Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2017 жылғы 11 қазандағы № 11 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық одақтың цифрлық күн тәртібін қалыптастыру туралы" №21 шешіміндегі "Еуразиялық үкіметаралық кеңестің" деген сөздер "Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің" деген сөздермен ауыстырылсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан

О внесении изменений в Решение Высшего Евразийского экономического совета от 26 декабря 2016 г. № 21
Решение Высшего Евразийского экономического Совета от 11 октября 2017 года № 11
Высший Евразийский экономический совет решил:
В Решении Высшего Евразийского экономического совета от 26 декабря 2016 г. № 21 "О формировании цифровой повестки Евразийского экономического союза" слова "Евразийским межправительственным советом" заменить словами "Высшим Евразийским экономическим советом".
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации