О внесении изменения в Регламент работы Евразийской экономической комиссии
Решение Высшего Евразийского экономического Совета от 14 апреля 2017 года № 8
Высший Евразийский экономический совет решил:
1. Дополнить приложение № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, пунктом 135 следующего содержания:
"135. Утверждение порядка взаимодействия государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии в целях устранения ограничительных мер в торговле с третьими сторонами.".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации

Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне өзгеріс енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 8 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
1.Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымша мынадай мазмұндағы 135-тармақпен толықтырылсын:
"135. Үшінші тараптармен саудада шектеу шараларын жою мақсатында Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер мен Еуразиялық экономикалық комиссияның өзара іс-қимыл тәртібін бекіту.".
2.Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан