О признании утратившими силу отдельных положений некоторых решений Коллегии Евразийской экономической комиссии и Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2016 г. № 165
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 05 декабря 2017 года № 166
В соответствии с пунктом 2 статьи 3 Протокола о некоторых вопросах ввоза и обращения товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза от 16 октября 2015 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии изменения согласно приложению.
2. Признать утратившим силу Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2016 г. № 165 "О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 5 декабря 2017 г. № 166
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
1. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2016 г. № 116 "Об установлении ставок ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов сельскохозяйственных и промышленных товаров и о внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59":
пункт 3 признать утратившим силу;
в пункте 4:
в абзаце первом слова ", за исключением пункта 3" исключить;
абзац второй признать утратившим силу.
2. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 октября 2016 г. № 117 "Об установлении ставок ввозных таможенных пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов сырья минерального происхождения, содержащего драгоценный металл или соединения драгоценных металлов, и о внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59":
пункт 3 признать утратившим силу;
в пункте 4:
в абзаце первом слова ", за исключением пункта 3" исключить;
абзац второй признать утратившим силу.
3. В Решении Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 ноября 2016 г. № 128 "О продлении срока действия ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отходов и лома драгоценных металлов и о внесении изменения в Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59":
пункт 3 признать утратившим силу;
в пункте 4:
в абзаце первом слова ", за исключением пункта 3" исключить;
абзац второй признать утратившим силу.

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің жекелеген ережелерінің және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 желтоқсандағы № 165 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 5 желтоқсандағы № 166 шешімі
2015 жылғы 16 қазандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасына тауарларды әкелудің және олардың айналысының кейбір мәселелері туралы хаттаманың 3-бабының 2-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне өзгерістер енгізілсін.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" № 165 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 166 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының шешімдеріне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы "Ауыл шаруашылығы және өнеркәсіп тауарларының жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының ставкаларын белгілеу туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 59 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 116 шешімінде:
3-тармақтың күші жойылды деп танылсын;
4-тармақта:
бірінші абзацтағы "3-тармақты қоспағанда" деген сөздер алып тасталсын;
екінші абзацтың күші жойылды деп танылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 25 қазандағы "Құрамында қымбат металдар бар немесе қымбат металдардың қоспасы бар минералдық шикізаттың жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу баждарының ставкаларын белгілеу туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 59 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 117 шешімінде:
3-тармақтың күші жойылды деп танылсын;
4-тармақта:
бірінші абзацтағы "3-тармақты қоспағанда" деген сөздер алып тасталсын;
екінші абзацтың күші жойылды деп танылсын.
3. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 1 қарашадағы "Қымбат бағалы металдардардың қалдықтары мен сынықтарына қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажы ставкасының қолданыс мерзімін ұзарту туралы және Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазандағы № 59 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 128 шешімінде:
3-тармақтың күші жойылды деп танылсын;
4-тармақта:
бірінші абзацтағы "3-тармақты қоспағанда" деген сөздер алып тасталсын;
екінші абзацтың күші жойылды деп танылсын.