О внесении изменений в перечень чувствительных товаров, в отношении которых решение об изменении ставки ввозной таможенной пошлины принимается Советом Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 04 сентября 2017 года № 115
В соответствии с пунктом 2 Решения Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 16 Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в перечень чувствительных товаров, в отношении которых решение об изменении ставки ввозной таможенной пошлины принимается Советом Евразийской экономической комиссии, утвержденный Решением Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 16, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 4 сентября 2017 г. № 115
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в перечень чувствительных товаров, в отношении которых решение об изменении ставки ввозной таможенной пошлины принимается Советом Евразийской
экономической комиссии
1. В наименовании позиции с кодом 0304 95 600 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "poutassou или Gadus" заменить словами "poutassou, Gadus".
2. В наименованиях позиций с кодами 2008 80 190 0, 2008 80 390 0, 8519 89 190 0 и 8525 60 000 9 ТН ВЭД ЕАЭС слово "прочие" заменить словом "прочая".
3. В наименованиях позиций с кодами 2008 80 500 0, 2008 80 700 0 и 2008 80 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "содержащие" заменить словом "содержащая".
4. Наименование позиции с кодом 2932 20 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – фенолфталеин; 1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метоксикарбонил-1-нафтил)-3-оксо-1Н,3Н-бензо[де]изохромен-1-ил]-6-октадецилокси-2-нафтойная кислота; 3′(-хлор-6′-циклогексиламиноспиро[изобензофуран-1(3Н),9′(-ксантен]-3-он; 6′-(N-этил-п-толуидино)-2′-метилспиро[изобензофуран-1(3Н),9′(-ксантен]-3-он; метил-6-докосилокси-1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метил-1-фенантрил)-3-оксо-1Н,3Н-нафто[1,8-cd]пиран-1-ил]нафталин-2-карбоксилат".
5. Наименование позиции с кодом 3402 20 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС после слова "моющие" дополнить словом "средства".
6. В наименованиях позиций с кодами 3901 20 100 0, 3901 90 300 0, 3902 90 100 0, 3902 90 200 0, 3903 90 200 0, 3904 69 100 0, 3905 99 100 0 и 3911 90 110 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "в примечании 6б" заменить словами "в примечании 6 (б)".
7. В наименовании позиции с кодом 4412 31 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "из шореи" заменить словом "шореи", слово "Кляйна" заменить словом "Клайна".

Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі кедендік әкелу бажы ставкаларын өзгерту туралы шешім қабылдайтын сезімтал тауарлардың тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 4 қыркүйектегі № 115 шешімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 16 шешімінің 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 16 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі кедендік әкелу бажы ставкаларын өзгерту туралы шешім қабылдайтын сезімтал тауарлардың тізбесіне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 115 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі кедендік әкелу бажы ставкаларын
өзгерту туралы шешім қабылдайтын сезімтал тауарлардың тізбесіне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 0304 95 600 0 кодындағы позицияның атауында "poutassou немесе Gadus" деген сөздер "poutassou, Gadus" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 80 190 0, 2008 80 390 0, 8519 89 190 0 және 8525 60 000 9 кодындағы позициялардың атауларында "өзгелері" деген сөз "өзге де" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 80 500 0, 2008 80 700 0 және 2008 80 900 0 кодындағы позициялардың атаулары қазақ тілінде өзгеріссіз қалдырылсын.
4. ЕАЭО СЭҚ ТН 2932 20 100 0 кодындағы позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"– – фенолфталеин; 1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метоксикарбонил-1-нафтил)-3-оксо-1Н,3Н-бензо[де]изохромен-1-ил]-6-октадецилокси-2-нафтой қышқылы; 3′(-хлор-6′-циклогексиламиноспиро[изобензофуран-1(3Н), 9′(-ксантен]-3-он; 6′-(N-этил-п-толуидино)-2′-метилспиро[изобензофуран-1(3Н) ,9′(-ксантен]-3-он; метил-6-докосилокси-1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метил-1-фенантрил)-3-оксо-1Н, 3Н-нафто[1,8-cd]пиран-1-ил]нафталин-2-карбоксилат".
5. ЕАЭО СЭҚ ТН 3402 20 900 0 кодындағы позицияның атауы "жуғыш" деген сөзден кейін "құралдар" деген сөзбен толықтырылсын.
6. ЕАЭО СЭҚ ТН 3901 20 100 0, 3901 90 300 0, 3902 90 100 0, 3902 90 200 0, 3903 90 200 0, 3904 69 100 0, 3905 99 100 0 және 3911 90 110 0 кодындағы позициялардың атауларында "6б-ескертпеде" деген сөздер "6 (б) ескертпеде" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. ЕАЭО СЭҚ ТН 4412 31 100 0 кодындағы позицияның атауында "шореядан" деген сөз "шорея" деген сөзбен ауыстырылсын, "Кляйн" деген сөз "Клайн" деген сөзбен ауыстырылсын.

8. В наименовании позиции с кодом 5605 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "комбинированная" заменить словом "комбинированной", слова "или ленты, или порошка" заменить словами "или ленты или порошка,".
9. В наименовании позиции с кодом 5906 99 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "в примечании 4в" заменить словами "в примечании 4 (в)".
10. В наименованиях позиций с кодами 6211 32 900 0, 6211 33 900 0, 6211 42 900 0 и 6211 43 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "прочая" заменить словом "прочие".
11. В наименованиях позиций с кодами 8408 10 110 0, 8408 10 230 0, 8408 10 310 0, 8408 10 410 0, 8408 10 510 0, 8408 10 610 0, 8408 10 710 0, 8408 10 810 0 и 8408 10 910 0 слова "кораблей подсубпозиции" заменить словами "кораблей субпозиции".
12. В наименовании позиции с кодом 8418 61 001 9 ТН ВЭД ЕАЭС слово "прочее" заменить словом "прочие".
13. В наименовании позиции с кодом 8517 70 150 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "штырьевые" заменить словом "штыревые".
14. В наименовании позиции с кодом 8519 81 150 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "плейеры" заменить словом "плееры".
15. В наименовании позиции с кодом 8704 22 910 2 ТН ВЭД ЕАЭС слова "подъемным", "самолет" и "оснащенным" заменить соответственно словами "подъемным", "самолет" и "оснащенным".

8. ЕАЭО СЭҚ ТН 5605 00 000 0 кодындағы позицияның атауында "немесе таспа, немесе ұнтақ" деген сөздер "немесе таспа немесе ұнтақ" деген сөздермен ауыстырылсын.
9. ЕАЭО СЭҚ ТН 5906 99 100 0 кодындағы позицияның атауында "4в-ескертпеде" деген сөздер "4 (в) ескертпеде" деген сөздермен ауыстырылсын.
10. ЕАЭО СЭҚ ТН 6211 32 900 0, 6211 33 900 0, 6211 42 900 0 және 6211 43 900 0 кодындағы позициялардың атауларында "өзге де" деген сөздер "өзгелері" деген сөзбен ауыстырылсын.
11. ЕАЭО СЭҚ ТН 8408 10 110 0, 8408 10 230 0, 8408 10 310 0, 8408 10 410 0, 8408 10 510 0, 8408 10 610 0, 8408 10 710 0, 8408 10 810 0 және 8408 10 910 0 кодындағы позициялардың атауларында "кіші субпозиция кемелерінің" деген сөздер "субпозиця кемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
12. ЕАЭО СЭҚ ТН 8418 61 001 9 кодындағы позицияның атауында "өзгелер" деген сөз "өзгелері" деген сөзбен ауыстырылсын.
13. ЕАЭО СЭҚ ТН 8517 70 150 0 кодындағы позицияның атауы қазақ тілінде өзгеріссіз қалдырылсын.
14. ЕАЭО СЭҚ ТН 8519 81 150 0 кодындағы позицияның атауында "плейерлер" деген сөз "плеерлер" деген сөзбен ауыстырылсын.
15. ЕАЭО СЭҚ ТН 8704 22 910 2 кодындағы позицияның атауы қазақ тілінде өзгеріссіз қалдырылсын.