О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2025 года № 29-1
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 27-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 141 599 тысяч тенге:
налоговые поступления – 959 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 160 374 тысячи тенге;
2) затраты – 3 836 655 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 105 125 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 190 702 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 85 577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 670 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 17 670 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 817 851 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 817 851 тысяча тенге;
поступление займов – 190 702 тысячи тенге;
погашение займов – 85 577 тысяч тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 27-4 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 наурыздағы № 29-1 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №27-4 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 141 599 мың теңге:
салықтық түсімдер – 959 025 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 160 374 мың теңге;
2) шығындар – 3 836 655 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 105 125 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 190 702 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 85 577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 670 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 17 670 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 817 851 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 817 851 мың теңге;
қарыздар түсімі – 190 702 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 85 577 мың теңге;