О необходимости отмены некоторых распоряжений Правительства Российской Федерации в сфере государственных (муниципальных) закупок
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2015 года № 81
В соответствии с пунктами 11 и 33 Протокола о порядке регулирования закупок (приложение № 25 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года), пунктом 14 приложения № 3 к указанному Протоколу и пунктом 59 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Считать необходимой отмену следующих распоряжений Правительства Российской Федерации, предусматривающих установление изъятий из национального режима в сфере государственных (муниципальных) закупок в отношении потенциальных поставщиков и поставщиков других государств – членов Евразийского экономического союза и особенности осуществления государственных (муниципальных) закупок отдельных видов товаров:
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 28 августа 2014 г. № 1655-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 1 октября 2014 г. № 1938-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 30 октября 2014 г. № 2163-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 3 ноября 2014 г. № 2200-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 7 ноября 2014 г. № 2229-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 7 ноября 2014 г. № 2230-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 27 ноября 2014 г. № 2390-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 3 декабря 2014 г. № 2435-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 26 декабря 2014 г. № 2707-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 26 декабря 2014 г. № 2754-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 30 декабря 2014 г. № 2779-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 30 декабря 2014 г. № 2780-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 30 декабря 2014 г. № 2785-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 18 февраля 2015 г. № 253-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 18 февраля 2015 г. № 254-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 27 февраля 2015 г. № 311-р;
распоряжение Правительства Российской Федерации
от 11 марта 2015 г. № 391-р.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко

Ресей Федерациясы Үкіметінің мемлекеттік (муниципалдық) сатып алулар саласындағы кейбір өкімдерінің күшін жою қажеттілігі туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 81 шешімі
Сатып алуды реттеу тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 25 қосымша) 11 және 33-тармақтарына, аталған Хаттамаға № 3 қосымшаның 14-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 59-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Ресей Федерациясы Үкіметінің Еуразиялық экономикалық одаққа мүше басқа мемлекеттердің әлеуетті өнім берушілеріне және өнім берушілеріне қатысты мемлекеттік (муниципалдық) сатып алулар саласында ұлттық режимнен алып қоюлар белгілеуді және жекелеген тауар түрлерін мемлекеттік (муниципалдық) сатып алуларды жүзеге асыру ерекшеліктерін көздейтін мынадай өкімдерінің күшін жою қажет деп есептелсін:
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 28 тамыздағы № 1655-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 1938-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 2163-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 2200-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 2229-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қарашадағы № 2230-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 2390-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № 2435-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 2707-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 2754-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 2779-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 2780-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 2785-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 253-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 254-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 311-ө өкімі;
Ресей Федерациясы Үкіметінің 2015 жылғы 11 наурыздағы № 391-ө өкімі;
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко