О внесении изменений в перечень отдельных товаров, в отношении которых применяются ставки ввозных таможенных пошлин в соответствии с Соглашением о свободной торговле между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Социалистической Республикой Вьетнам, с другой стороны, от 29 мая 2015 года, и размеров таких ставок
Решение Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 25 октября 2016 года № 115
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 01.01.2017 - сайт Евразийского экономического союза
В связи с принятием новой редакции единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза, основанной на 6-м издании Гармонизированной системы описания и кодирования товаров Всемирной таможенной организации, и в соответствии с пунктом 1 статьи 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в перечень отдельных товаров, в отношении которых применяются ставки ввозных таможенных пошлин в соответствии с Соглашением о свободной торговле между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Социалистической Республикой Вьетнам, с другой стороны, от 29 мая 2015 года, и размеров таких ставок, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 апреля 2016 г. № 36, следующие изменения:
а) исключить позиции согласно приложению № 1;
б) включить позиции согласно приложению № 2;
в) дополнить сноской со знаком «***» следующего содержания:
«*** Необходимо руководствоваться как кодом ТН ВЭД ЕАЭС, так и наименованием товара.».
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2017 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ № 1
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 25 октября 2016 г. № 115
ПОЗИЦИИ,
исключаемые из перечня отдельных товаров, в отношении которых
применяются ставки ввозных таможенных пошлин в соответствии с
Соглашением о свободной торговле между Евразийским
экономическим союзом и его государствами-членами, с одной
стороны, и Социалистической Республикой Вьетнам, с другой

2015 жылғы 29 мамырдағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес кедендік әкелу баждарының ставкалары қолданылатын жекелеген тауарлардың және осындай ставкалар мөлшерлерінің тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы № 115 шешімі
Дүниежүзілік кеден ұйымының Тауарларды сипаттау мен оларға код белгілеудің үйлестірілген жүйесiнің 6-шы басылымына негізделген Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің бірыңғай тауар номенклатурасы жаңа редакциясының қабылдануына байланысты және 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 45-бабының 1-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 36 шешімімен бекітілген 2015 жылғы 29 мамырдағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес кедендік әкелу баждарының ставкалары қолданылатын жекелеген тауарлардың және осындай ставкалар мөлшерлерінің тізбесіне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) № 1 қосымшаға сәйкес позициялар алып тасталсын;
б) № 2 қосымшаға сәйкес позициялар алып тасталсын;
в) мынадай мазмұндағы "***" белгісі бар сілтемемен толықтырылсын:
"*** ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да, сондай-ақ тауардың атауын да басшылыққа алу қажет.".
2. Осы Шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 25 қазандағы
№115 шешіміне
№ 1 ҚОСЫМША

стороны, от 29 мая 2015 года, и размеров таких ставок
Код ТН ВЭД
Наименование позиции
Ставка ввозной таможенной пошлины (в процентах от таможенной стоимости либо в евро, либо в долларах США)*
на 2016 год
на 2017 год
на 2018 год
на 2019 год
на 2020 год
на 2021 год
на 2022 год
на 2023 год
на 2024 год
на 2025 год и последующие годы
0210 99 800 0
– – – – – прочие
12,3
10,9
9,5
8,2
6,8
5,5
4,1
2,7
1,4
0
0302 73 000 0
– – карп (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0303 25 000 0
– – карп (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0303 89 108 0
– – – – – прочие
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0304 39 000 0
– – прочее
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0304 51 000 0
– – тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus)
и змееголова (Channa spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0304 99 210 0
– – – – пресноводной рыбы
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0305 31 000 0
– – тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus)
и змееголова
(Channa spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ

2015 жылғы 29 мамырдағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес кедендік әкелу баждарының ставкалары қолданылатын жекелеген тауарлардың және осындай ставкалар мөлшерлерінің тізбесінен алып тасталатын ПОЗИЦИЯЛАР
СЭҚ ТН коды
Позицияның атауы
Кедендік әкелу бажының ставкасы (евромен, не АҚШ долларымен кедендік құннан пайызбен)*
2016 жылға
2017 жылға
2018 жылға
2019 жылға
2020 жылға
2021 жылға
2022 жылға
2023 жылға
2024 жылға
2025 жылға және кейінгі жылдарға
0210 99 800 0
– – – – – өзгелері
12,3
10,9
9,5
8,2
6,8
5,5
4,1
2,7
1,4
0
0302 73 000 0
– – карп (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0303 25 000 0
– – тұқы (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0303 89 108 0
– – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0304 39 000 0
– – өзгесі
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0304 51 000 0
– – жайынның (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқының (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалықтың (Anguilla spp.), ниль латесінің (Lates niloticus) және жыланбастың (Channa spp.) тилапиялары (Oreochromis spp.)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0304 99 210 0
– – – – тұщы су балығының
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0305 31 000 0
– – жайынның (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқының (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалықтың (Anguilla spp.), ниль латесінің (Lates niloticus) және жыланбастың (Channa spp.) тилапиялары (Oreochromis spp.)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы

из 0304 39 000 0***
филе свежее или охлажденное карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), змееголова (Channa spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
из 0304 51 000 0***
свежее или охлажденное мясо (кроме филе) тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus) и змееголова (Channa spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
из 0304 93 800 0***
мороженое мясо (кроме филе) карпа (Cyprinus spp. (кроме Cyprinus carpio), Carassius spp. (кроме Carassius carassius), Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
0304 99 220 0
– – – – пресноводной рыбы
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
из 0305 31 000 0***
сушеное, соленое или в рассоле, но не копченое филе тилапии (Oreochromis spp.), сома (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карпа (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), угря (Anguilla spp.), латеса нильского (Lates niloticus) и змееголова (Channa spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ

0304 39 000 0-ден***
тұқының (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалықтың (Anguilla spp.), жыланбастың (Channa spp.) жас немесе салқындатылған сүбесі
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0304 51 000 0-ден***
тилапияның (Oreochromis spp.), жайынның (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқының (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалықтың (Anguilla spp.), ниль латесінің (Lates niloticus) және жыланбастың (Channa spp.) жас немесе салқындатылған еті (сүбеден басқа)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0304 93 800 0-ден***
тұқының (Cyprinus spp. (кроме Cyprinus carpioдан басқа), Carassius spp. (Carassius carassiusтен басқа), Catla catla, Labeo spp., Osteochilus hasselti, Leptobarbus hoeveni, Megalobrama spp.) мұздатылған еті (сүбеден басқа)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0304 99 220 0
– – – – тұщы су балығының
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
0305 31 000 0-ден***
тилапияның (Oreochromis spp.), жайынның (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқының (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), жыланбалықтың (Anguilla spp.), ниль латесінің (Lates niloticus) және жыланбастың (Channa spp.) кептірілген, тұздалған немесе тұздықтағы бірақ ысталмаған сүбесі
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы

из 0305 44 800 0***
копченая, включая филе, тилапия (Oreochromis spp.), сом (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), карп (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), латес нильский (Lates niloticus) и змееголов (Channa spp.)
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ

0305 44 800 0-ден***
сүбені қоса алғанда ысталған тилапия (Oreochromis spp.), жайын (Pangasius spp., Silurus spp., Clarias spp., Ictalurus spp.), тұқы (Cyprinus carpio, Carassius carassius, Ctenopharyngodon idellus, Hypophthalmichthys spp., Cirrhinus spp., Mylopharyngodon piceus), ниль латесі (Lates niloticus) және жыланбас (Channa spp.)
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы

10,9
9,1
7,3
5,5
3,6
1,8
0
из 3002 11 000 0***
наборы для диагностики малярии, содержащие компоненты человеческого происхождения
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3002 12 000 3
– – – – гемоглобин, глобулины крови и сывороточные глобулины
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3002 12 000 4
– – – – – – факторы свертываемости крови
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3002 12 000 5
– – – – – – прочие
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
из 3002 13 000 0***
иммунологические продукты человеческого происхождения, несмешанные, не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
из 3002 14 000 0***
иммунологические продукты, содержащие компоненты человеческого происхождения, смешанные, не расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
из 3002 15 000 0***
иммунологические продукты, содержащие компоненты человеческого происхождения, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3003 20 000 0
– прочие, содержащие антибиотики
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3004 20 000
– прочие, содержащие антибиотики
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3004 41 000 0
– – содержащие эфедрин или его соли
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3004 42 000 0
– – содержащие псевдоэфедрин (INN) или его соли
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
3004 43 000 0
– – содержащие норэфедрин или его соли
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ
ставка ЕТТ

10,9
9,1
7,3
5,5
3,6
1,8
0
3002 11 000 0-ден***
адамнан алынған құрамдастары бар, безгекті диагностикалауға арналған жиынтықтар
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3002 12 000 3
– – – – гемоглобин, қан глобулиндері және сарысу глобулиндері
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3002 12 000 4
– – – – – – қан ұйығыштығының факторлары
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3002 12 000 5
– – – – – – өзгелері
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3002 13 000 0-ден***
араластырылмаған, бөлшек саудада сату үшін дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе пішіндерге немесе орамдарға өлшеп оралмаған, адамнан алынатын иммунологиялық өнімдер
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3002 14 000 0-ден***
араластырылған, бөлшек саудада сату үшін дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе пішіндерге немесе орамдарға өлшеп оралмаған, адамнан алынатын құрамдастары бар иммунологиялық өнімдер
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3002 15 000 0-ден***
бөлшек саудада сату үшін дозаланған дәрілік нысандар түрінде немесе пішіндерге немесе орамдарға өлшеп оралған, адамнан алынатын құрамдастары бар иммунологиялық өнімдер
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3003 20 000 0
– құрамында антибиотиктер бар өзгелері
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3004 20 000
– құрамында антибиотиктер бар өзгелері
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3004 41 000 0
– – құрамында эфедрин немесе оның тұздары бар
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3004 42 000 0
– – құрамында псевдоэфедрин (INN) немесе оның тұздары бар
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
3004 43 000 0
– – құрамында норэфедрин немесе оның тұздары бар
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы
БКТ ставкасы