2. В разделе 2.12 перечня товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 2 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30):
а) в пунктах 51, 96, 123 – 130 коды "3003 40 000 0 3004 40 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "3003 40 000 9 3004 40 000 8" ТН ВЭД ЕАЭС;
б) в пункте 79 слова "3003 40 000 0 из 3004 40 000" ТН ВЭД ЕАЭС заменить словами "3003 40 000 9 из 3004 40 000" ТН ВЭД ЕАЭС;
в) в пункте 274 коды "3003 40 000 0 3004 40 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "3003 40 000 1 3004 40 000 2" ТН ВЭД ЕАЭС.
3. В перечне чувствительных товаров, в отношении которых решение об изменении ставки ввозной таможенной пошлины принимается Советом Евразийской экономической комиссии, утвержденном Решением Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 16:
а) позицию с кодом 3003 40 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС заменить позициями следующего содержания:
"3003 40 000 1
– – содержащие эфедрин или его соли

2. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге??? рұқсат беру тәртібі белгіленген (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешіміне № 2 қосымша) тауарлар тізбесінің 2.12-тарауында:
а) 51, 96, 123 – 130 тармақтарда ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 40 000 0 3004 40 000 9" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 40 000 9 3004 40 000 8" кодтарымен ауыстырылсын;
б) 79-тармақта ЕАЭО СЭҚ ТН "3004 40 000-дегі 3003 40 000 0" сөздері "3004 40 000-дегі 3003 40 000 9" сөздерімен ауыстырылсын;
в) 274-тармақта ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 40 000 0 3004 40 000 9" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "3003 40 000 1 3004 40 000 2" кодтарымен ауыстырылсын.
3. Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 16 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі кедендік әкелу бажы мөлшерлемелерін өзгерту туралы шешім қабылдайтын сезімтал тауарлар тізбесінде:
а) ЕАЭО СЭҚ ТН 3003 40 000 0 коды бар позиция мынадай мазмұндағы позициялармен ауыстырылсын:
"3003 40 000 1
– – құрамында эфедрин немесе оның тұздары бар

3003 40 000 2
– – содержащие псевдоэфедрин или его соли
3003 40 000 3
– – содержащие норэфедрин или его соли
3003 40 000 9
– – прочие";
б) позиции с кодами 3004 40 000 1 и 3004 40 000 9 ТН ВЭД ЕАЭС заменить позициями следующего содержания:
"3004 40 000 2
– – содержащие эфедрин или его соли
3004 40 000 3
– – содержащие псевдоэфедрин или его соли
3004 40 000 4
– – содержащие норэфедрин или его соли
3004 40 000 5
– – – расфасованные в формы или упаковки для
розничной продажи и содержащие в качестве
основного действующего вещества только:
кофеин-бензоат натрия или ксантинола
никотинат, или папаверин, или пилокарпин,
или теобромин, или теофиллин
3004 40 000 8
– – – прочие".

3003 40 000 2
– – құрамында псевдоэфедрин немесе оның тұздары бар
3003 40 000 3
– – құрамында норэфедрин немесе оның тұздары бар
3003 40 000 9
– – өзгелері";
б) ЕАЭО СЭҚ ТН 3004 40 000 1 және 3004 40 000 9 кодтары бар позициялар мынадай мазмұндағы позициялармен ауыстырылсын:
"3004 40 000 2
– – құрамында эфедрин немесе оның тұздары бар
3004 40 000 3
– – құрамында псевдоэфедрин немесе оның тұздары бар
3004 40 000 4
– – құрамында норэфедрин немесе оның тұздары бар
3004 40 000 5
– – – бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орамдарға өлшеп салынған және құрамында негізгі әрекет ететін зат ретінде тек: кофеин-бензоат натрий немесе ксантинол никотинат немесе папаверин немесе пилокарпин немесе теобромин немесе теофиллин бар
3004 40 000 8
– – – өзгелері".