О внесении изменений в состав Консультативного комитета по электроэнергетике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 мая 2017 года № 55
1. Внести в состав Консультативного комитета по электроэнергетике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 9, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Аветисян Анаит Георгиевна
начальник отдела международного сотрудничества Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
Арутюнян Айк Арзуманович
заместитель Министра энергетических инфраструктур и природных ресурсов Республики Армения
Баграмян Гарегин Каджикович
начальник Управления тарифной политики Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
Бадалян Гайк Гарникович
начальник Управления энергетики Министерства энергетических инфраструктур и природных ресурсов Республики Армения
Мелконян Тигран Шагенович
начальник Управления внешних связей Министерства энергетических инфраструктур и природных ресурсов Республики Армения
От Республики Беларусь
Бибиков Денис Владимирович
заместитель начальника Главного управления антимонопольного регулирования – начальник управления регулирования естественных монополий, топливно-энергетического комплекса и транспорта Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Ковалев Денис Васильевич
генеральный директор Республиканского унитарного предприятия электроэнергетики "ОДУ"
Фомин Игорь Алексеевич
заместитель Министра антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
От Российской Федерации
Сысоева Анна Алексеевна
заместитель директора Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ и развития евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Крутой Дмитрий Николаевич
первый заместитель Министра экономики Республики Беларусь
Жунусова Дана Бейсеновна
член правления, заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен";
в) исключить из состава Консультативного комитета Исаяна И.Г., Горовикова В.Л., Мурзагалиеву А.Е., Султанова Р.С., Чигамбаева Д.Б. и Галкина И.Б.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян

Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 23 мамырдағы № 55 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 9 өкімімен бекітілген Электр энергетикасы жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Аветисян
Анаит Георгиевна
-
Армения Республикасы Қоғамдық қызметтер көрсетуді реттеу жөніндегі комиссия аппаратының халықаралық ынтымақтастық бөлімінің бастығы
Арутюнян
Айк Арзуманович
-
Армения Республикасы Энергетикалық инфрақұрылымдар және табиғи ресурстар министрінің орынбасары
Баграмян
Гарегин Каджикович
-
Армения Республикасы Қоғамдық қызметтер көрсетуді реттеу жөніндегі комиссияның
Тарифтік саясат басқармасының бастығы
Бадалян
Гайк Гарникович
-
Армения Республикасы Энергетикалық инфрақұрылымдар және табиғи ресурстар министрлігінің Энергетика басқармасының бастығы
Мелконян
Тигран Шагенович
-
Армения Республикасы Энергетикалық инфрақұрылымдар және табиғи ресурстар министрлігінің Сыртқы байланыстар басқармасының бастығы
Беларусь Республикасынан
Бибиков
Денис Владимирович
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрлігінің Монополияға қарсы реттеу бас басқармасы бастығының орынбасары - табиғи монополияларды реттеу, отын-энергетика кешені және көлік басқармасының бастығы
Ковалев
Денис Васильевич
-
"ОДУ" республикалық біртұтас электр энергетикасы кәсіпорнының бас директоры
Фомин
Игорь Алексеевич
-
Беларусь Республикасы Монополияға қарсы реттеу және сауда министрінің орынбасары
Ресей Федерациясынан
Сысоева
Анна Алексеевна
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық және Еуразиялық интеграцияны дамыту департаменті директорының орынбасары;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Крутой
Дмитрий Николаевич
-
Беларусь Республикасы Экономика министрінің бірінші орынбасары
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма мүшесі, басқарма төрағасының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан И.Г.Исаян, В.Л.Горовиков, А.Е.Мырзағалиева, Р.С.Сұлтанов, Д.Б.Чигамбаев және И.Б. Галкин шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян