О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 марта 2017 года № 30
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта «в» пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 21 марта 2017 г. № 30
ИЗМЕНЕНИЯ, вносимые в решения Коллегии Евразийской
экономической комиссии
1. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 июня 2012 г. № 79 «Об утверждении перечня продукции с указанием кодов ТН ВЭД ТС, в отношении которой подача таможенной декларации должна сопровождаться представлением таможенному органу одного из документов о соответствии, подтверждающих соблюдение требований технического регламента Таможенного союза «О безопасности средств индивидуальной защиты» (ТР ТС 019/2011)»:
а) в наименовании слова «продукции с указанием кодов ТН ВЭД ТС, в отношении которой подача таможенной декларации должна сопровождаться представлением таможенному органу одного из документов о соответствии, подтверждающих соблюдение требований» заменить словами «продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям»;
б) в преамбуле слова «со статьей 3 Договора о Евразийской экономической комиссии от 18 ноября 2011 года» заменить словами «с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта «в» пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294,»;
в) в пункте 1 слова «продукции с указанием кодов ТН ВЭД ТС, в отношении которой подача таможенной декларации должна сопровождаться представлением таможенному органу одного из документов о соответствии, подтверждающих соблюдение требований» заменить словами «продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям»;

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 21 наурыздағы № 30 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде оған қатысты міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 21 наурыздағы
№ 30 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 13 маусымдағы "КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру кеден органына Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарының сақталуын растайтын сәйкестілік туралы құжаттардың бірін ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін бекіту туралы" № 79 шешіміне:
а) атауында "КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру кеден органына Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарының сақталуын растайтын сәйкестілік туралы құжаттардың бірін ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып бекіту" деген сөздер "Оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжатты ұсынумен ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін бекіту" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) кіріспеде "2011 жылғы 18 қарашадағы Еуразиялық экономикалық комиссия туралы шарттың 3-бабына сәйкес" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде оған қатысты міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) 1-тармақта "КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру кеден органына Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарының сақталуын растайтын сәйкестілік туралы құжаттардың бірін ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып бекіту" деген сөздер "Оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжатты ұсынумен ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін бекіту" деген сөздермен ауыстырылсын;

г) в Перечне продукции с указанием кодов ТН ВЭД ТС, в отношении которой подача таможенной декларации должна сопровождаться представлением таможенному органу одного из документов о соответствии, подтверждающих соблюдение требований технического регламента Таможенного союза «О безопасности средств индивидуальной защиты» (ТР ТС 019/2011), утвержденном указанным Решением:
в наименовании слова «продукции с указанием кодов ТН ВЭД ТС, в отношении которой подача таможенной декларации должна сопровождаться представлением таможенному органу одного из документов о соответствии, подтверждающих соблюдение требований» заменить словами «продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям»;
в наименовании графы 2 слова «ТН ВЭД ТС» заменить словами «ТН ВЭД ЕАЭС»;
в графе 3:
наименование изложить в следующей редакции: «Документ об оценке соответствия»;
слово «Декларирование» заменить словами «декларация о соответствии», слово «Сертификация» заменить словами «сертификат соответствия»;
в позиции «Другие средства защиты и спасения с высоты» раздела 1 слова «из 84 28 90 900 0» заменить словами «из 8428 90 900 0»;
в позициях «Сменные фильтры (фильтрующие элементы) для средств индивидуальной защиты» разделов 2 и 3 слова «из 5502 00» заменить словами «из 5502»;
в позиции «Защитные средства от воздействия биологических факторов - насекомых» раздела 8 слова «из 3808 50 000» заменить словами «из 3808 52 000 0, из 3808 59 000»;
в примечании слова «ТН ВЭД ТС» заменить словами «ТН ВЭД ЕАЭС».
2. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2015 г. № 77 «Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документов об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза «О безопасности колесных транспортных средств» (TP ТС 018/2011)»:
а) в наименовании и пункте 1 слово «документов» заменить словом «документа»;
б) в перечне продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документов об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза «О безопасности колесных транспортных средств» (TP ТС 018/2011), утвержденном указанным Решением:
в наименовании слово «документов» заменить словом «документа»;

г) көрсетілген Шешіммен бекітілген КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру кеден органына Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарының сақталуын растайтын сәйкестілік туралы құжаттардың бірін ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесінде:
атауында "КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру кеден органына Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарының сақталуын растайтын сәйкестілік туралы құжаттардың бірін ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін КО СЭҚ ТН кодын көрсете отырып бекіту" деген сөздер "Оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Жеке қорғаныс құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (КО TP 019/2011) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжатты ұсынумен ұсынумен ілесе жүргізілуі тиіс өнімдер тізбесін бекіту" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-графаның атауында "КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-графада:
атауы мынадай редакцияда жазылсын: "Сәйкестілікті бағалау туралы құжат";
"Декларациялау" деген сөз "сәйкестілік туралы декларация" деген сөздермен, "Сертификаттау" деген сөз "сәйкестілік сертификаты" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-бөлімнің "Биіктіктен қорғану және құтқарудың басқа да құралдары" позициясында "84 28 90 900 0-ден" деген сөздер "8428 90 900 0-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 және 3-бөлімдердің "Жеке қорғаныс құралдарына арналған ауыстыру сүзгілері (сүзгіден өткізу элементтері)" позицияларында "5502 00-ден" деген сөздер "5502-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-бөлімнің "Биологиялық факторлардың – жәндіктердің ықпалынан қорғану құралдары" позициясында "3808 50 000-ден" деген сөздер "3808 52 000 0-ден, 3808 59 000-ден" деген сөздермен ауыстырылсын;
ескертуде "КО СЭҚ ТН" деген сөздер "ЕАЭО СЭҚ ТН" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Доңғалақты көлік құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО TP 018/2011) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжаттарды ұсынумен ілесе жүргізілетін өнімдер тізбесін бекіту туралы" 2015 жылғы 14 шілдедегі № 77 шешіміне:
а) атауында және 1-тармақта "құжаттарды" деген сөз "құжатты" деген сөзбен ауыстырылсын;
б) көрсетілген Шешіммен бекітілген оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Доңғалақты көлік құралдарының қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО TP 018/2011) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжаттарды ұсынумен ілесе жүргізілетін өнімдер тізбесінде:
атауында "құжаттар" деген сөз "құжатты" деген сөзбен ауыстырылсын;

в позиции 5 код «8407 33 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8407 33 200 0 8407 33 800 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 7:
код «7304 41 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «7304 41 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «8409 91 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8409 91 000 2 8409 91 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9026 90 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 90 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 12 код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 13 код «7307 99 900 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «7307 99 800 9» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 15:
код «9026 90 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 90 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 17 код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 18 код «8714 10 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8714 10 900 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 30 код «8714 10 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8714 10 900 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 43 код «8714 10 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8714 10 900 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позициях 48, 64 и 88 код «8409 91 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8409 91 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 58:
код «9026 10 290 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 10 290 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9026 10 890 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 10 890 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9026 20 200 8» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 20 200 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
коды «9026 20 800 2 9026 20 800 8» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 20 800 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9026 80 200 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 80 200 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9026 80 800 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 80 800 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9026 90 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9026 90 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9032 90 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 90 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 60 код «8409 91 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8409 91 000 2 8409 91 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 61:
код «8409 91 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8409 91 000 2 8409 91 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 74:
код «8537 10 910 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8537 10 910 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;

5-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8407 33 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8407 33 200 0 8407 33 800 0" кодтарымен ауыстырылсын;
7-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "7304 41 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "7304 41 000 8" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 2 8409 91 000 8" кодтарымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 90 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 90 000 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
12-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
13-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "7307 99 900 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "7307 99 800 9" кодымен ауыстырылсын;
15-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 90 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 90 000 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
17-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
18-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8714 10 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8714 10 900 0" кодымен ауыстырылсын;
30-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8714 10 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8714 10 900 0" кодымен ауыстырылсын;
43-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8714 10 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8714 10 900 0" кодымен ауыстырылсын;
48, 64 және 88-позицияларда ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 8" кодымен ауыстырылсын;
58-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 10 290 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 10 290 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 10 890 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 10 890 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 20 200 8" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 20 200 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 20 800 2 9026 20 800 8" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 20 800 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 80 200 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 80 200 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 80 800 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 80 800 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 90 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9026 90 000 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 90 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 90 000 0" кодымен ауыстырылсын;
60-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 2 8409 91 000 8" кодтарымен ауыстырылсын;
61-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 2 8409 91 000 8" кодтарымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
74-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 910 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8537 10 910 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;

в позиции 75 код «8511 10 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8511 10 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 76:
код «8504 40 820 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8504 40 820 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «8511 50 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8511 50 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 78 код «8536 90 100 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8536 90 100 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 85 код «9032 89 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «9032 89 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 93:
код «4409 29 910 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «4409 22 000 0    4409 29 920 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
коды «7314 41 100 0      7314 41 900 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «7314 41 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
коды «7314 42 100 0  7314 42 900 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «7314 42 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;
в позиции 97 код «7317 00 900 1» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «7317 00 800 9» ТН ВЭД ЕАЭС.
3. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 апреля 2016 г. № 30 «Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза «О безопасности сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и прицепов к ним» (ТР ТС 031/2012)»:
в перечне продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Таможенного союза «О безопасности сельскохозяйственных и лесохозяйственных тракторов и прицепов к ним» (ТР ТС 031/2012), утвержденном указанным Решением:
в подпункте 1 позиции 1 текст в графе 2 изложить в следующей редакции:
«8701 91
(кроме 8701 91 100 0)

75-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8511 10 000 8" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8511 10 000 9" кодымен ауыстырылсын;
76-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 820 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 820 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "8511 50 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8511 50 000 8" кодымен ауыстырылсын;
78-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "8536 90 100 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8536 90 100 0" кодымен ауыстырылсын;
85-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "9032 89 000 0" кодымен ауыстырылсын;
93-позицияда:
ЕАЭО СЭҚ ТН "4409 29 910 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "4409 22 000 0 4409 29 920 0" кодтарымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "7314 41 100 0 7314 41 900 0" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "7314 41 000 0" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "7314 42 100 0 7314 42 900 0" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "7314 42 000 0" кодымен ауыстырылсын;
97-позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "7317 00 900 1" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "7317 00 800 9" кодымен ауыстырылсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторларының және олардың тіркемелерінің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО TP 031/2012) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжаттарды ұсынумен ілесе жүргізілетін өнімдер тізбесін бекіту туралы" 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 30 шешімінде:
көрсетілген Шешіммен бекітілген оларға қатысты кедендік декларацияны тапсыру Кеден одағының "Ауыл шаруашылығы және орман шаруашылығы тракторларының және олардың тіркемелерінің қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (КО TP 031/2012) талаптарына сәйкестілікті бағалау туралы құжаттарды ұсынумен ілесе жүргізілетін өнімдер тізбесінде:
1-позицияның 1-тармақшасында 2-графадағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"8701 91
(8701 91 100 0-ден басқа)

8701 92
8701 93
8701 94
8701 95»;
в подпункте 3 позиции 1:
код «8716 39 510 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8716 39 500 1» ТН ВЭД ЕАЭС;
код «8716 39 590 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8716 39 500 9» ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 7 позиции 2 код «8409 91 000 9» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «8409 91 000 8» ТН ВЭД ЕАЭС;
в подпункте 10 позиции 2 коды «4011 61 000 0  4011 92 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «4011 70 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС;

8701 92
8701 93
8701 94
8701 95";
1-позицияның 3-тармақшасында:
ЕАЭО СЭҚ ТН "8716 39 510 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8716 39 500 1" кодымен ауыстырылсын;
ЕАЭО СЭҚ ТН "8716 39 590 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8716 39 500 9" кодымен ауыстырылсын;
2-позицияның 7-тармақшасында ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 9" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8409 91 000 8" кодымен ауыстырылсын;
2-позицияның 10-тармақшасында ЕАЭО СЭҚ ТН "4011 61 000 0 4011 92 000 0" кодтары ЕАЭО СЭҚ ТН "4011 70 000 0" кодымен ауыстырылсын;

в подпункте 11 позиции 2 код «8407 33 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами «8407 33 200 0 8407 33 800 0» ТН ВЭД ЕАЭС.

2-позицияның 11-тармақшасында ЕАЭО СЭҚ ТН "8407 33 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "8407 33 200 0 8407 33 800 0" кодтарымен ауыстырылсын.