көшесі № 28 үй, 1 пәтер
1786 (бір мың жеті жүз сексен алты) теңге
124
Аралтөбе ауылдық округі, Қызылағаш ауылы, Республика көшесі № 4 үй, 1 пәтер
2667 (екі мың алты жүз алпыс жеті) теңге
125
Аралтөбе ауылдық округі, Қызылағаш ауылы, Республика көшесі № 1 үй, 1 пәтер
16143 (он мың бір жүз қырық үш) теңге
126
Аралтөбе ауылдық округі, Қызылағаш ауылы, Республика көшесі № 1 үй, 2 пәтер
16143 (он мың бір жүз қырық үш) теңге
127
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 8 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
128
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 10 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
129
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 12 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
130
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 14 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
131
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 16 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
132
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 18 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
133
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 20 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
134
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 22 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
135
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 24 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
136
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 26 үй
4667 (төрт мың алты жүз алпыс жеті) теңге
137
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Б.Момышулы көшесі № 1 үй, 1 пәтер
1667 (бір мың алты жүз алпыс жеті) теңге
138
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, К.Кальменов көшесі № 7 үй, 1 пәтер
667 (алты жүз алпыс жеті) теңге
139
Бұлдырты ауылдық округі, Аққұдық ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 3 үй, 2 пәтер
2500 (екі мың бес жүз) теңге
140
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Ж.Жабаев көшесі № 16 үй, 2 пәтер
2000 (екі мың) теңге
141
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, М.Оңғарбеков көшесі № 4 үй, 2 пәтер
730 (жеті жүз отыз) теңге
142
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, М.Маметова көшесі № 10 үй
2143 (екі мың бір жүз қырық үш) теңге
143
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, М.Маметова көшесі № 26 үй
2381 (екі мың үш жүз сексен бір) теңге
144
Бұлдырты ауылдық округі, Көгеріс ауылы, Желтоқсан көшесі № 5 үй, 2 пәтер
1203 (бір мың екі жүз үш) теңге

145
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул.К.Кальменовой дом № 18
4159 (четыре тысячи сто пятьдесят девять) тенге
146
Булдуртинский сельский округ, село Когерис, ул. Желтоқсана дом № 14, квартира 2
8889 (восемь тысяч восемьсот восемьдесят девять) тенге
147
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Ж.Жабаева дом № 22
2501 (две тысячи пятьсот один) тенге
148
Булдуртинский сельский округ, село Когерис, ул.Атамекена дом № 10, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) теңге
149
Булдуртинский сельский округ, село Когерис, ул. Атамекена дом № 10, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч стосорок три) тенге
150
Булдуртинский сельский округ, село Булдурта, ул. Болашак дом № 33
16147 (шестьнадцать тысяч стосороксемь) тенге
151
Булдуртинский сельский округ, село Когерис, ул.Достык дом № 12, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосороктри) тенге
152
Буланский сельский округ, село Жамбыла, ул.Бейбитшилик дом № 4
708 (семьсот восемь) тенге
153
Буланский сельский округ, село Булан, ул.Достыка дом № 8
2332 (две тысячи тристо тридцать две) тенге
154
Буланский сельский округ, село Булан,ул Казақстана дом № 2
2143 (две тысячи сто сорок три) тенге
155
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул. Тайлака Батыра дом № 11
500 (пятьсот) тенге
156
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул. Желтоқсан дом № 9
417 (четыресто семьнадцать) тенге
157
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул. Тайлака Батыра дом № 7
833 (восемьсот тридцать три) тенге
158
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул. Бейбитшилик дом № 6, квартира 1
1947 (одна тысяча девятьсот сорок семь) тенге
159
Буланский сельский округ, село Булан, ул.Шидерта дом № 6
3126 (три тысячи сто двадцать шесть) тенге
160
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул.Тасоба дом № 4, квартира 2
2262 (две тысячи двести шестьдесят две) тенге
161
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул. Желтоқсан дом № 2, квартира 2
4159 (четыре тысячи сто пятьдесят девять) тенге
162
Буланский сельский округ, село Булан, ул. Достык дом № 14
4159 (четыре тысячи сто пятьдесят девять) тенге
163
Буланский сельский округ, село Жамбыл, ул. Тайлака Батыра дом № 4/А, квартира 1
16140 (шестьнадцать тысяч стосорок) тенге
164
Буланский сельский округ, село Жамбыл , ул.Тайлака Батыра дом № 4/А, квартира 2
16140 (шестьнадцать тысяч стосорок) тенге
165
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул.С.Датова дом № 5
835 (восемьсот тридцать пять) тенге
166
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул. С.Датова дом № 8
22 (двадцать две) тенге
167
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул. С.Датова дом № 20
1167(одна тысяча сто шестьдесят семь ) тенге

145
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Ж.Балпейсова көшесі № 25 үй, 2 пәтер
4126 (төрт мың бір жүз жиырма алты) теңге
146
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, К.Кальменов көшесі № 18 үй
4159 (төрт мың бір жүз елу тоғыз) теңге
147
Бұлдырты ауылдық округі, Көгеріс ауылы, Желтоқсан көшесі № 14 үй, 2 пәтер
8889 (сегіз мың сегіз жүз сексен тоғыз) теңге
148
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Ж.Жабаев көшесі № 22 үй
2501 (екі мың бес жүз бір) теңге
149
Бұлдырты ауылдық округі, Көгеріс ауылы, Атамекен көшесі № 10 үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
150
Бұлдырты ауылдық округі, Көгеріс ауылы, Атамекен көшесі № 10 үй, 2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
151
Бұлдырты ауылдық округі, Бұлдырты ауылы, Болашақ көшесі № 33 үй
16147 (он алты мың бір жүз қырық жеті) теңге
152
Бұлдырты ауылдық округі, Көгеріс ауылы, Достық көшесі № 12 үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
153
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Бейбітшілік көшесі № 4 үй
708 (жеті жүз сегіз) теңге
154
Бұлан ауылдық округі, Бұлан ауылы, Достық көшесі № 8 үй
2332 (екі мың үш жүз отыз екі) теңге
155
Бұлан ауылдық округі, Бұлан ауылы, Қазақстан көшесі № 2 үй
2143 (екі мың бір жүз қырық үш) теңге
156
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Тайлақ Батыр көшесі № 11 үй
500 (бес жүз) теңге
157
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Желтоқсан көшесі № 9 үй
417 (төрт жүз он жеті) теңге
158
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Тайлақ Батыр көшесі № 7 үй
833 (сегіз жүз отыз үш) теңге
159
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Бейбітшілік көшесі № 6 үй, 1 пәтер
1947 (бір мың тоғыз жүз қырық жеті) теңге
160
Бұлан ауылдық округі, Бұлан ауылы, Шідерті көшесі № 6 үй
3126 (үш мың бір жүз жиырма алты) теңге
161
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Тасоба көшесі № 4 үй, 2 пәтер
2262 (екі мың екі жүз алпыс екі) теңге
162
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Желтоқсан көшесі № 2 үй, 2 пәтер
4159 (төрт мың бір жүз елу тоғыз) теңге
163
Бұлан ауылдық округі, Бұлан ауылы, Достық көшесі № 14 үй
4159 (төрт мың бір жүз елу тоғыз) теңге
164
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Т.Батыр көшесі № 4/А үй, 1 пәтер
16140 (он алты мың бір жүз қырық) теңге
165
Бұлан ауылдық округі, Жамбыл ауылы, Т.Батыр көшесі № 4/А үй, 2 пәтер
16140 (он алты мың бір жүз қырық) теңге
166
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, С.Датұлы көшесі № 5 үй
835 (сегіз жүз отыз бес) теңге
167
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, С.Датұлы көшесі № 8 үй
22 (жиырма екі) теңге

168
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул.М.Ауезова дом № 2, кваритра 1
2175 (две тысячи сто семьдесят пять) тенге
169
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул. М.Ауезова дом № 2, квартира 1
2175 (две тысяч стовосемьдесятпять) тенге
170
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул.С.Датова дом № 3/В, квартира 1
16147 (шестьнадцать тысяч стосороксемь) тенге
171
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул. С.Датова дом № 3/В, квартира 2
16147 (шестьнадцать тысяч стосороксемь) тенге
172
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул.Жана қурылыс дом № 7, квартира 1
14861 (четырнадцать тысяч восемьсотшестьдесять одна) тенге
173
Елтайский сельский округ, село Таскудук, ул. Жана курылыс дом № 7, квартира 2
14861 (четырнадцать тысяч восемьсотшестьдесять одна) тенге
174
Жосалинский сельский округ, село Коңыр, ул.К.Кошекова дом № 13, квартира 1
3574 (три тысячи пятьсот семьдесят четыре) тенге
175
Жосалинский сельский округ, село Тамды, ул.О.Гайсагалиева дом № 8, квартира 2
500 (пятьсот) тенге
176
Жосалинский сельский округ, село Тамды, ул. Ж.Доскараева дом № 15, квартира 1
393 (триста девяносто три) тенге
177
Жосалинский сельский округ, село Қоныр, ул.Тамды жагалауы дом № 34
3751(три тысячи семьсот пятьдесят один) тенге
178
Жосалинский сельский округ, село Коныр, ул.А.Жумагалиева дом № 7
4762(четыре тысячи семьсот шестьдесят два) тенге
179
Жетикульский сельский округ, село Косарал, ул. Е. Сатаева дом № 8, квартира 2
2000 (две тысячи) тенге
180
Жосалинский сельский округ, село Косарал, ул. С. Датова дом № 15
3572 (три тысячи пятьсот семьдесят две ) тенге
181
Жетикульский сельский округ, село Косарал, ул. С. Датова дом № 16
3178 (три тысячи сто семьдесят восемь) тенге
182
Жетикульский сельский округ, село Агоба, ул. Шыгынкол дом № 1, квартира 1
3750 (три тысячи семьсот пятьдесят) тенге
183
Жетикульский сельский округ, село Косарал, ул. Е.Сатаева дом № 20, квартира 1
3667 (три тысячи шестьсот шестьдесят семь) тенге
184
Косубинский сельский округ, село Косуба, ул.С.Датова дом № 11
835 (восемьсот тридцать пять) тенге
185
Косубинский сельский округ, село Косуба, ул.С.Датова дом № 10
100 (сто) тенге
186
Косубинский сельский округ, село Косуба, ул. К. Сагирбайулы дом № 26, квартира 2
953 (девятьсот пятьдесят три) тенге
187
Қосубинский сельский округ, село Жыракудук, ул.Ы.Алтынсарина дом № 20
4688 (четыре тысячи шестьсот восемьдесят восемь) тенге
188
Косубинский сельский округ, село Косуба, ул. А.Молдагуловой дом № 1, квартира 1
2167 (две тысячи сто шестьдесят семь) тенге
189
Косубинский сельский округ, село Жыракудук, ул.Ы.Алтынсарина дом № 14/А, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге

168
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, С.Датұлы көшесі № 20 үй
1167 (бір мың бір жүз алпыс жеті) теңге
169
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, М.Әуезов көшесі № 2 үй, 1 пәтер
2175 (екі мың бір жүз жетпіс бес) теңге
170
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, С.Датұлы көшесі № 3/В үй, 1 пәтер
16147 (он мың бір жүз қырық жеті) теңге
171
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, С.Датұлы көшесі № 3/В үй, 2 пәтер
16147 (он мың бір жүз қырық жеті) теңге
172
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, Жаңа құрылыс көшесі № 7 үй, 1 пәтер
14861 (он төрт мың сегіз жүз алпыс бір) теңге
173
Елтай ауылдық округі, Тасқұдық ауылы, Жаңа құрылыс көшесі № 7 үй, 2 пәтер
14861 (он төрт мың сегіз жүз алпыс бір) теңге
174
Жосалы ауылдық округі, Қоңыр ауылы, К.Көшеков көшесі № 13 үй, 1 пәтер
3574 (үш мың бес жүз жетпіс төрт) теңге
175
Жосалы ауылдық округі, Тамды ауылы, О.Ғайсағалиев көшесі № 8 үй, 2 пәтер
500 (бес жүз) теңге
176
Жосалы ауылдық округі, Тамды ауылы, Ж.Досқараев көшесі № 15 үй, 1 пәтер
393 (үш жүз тоқсан үш) теңге
177
Жосалы ауылдық округі, Қоңыр ауылы, Тамды Жағалауы көшесі № 34
3751(үш мың жеті жүз елу бір) теңге
178
Жосалы ауылдық округі, Қоңыр ауылы, А.Жұмағалиев көшесі № 7
4762(төрт мың жеті жүз алпсы екі) теңге
179
Жетікөл ауылдық округі, Қосарал ауылы, Е.Сатаев көшесі № 8 үй, 2 пәтер
2000 (екі мың) теңге
180
Жетікөл ауылдық округі, Қосарал ауылы, С.Датұлы көшесі № 15 үй
3572 (үш мың бес жүз жетпіс екі) теңге
181
Жетікөл ауылдық округі, Қосарал ауылы, С.Датұлы көшесі№ 16 үй
3178 (үш мың бір жүз жетпіс сегіз) теңге
182
Жетікөл ауылдық округі, Ағоба ауылы, Шығынкөл көшесі № 1 үй, 1 пәтер
3750 (үш мың жеті жүз елу) теңге
183
Жетікөл ауылдық округі, Қосарал ауылы, Е.Сатаев көшесі № 20 үй, 1 пәтер
3667 (үш мың алты жүз алпыс жеті) теңге
184
Қособа ауылдық округі, Қособа ауылы, С.Датұлы көшесі № 11 үй
835 (сегіз жүз отыз бес) теңге
185
Қособа ауылдық округі, Қособа ауылы, С.Датұлы көшесі № 10 үй
100 (бір жүз) теңге
186
Қособа ауылдық округі, Қособа ауылы, Қ.Сағырбайұлы көшесі № 26 үй, 2 пәтер
953 (тоғыз жүз елу үш) теңге
187
Қособа ауылдық округі, Жырақұдық ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 20 үй
4688 (төрт мың алты жүз сексен сегіз) теңге
188
Қособа ауылдық округі, Қособа ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі № 1 үй, 1 пәтер
2167 (екі мың бір жүз алпыс жеті) теңге
189
Қособа ауылдық округі, Жырақұдық ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 14/А үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге

190
Косубинский сельский округ, село Жыракудук, ул.Ы.Алтынсарина дом № 14/А, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге
191
Косубинский сельский округ, село Жыракудук,ул. Ы.Алтынсарина дом № 14/Б, квартира 1
16147 (шестьнадцать тысяч сто соро ксемь) тенге
192
Косубинский сельский округ, село Жыракудук,ул. Ы.Алтынсарина дом № 14/Б, квартира 1
16147 (шестьнадцать тысяч сто сорок семь) тенге
193
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул. Коктобе дом № 5
6374 (шесть тысяч тристо семьдесят четыре) тенге
194
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул. С.Датова дом № 32, квартира 2
834 (восемьсот тридцать четыре) тенге
195
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул.С.Датова дом № 2
6667 (шесть тысяч шестьсот шестьдесят семь) тенге
196
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул.Е.Корпеева дом № 8, квартира 1
596 (пятьсот девяносто шесть) тенге
197
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул. М.Ихсанова дом № 9, квартира 1
834 (восемьсот тридцать четыре) тенге
198
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул.Е.Корпеева дом № 1/Б, квартира 1
16147 (шестьнадцать тысяч сто сорок семь) тенге
199
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул.Е.Корпеева дом № 1/Б, квартира 2
16147 (шестьнадцать тысяч сто сорок семь) тенге
200
Талдыбулакский сельский округ, село Талдыбулак, ул.Е.Корпеева дом № 1/Б, квартира 3
16147 (шестьнадцать тысяч сто сорок семь) тенге
201
Шолакаңкатинский сельский округ, село Карағанда, ул. Курмангазы дом № 8
625 (шестьсот двадцать пять) тенге
202
Шолаканкатинский сельский округ, село Тоганас, ул.Третьяка дом № 6
625 (шестьсот двадцать пять) тенге
203
Шолақаңқатинский сельский округ, село Тоганас, ул.Абая дом № 3, квартира 2
1333 (одна тысяча триста тридцать три) тенге
204
Шолакаңкатинский сельский округ, село Тоганас, ул. Абая дом № 18
3959 (три тысячи девятьсот пятьдесят девять) тенге
205
Шолакаңкатинский сельский округ, село Сегиз уй, ул. Сегизуй дом № 2
163 (сто шестьдесят три) тенге
206
Саройский сельский округ, село Шагырлой, М.Маметовой дом № 7/А,квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге
207
Саройский сельский округ, село Шагырлой, М.Маметовой дом № 7/А,квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге
208

190
Қособа ауылдық округі, Жырақұдық ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 14/А үй, 2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
191
Қособа ауылдық округі, Жырақұдық ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 14/Б үй, 1 пәтер
16147 (он алты мың бір жүз қырық жеті) теңге
192
Қособа ауылдық округі, Жырақұдық ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі № 14/Б үй, 2 пәтер
16147 (он алты мың бір жүз қырық жеті) теңге
193
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, Көктөбе көшесі № 5 үй
6374 (алты мың үш жүз жетпіс төрт) теңге
194
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, С.Датұлы көшесі № 32 үй, 2 пәтер
834 (сегіз жүз отыз төрт) теңге
195
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, С.Датұлы көшесі № 2 үй
6667 (алты мың алты жүз алпыс жеті) теңге
196
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, Е.Корпеев көшесі № 8 үй, 1 пәтер
596 (бес жүз тоқсан алты) теңге
197
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, М.Ихсанов көшесі № 9 үй, 1 пәтер
834 (сегіз жүз отыз төрт) теңге
198
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, Е.Көрпеев көшесі № 1/Б үй, 1 пәтер
16147 (он алты мың бір жүз қырық жеті) теңге
199
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, Е.Көрпеев көшесі № 1/Б үй, 2 пәтер
16147 (он алты мың бір жүз қырық жеті) теңге
200
Талдыбұлақ ауылдық округі, Талдыбұлақ ауылы, Е.Көрпеев көшесі № 1/Б үй, 3 пәтер
16147 (он алты мың бір жүз қырық жеті) теңге
201
Шолақаңқаты ауылдық округі, Қарағанды ауылы, Құрманғазы көшесі № 8 үй
625 (алты жүз жиырма бес) теңге
202
Шолақаңқаты ауылдық округі, Тоғанас ауылы, Третьяк көшесі № 6 үй
625 (алты жүз жиырма бес) теңге
203
Шолақаңқаты ауылдық округі, Тоғанас ауылы, Абай көшесі № 3 үй, 2 пәтер
1333 (бір мың үш жүз отыз үш) теңге
204
Шолақаңқаты ауылдық округі, Тоғанас ауылы, Абай көшесі № 18 үй
3959 (үш мың тоғыз жүз елу тоғыз) теңге
205
Шолақаңқаты ауылдық округі, Сегізүй ауылы, Сегізүй көшесі № 2 үй
163 (бір жүз алпыс үш) теңге
206
Сарой ауылдық округі, Шағырлой ауылы, М.Маметова көшесі № 7/А үй,1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
207
Сарой ауылдық округі, Шағырлой ауылы, М.Маметова көшесі № 7/А үй,2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
208

Саройский сельский ауылдық округ, село Шагырлой, ул. М.Маметовой дом № 7/Б, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч стосороктри) тенге
209
Саройский сельский ауылдық округ, село Шагырлой, ул. М.Маметовой дом № 7/Б, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге
210
Саройский сельский округ, село Коздигара, ул. Ш.Утепова дом № 1/Б, квартира 1
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге
211
Саройский сельский округ, село Коздигара, ул. Ш.Утепова дом № 1/Б, квартира 2
16143 (шестьнадцать тысяч сто сорок три) тенге

Сарой ауылдық округі, Шағырлой ауылы, М.Маметова көшесі № 7/Б үй,1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
209
Сарой ауылдық округі, Шағырлой ауылы, М.Маметова көшесі № 7/Б үй,2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
210
Сарой ауылдық округі, Көздіғара ауылы, Ш.Өтепов көшесі № 1/Б үй, 1 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге
211
Сарой ауылдық округі, Көздіғара ауылы, Ш.Өтепов көшесі № 1/Б үй, 2 пәтер
16143 (он алты мың бір жүз қырық үш) теңге

212
Саройский сельский округ, село Коздигара, ул.Ш. Утепова дом № 19, квартира 1
14857 (четырнадцать тысяч восемсот пятьдесят восемь) тенге
213
Саройский сельский округ, село Коздигара, ул. Ш.Утепова дом № 19,квартира 2
14857 (четырнадцать тысяч восемсот пятьдесят восемь) тенге

212
Сарой ауылдық округі, Көздіғара ауылы, Ш.Өтепов көшесі № 19 үй, 1 пәтер
14857 (он алты мың сегіз жүз елу жеті) теңге
213
Сарой ауылдық округі, Көздіғара ауылы, Ш.Өтепов көшесі № 19 үй, 2 пәтер
14857 (он алты мың сегіз жүз елу жеті) теңге