4. Формирование, ведение и использование общего реестра резидентов (участников) свободных (специальных, особых) экономических зон
II квартал
2015 г.
5. Формирование, ведение и использование общего реестра мест прибытия товаров на таможенную территорию Евразийского экономического союза и мест убытия товаров с такой территории
II квартал
2015 г.
6. Формирование, ведение и использование общего реестра таможенных представителей
II квартал
2015 г.
7. Формирование, ведение и использование общего реестра таможенных перевозчиков
II квартал
2015 г.
8. Формирование, ведение и использование общего реестра владельцев свободных складов
II квартал
2015 г.
9. Формирование, ведение и использование общего реестра владельцев складов временного хранения
II квартал
2015 г.
10. Формирование, ведение и использование общего реестра владельцев таможенных складов
II квартал
2015 г.
11. Формирование, ведение и использование классификаторов, используемых для заполнения таможенных деклараций
II квартал
2015 г.
12. Исключена Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27.07.2021 № 91 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
121. Формирование, ведение и использование общего реестра уполномоченных экономических операторов
IV квартал 2018 г.
III. Обеспечение информационного взаимодействия в целях мониторинга и контроля таможенных процессов
13. Обеспечение обмена электронными документами и (или) сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе контроля перевозок товаров в соответствии с таможенной процедурой таможенного транзита
IV квартал
2015 г.
14. Обеспечение обмена сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе контроля и подтверждения фактического вывоза товаров за пределы таможенной территории Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
15. Обеспечение обмена сведениями между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза в процессе учета и контроля временно ввезенных на территорию государства – члена Евразийского экономического союза и временно вывезенных с такой территории транспортных средств международной перевозки
IV квартал
2015 г.
16. Обеспечение обмена информацией в отношении транспортных средств, временно ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза физическими лицами для личного пользования, между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.

4. Бос (арнайы, ерекше) экономикалық аймақтар резиденттерінің (қатысушылардың) ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
II тоқсан
5. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына тауарлардың келетін орындарының ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
II тоқсан
6. Кедендік өкілдердің ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
II тоқсан
7. Кедендік тасымалдаушылардың ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
II тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
8. Бос қоймалар иелерінің ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015ж.
II тоқсан
9. Уақытша сақтау қоймалары иелерінің ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015ж.
II тоқсан
10. Кедендік қоймалар иелерінің ортақ тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015ж.
II тоқсан
11. Кедендік декларациялар толтыру үшін пайдаланылатын сыныптауыштарды қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015ж.
II тоқсан
12. Тауарлардың шығу тегі туралы сертификаттарды куәландыруға уәкілетті құзыретті органдар атауларынан, мекенжайларынан және мөрлер бедерлері
үлгілерінің дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015ж.
II тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
ІІІ. Кедендік процестер мониторингі мен оларды бақылау мақсатында ақпараттық өзара іс-қимылды қамтамасыз ету
13. Кедендік транзиттің кедендік рәсіміне сәйкес тауарлар тасымалын бақылау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында электрондық құжаттармен және (немесе) мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
14. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тысқары жерлерде тауарлардың нақты шығарылуын бақылау мен растау процесінде Еуразиялық экономикалық мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
15. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер аумағына уақытша әкелінген және мұндай аумақтан уақытша әкетілген халықаралық тасымалдың көлік құралдарын есепке алу мен бақылау процесінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
16. Жеке тұлғалар жеке пайдалану үшін Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына уақытша әкелетін көлік құралдарына қатысты Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі

17. Обеспечение обмена информацией в отношении автомобилей, ввезенных на таможенную территорию Евразийского экономического союза и выпущенных для внутреннего потребления, между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза
II квартал
2016 г.
18. Обеспечение обмена информацией из баз данных электронных копий деклараций на товары между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза
III квартал
2016 г.
19. Обеспечение обмена информацией из баз данных электронных копий таможенных приходных ордеров между таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза
IV квартал
2016 г.
20. Обеспечение обмена информацией из баз данных электронных копий предварительных решений, принимаемых таможенными органами государств – членов Евразийского экономического союза
IV квартал
2016 г.
IV. Обеспечение охраны и защиты прав на объекты интеллектуальной собственности
21. Формирование, ведение и использование единого таможенного реестра объектов интеллектуальной собственности государств – членов Евразийского экономического союза
II квартал
2016 г.
22. Регистрация, правовая охрана и использование товарных знаков и знаков обслуживания Евразийского экономического союза
II квартал
2016 г.
23. Регистрация, правовая охрана и использование наименований мест происхождения товаров Евразийского экономического союза
II квартал
2016 г.
V. Информационная поддержка ведения классификаторов товаров, единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза
24. Формирование, ведение и использование в электронном виде единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, вспомогательных информационных (справочных) материалов к ним, а также ведение и использование в электронном виде международных основ единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза
III квартал
2015 г.
25. Формирование сборника принятых предварительных решений таможенных органов государств – членов Евразийского экономического союза по классификации товаров
II квартал
2015 г.
VI. Информационное обеспечение в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий

17. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін және ішкі тұтыну үшін шығарылатын автомобилдерге қатысты Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
IІ тоқсан
18. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында тауарларға декларациялардың электрондық көшірмелерінің дерекқорынан алынған ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
IІІ тоқсан
19. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдарының арасында кедендік кіріс ордерлерінің электрондық көшірмелерінің дерекқорынан алынған ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
IV тоқсан
20. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары қабылдаған алдын ала шешімдердің электрондық көшірмелерінің дерекқорынан алынған ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
ІV. Зияткерлік меншік объектілеріне құқықтарды сақтау мен қорғауды қамтамасыз ету
21. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің зияткерлік меншік объектілерінің бірыңғай кедендік тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2016 ж.
ІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
22. Еуразиялық экономикалық одақтың тауар белгілері мен қызмет көрсету белгілерін тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану
23. Еуразиялық экономикалық одақ тауарларының шығу орындарының атауларын тіркеу, құқықтық қорғау және пайдалану
V.      Тауарлардың сыныптауыштарын, Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасы мен Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифін жүргізуді ақпараттық қолдау
24. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасы мен Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифін, оларға қосалқы ақпараттық (анықтамалық) материалдарды электрондық түрде қалыптастыру, жүргізу және пайдалану, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай Тауар номенклатурасы мен Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің халықаралық негіздерін электрондық түрде жүргізу мен пайдалану
2015ж.
ІІІ тоқсан
25. Еуразиялық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары қабылдаған алдын ала шешімдердің жинағын тауарлар сыныптамасы бойынша қалыптастыру
2015 ж.
ІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
V.      Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналымы саласында ақпараттық қамтамасыз ету

26. Формирование, ведение и использование единого реестра зарегистрированных лекарственных средств Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
27. Формирование, ведение и использование единого реестра уполномоченных лиц производителей лекарственных средств Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
28. Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных лекарственных средств, не соответствующих требованиям по качеству, а также фальсифицированных и (или) контрафактных лекарственных средств, выявленных на территориях государств – членов Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
29. Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных по выявленным нежелательным реакциям (действиям) на лекарственные средства, включающей сообщения о неэффективности лекарственных средств
IV квартал
2015 г.
30. Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных по приостановленным, отозванным и запрещенным к медицинскому применению лекарственным средствам
IV квартал
2015 г.
31. Формирование, ведение и использование единого реестра фармацевтических инспекторов Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
32. Формирование, ведение и использование единого реестра медицинских изделий, зарегистрированных в рамках Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
33. Формирование, ведение и использование единого реестра уполномоченных организаций Евразийского экономического союза, осуществляющих проведение исследований (испытаний) медицинских изделий в целях их регистрации
IV квартал
2015 г.
34. Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных мониторинга безопасности, качества и эффективности медицинских изделий
IV квартал
2015 г.
341. Обмен сведениями о результатах инспектирования систем менеджмента качества производителей медицинских изделий
I квартал
2020 г.
342. Обмен сведениями о результатах инспектирования производственных площадок производителей лекарственных средств на соответствие требованиям Правил надлежащей производственной практики Евразийского экономического союза
II квартал 2022 г.
343. Формирование, ведение и использование единой базы данных о клинических исследованиях
II квартал 2022 г.
VII. Информационное обеспечение в сфере технического регулирования
35. Формирование и ведение единых реестров выданных или принятых документов об оценке соответствия требованиям технических регламентов Евразийского экономического союза (технических регламентов Таможенного союза)
II квартал
2015 г.
36. Формирование и ведение единого реестра органов по оценке соответствия Евразийского экономического союза (в том числе органов по сертификации, испытательных лабораторий (центров))
II квартал
2015 г.

26. Еуразиялық экономикалық одақтың тіркелген дәрілік заттарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
27. Еуразиялық экономикалық одақтың дәрілік заттар өндірушілерінің уәкілетті тұлғаларының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
28. Сапа бойынша талаптарға сәйкес келмейтін, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағында қолдан жасалған және (немесе) контрафактілік дәрілік заттардың бірыңғай ақпараттық дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
29. Дәрілік заттардың тиімсіздігі туралы хабарламаны қамтитын, дәрілік заттарға анықталған теріс реакциялар (әрекеттер) бойынша бірыңғай ақпараттық базасын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
30. Медициналық қолданылуы уақытша тоқтатылған, кері шақырылған және тыйым салынған дәрілік заттар бойынша бірыңғай ақпараттық дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
31. Еуразиялық экономикалық одақтың фармацевтикалық инспекторларының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
32. Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде тіркелген медициналық бұйымдардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
33. Тіркеу мақсатында медициналық бұйымдарына зерттеулер (сынақтар) жүргізуді жүзеге асыратын Еуразиялық экономикалық одақтың уәкілетті ұйымдарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
34. Медициналық бұйымдар қауіпсіздігі, сапасы және тиімділігі мониторингінің бірыңғай ақпараттық дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
VII.Техникалық реттеу саласындағы ақпараттық қамтамасыз ету
35. Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламенттерінің (Кеден одағының техникалық регламенттерінің) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы берілген немесе қабылданған құжаттардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу
2015 ж.
ІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
36. Еуразиялық экономикалық одақтың сәйкестікті бағалау жөніндегі органдарының (оның ішінде сертификаттау, сынақ зертханалары (орталықтары) жөніндегі органдарының) бірыңғай тізілімін қалыптастыру және жүргізу
2015 ж.
ІІ тоқсан

37. Формирование, ведение и использование системы информирования об опасной продукции
IV квартал
2016 г.
38. Обеспечение обмена сведениями в области обеспечения единства измерений, содержащимися в информационных фондах государств – членов Евразийского экономического союза
IV квартал
2015 г.
39. Формирование и ведение единого реестра уполномоченных органов (организаций) государств – членов Евразийского экономического союза и организаций – изготовителей транспортных средств (шасси транспортных средств), самоходных машин и других видов техники, осуществляющих оформление паспортов (электронных паспортов) транспортных средств (шасси транспортных средств), самоходных машин и других видов техники
II квартал
2015 г.
391. Обеспечение информационного обмена между национальными операторами систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники и администратором систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники
IV квартал 2023 г.
VIII. Информационное обеспечение применения ветеринарно-санитарных мер
40. Формирование, ведение и использование базы данных о случаях обнаружения и распространения на территориях государств – членов Евразийского экономического союза заразных болезней животных, в том числе общих для человека и животных, и (или) товаров (продукции) животного происхождения, опасных в ветеринарно-санитарном отношении, а также о принятых ветеринарно-санитарных мерах
IV квартал
2015 г.
41. Обеспечение обмена ветеринарными сопроводительными документами (ветеринарными сертификатами), выданными в электронном виде
III квартал
2015 г.
42. Формирование, ведение и использование реестра организаций и лиц, осуществляющих производство, переработку и (или) хранение подконтрольных ветеринарно-санитарному надзору (контролю) товаров, ввозимых на таможенную территорию Евразийского экономического союза
II квартал
2015 г.
43. Формирование, ведение и использование реестра организаций и лиц, осуществляющих производство, переработку и (или) хранение товаров, перемещаемых с территории одного государства – члена Евразийского экономического союза на территорию другого государства – члена Евразийского экономического союза
II квартал
2015 г.
44. Формирование, ведение и использование единого реестра зарегистрированных ветеринарных лекарственных препаратов, кормовых добавок для животных и не вступающих в непосредственный контакт с животными диагностических, дезинфицирующих, дезинсекционных и дезакаризационных средств ветеринарного назначения Евразийского экономического союза
II квартал
2019 г.
441. Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных качественных и недоброкачественных ветеринарных лекарственных препаратов, а также фальсифицированных и (или) контрафактных ветеринарных лекарственных препаратов, выявленных в рамках государственного контроля и надзора в сфере обращения ветеринарных лекарственных средств на территориях государств – членов Евразийского экономического союза
II квартал
2019 г.
442. Формирование, ведение и использование единой информационной базы данных по неблагоприятным реакциям у животных, выявленным при применении ветеринарных лекарственных препаратов на территориях государств – членов Евразийского экономического союза
II квартал
2019 г.
443. Формирование, ведение и использование единого реестра производителей ветеринарных лекарственных средств, производство которых признано соответствующим требованиям Правил надлежащей производственной практики Евразийского экономического союза
II квартал
2019 г.
444. Формирование, ведение и использование единого реестра фармацевтических инспекторов Евразийского экономического союза в сфере обращения ветеринарных лекарственных средств
II квартал
2019 г.
45. Формирование, ведение и использование единой базы данных разрешений на ввоз (вывоз, транзит) подконтрольных ветеринарной службе грузов, выданных уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза
III квартал
2015 г.
IX. Информационное обеспечение транспортного (автомобильного) контроля
46. Информационное обеспечение транспортного (автомобильного) контроля на внешней границе Евразийского экономического союза
III квартал
2015 г.
X. Информационное обеспечение процессов регулирования и контроля производства и обращения сельскохозяйственной продукции
47. Формирование, ведение и использование единого реестра сортов сельскохозяйственных растений
в течение 9 месяцев с даты подписания Соглашения об обращении семян сельскохозяйственных растений в рамках Евразийского экономического союза
471. Формирование, ведение и использование базы данных о племенных животных и селекционных достижениях в области племенного животноводства
IV квартал 2020 г
48. Формирование, ведение и использование общих баз данных в рамках согласованных подходов при проведении идентификации, регистрации и прослеживаемости сельскохозяйственных животных и продукции животного происхождения
IV квартал
2015 г.
XI. Информационное обеспечение процессов, связанных с обменом информацией по вопросам налогообложения, зачисления и распределения ввозных таможенных пошлин, свободного движения капитала

37. Қауіпті өнім туралы ақпараттандыру жүйесін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2016 ж.
IV тоқсан
38.Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ақпараттық
қорларындағы өлшемдер бірліктерін қамтамасыз ету саласындағы мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
39. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының (ұйымдарының) және көлік құралдарын (көлік құралдарының шассиін), өздігінен жүретін машиналарды және техниканың басқа түрлерін шығаратын, көлік құралдарының (көлік құралдарының шассиінің), өздігінен жүретін машиналардың және техниканың басқа түрлерінің паспорттарын (электрондық паспорттарын) ресімдеуді жүзеге асыратын ұйымдардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
ІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
VIII. Ветеринариялық-санитариялық шараларды қолдануды ақпараттық қамтамасыз ету
40. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағында жануарлардың жұқпалы ауруларының, оның ішінде адам мен жануарларларға ортақ, аурулардың және (немесе) ветеринариялық-санитариялық жағынан қауіпті жануарлардан алынатын тауарлардың (өнімнің) табылу мен таралу жағдайлары, сондай-ақ қабылданған ветеринариялық-санитариялық шаралар туралы дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
41. Электрондық түрде берілген ветеринариялық ілеспе құжаттармен (ветеринариялық сертификаттармен) алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
ІІІ тоқсан
42. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінетін, ветеринариялық-санитариялық бақыланатын тауарларды өндіруді, қайта өңдеуді және (немесе) сақтауды жүзеге асыратын ұйымдар мен тұлғалардың тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
ІІ тоқсан
43. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше бір мемлекеттің аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа мүше екінші мемлекеттің аумағына тасымалданатын тауарларды өндіруді, қайта өңдеуді және (немесе) сақтауды жүзеге асыратын ұйымдар мен тұлғалардың тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
ІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
44. Жануарларға арналған тіркелген дәрілік заттардың, диагностикалық жүйелердің, жануарларды паразиттерге қарсы өңдеуге арналған заттардың және жануарларға арналған қоректік қоспалардың тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
45. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары берген ветеринариялық қызметтің бақылауындағы жүктерді әкелуге (әкелу, транзит) арналған рұқсаттардың бірыңғай дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
ІІІ тоқсан
IХ. Көліктік (автомобиль) бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету
46. Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы шекарасында көліктік (автомобиль) бақылауды ақпараттық қамтамасыз ету
2015 ж.
ІІІ тоқсан
Х. Ауыл шаруашылығы өнімін өндіру мен айналысын реттеу мен бақылау процестерін ақпараттық қамтамасыз ету
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
47. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумақтарында пайдалануға рұқсат етілген ауыл шаруашылығы өсімдіктері сұрыптарының бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2017 ж.
ІІ тоқсан
48. Ауыл шаруашылығы жануарлары мен жануарлардан алынатын өнімді сәйкестендіру, тіркеу және бақылау жүргізген кезде келісілген тәсілдер шеңберінде ортақ дерек қор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
XI. Салық салу, кедендік әкелу баждарын есепке жатқызу мен бөлу, капиталдың еркін қозғалысы мәселелері жөніндегі ақпаратпен алмасуға байланысты процестерді ақпараттық қамтамасыз ету

49. Обеспечение обмена сведениями о суммах зачисленных и распределенных ввозных таможенных пошлин, а также формирование, ведение и использование базы данных, содержащей такие сведения
IV квартал
2015 г.
50. Исключен решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13.07.2022 № 101 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
51. Обеспечение обмена сведениями, связанными с уплатой ввозных таможенных пошлин, а также формирование, ведение и использование базы данных, содержащей такие сведения
IV квартал
2015 г.
52. Формирование, ведение и использование базы данных о лицензиях на осуществление банковской деятельности, страховой деятельности и деятельности на рынке ценных бумаг, выданных финансовым организациям в государствах – членах Евразийского экономического союза
II квартал
2015 г.
53. Обеспечение обмена сведениями об эмитентах и биржах государств – членов Евразийского экономического союза, а также формирование, ведение и использование баз данных, содержащих такие сведения
II квартал
2016 г.
XII. Обеспечение электронного документооборота между государствами – членами Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссией
54. Исключена Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27.07.2021 № 91 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
55. Обеспечение электронного документооборота между государствами – членами Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссией
(в том числе с использованием сервисов доверенной третьей стороны)
III квартал
2015 г.
XIII. Информационное обеспечение применения санитарных мер
56. Формирование, ведение и использование единого реестра свидетельств о государственной регистрации продукции
IV квартал 2018 г.
57. Формирование, ведение и использование базы данных о случаях обнаружения инфекционных и массовых неинфекционных болезней (отравлений) и (или) распространения на таможенной территории Евразийского экономического союза продукции, опасной для жизни, здоровья человека и среды его обитания, а также
о принятых санитарных мерах
III квартал
2016 г.

49. Есепке жатқызылған және бөлінген кедендік әкелу баждарының сомалары туралы мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету, сондай-ақ мұндай мәліметтерді қамтитын дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
50. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің шоттарына шетелдік валютада келіп түскен ақша қаражатының сату (сатып алу) көлемдері туралы дерекқорын қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
І тоқсан
51. Кедендік әкелу баждарын төлеуге байланысты мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету, сондай-ақ мұндай мәліметтерді қамтитын дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
IV тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
52. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің қаржы ұйымдар берген банк қызметін, сақтандыру қызметін және бағалы қағаздар нарығындағы қызметті жүзеге асыруға лицензиялар туралы дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
ІІ тоқсан
53. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің эмитенттері мен биржалары туралы мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету, сондай-ақ мұндай мәліметтерді қамтитын дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2016 ж.
ІІ тоқсан
XII. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер мен Еуразиялық экономикалық комиссия
арасындағы электрондық құжат айналымын қамтамасыз ету
54. Еуразиялық экономикалық комиссияның сұрау салуларды қалыптастыруы мен жіберуін және Еуразиялық экономикалық комиссияның өз өкілеттіктерін жүзеге асыруға қажетті ақпарат жіберуін қамтамасыз ету
2016 ж.
ІІІ тоқсан
55. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер мен Еуразиялық экономикалық комиссия арасындағы электрондық құжат айналымын (оның ішінде сенім білдірілген үшінші тараптың сервистерін пайдалана отырып) қамтамасыз ету
2015 ж.
ІІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
XIII. Санитариялық шаралардың қолданылуын ақпараттық қамтамасыз ету
56. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасында және кедендік аумағында санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жататын тауарларға мемлекеттік тіркеу туралы куәліктердің бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2015 ж.
ІІ тоқсан
57. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында жұқпалы және жаппай жұқпалы емес аурулардың (уланулардың) табылуы және адамның өміріне, денсаулығы мен оның өмір сүру ортасына қауіпті өнімнің таралу жағдайлары, сондай-ақ қабылданған санитариялық шаралар туралы дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2016 ж.
ІІІ тоқсан

58. Обеспечение обмена информацией о введении временных санитарных мер
III квартал
2016 г.
XIV. Информационное обеспечение применения карантинных фитосанитарных мер
59. Формирование, ведение и использование базы данных о случаях обнаружения и распространения карантинных объектов на таможенной территории Евразийского экономического союза, а также о принятых карантинных фитосанитарных мерах
II квартал
2017 г.
60. Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией о выданных фитосанитарных сертификатах
II квартал
2016 г.
61. Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза информацией о введении временных карантинных фитосанитарных мер
II квартал
2016 г.
XV. Информационное обеспечение в сфере конкурентной политики и государственных (муниципальных) закупок
62. Обеспечение обмена документами и (или) сведениями между Евразийской экономической комиссией и уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза при осуществлении контроля соблюдения общих правил конкуренции на трансграничных рынках и конкурентного (антимонопольного) законодательства, а также введения государственного ценового регулирования и оспаривания решений государств – членов Евразийского экономического союза о его введении
IV квартал
2015 г.
63. Исключена Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27.07.2021 № 91 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
XVI. Информационное обеспечение в сфере таможенно-тарифного и нетарифного регулирования
64. Обеспечение обмена между уполномоченными органами государств – членов Евразийского экономического союза сведениями при перемещении и внутреннем транзите служебного и гражданского оружия по таможенной территории Евразийского экономического союза
IV квартал
2016 г.
65. Формирование и ведение единого реестра радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, разрешенных для ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза
IV квартал
2016 г.

58. Уақытша санитариялық шараларды енгізу туралы ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
ІІІ тоқсан
XIV. Карантиндік фитосанитариялық шараларды қолдануды ақпараттық қамтамасыз ету
59.Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында карантиндік объектілердің табылу және таралу жағдайлары, сондай-ақ қабылданған карантиндік фитосанитариялық шаралар туралы дерекқор қалыптастыру, жүргізу және пайдалану
2017 ж.
ІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
60. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының арасында берілген фитосанитариялық сертификаттар туралы ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
ІІ тоқсан
61. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдарының арасында уақытша карантиндік фитосанитариялық шараларды енгізу
туралы ақпаратпен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
ІІ тоқсан
ХV. Бәсекелестік саясат және мемлекеттік (муниципалды) сатып алу саласындағы ақпараттық қамтамасыз ету
62. Трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жалпы қағидалары мен бәсекелестік (монополияға қарсы) заңнамасының сақталуын, сондай-ақ мемлекеттік баға реттеуінің енгізілуін және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер шешімдерінің дауланылуын бақылауды жүзеге асырған кезде Еуразиялық экономикалық комиссия мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында құжаттармен және (немесе) мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
IV тоқсан
63. Мемлекеттік (муниципалды) сатып алу саласындағы Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің атқарушы биліктің уәкілетті органдарының арасында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің мемлекеттік сатып алуға, оның ішінде сенім білдірілген үшінші тараптың сервистерін пайдалана отырып, цифрлық қолтаңбаны (электрондық қолтаңбаны) өзара тану тетіктерінің көмегімен өзара қатысуын қамтамасыз етуге қажетті электрондық құжаттармен және (немесе) мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2015 ж.
ІІІ тоқсан
Еуразиялық экономикалық комиссияның ортақ процесті іске асыру кезінде ақпараттық өзара іс-қимылды регламенттейтін технологиялық құжаттарды әзірлеу мерзімі
ХVІ. Кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу саласындағы ақпараттық қамтамасыз ету
64. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қызметтік және азаматтық қару-жарақ алып өту және оның ішкі транзиті кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары арасында мәліметтермен алмасуды қамтамасыз ету
2016 ж.
IV тоқсан
65. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге рұқсат етілген радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиілікті, оның ішінде басқа тауарлардың құрамына кіріктірілген не кіргізілген құрылғылардың бірыңғай тізілімін қалыптастыру, жүргізу
2016 ж.
IV тоқсан