О внесении изменений в состав Консультативного комитета по статистике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 03 июня 2017 года № 73
1. Внести в состав Консультативного комитета по статистике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 42, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Беларусь
Зюзенков Юрий Михайлович
начальник Главного управления макроэкономического анализа и прогнозирования Министерства экономики Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Асаутаев Бахтияр Берикович
заместитель директора Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Жунусова Дана Бейсеновна
член правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Кыстаубаев Руслан Серикбаевич
руководитель управления анализа и статистики Департамента анализа, статистики и управления рисками Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Оспанова Диана Дулатовна
эксперт департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
От Российской Федерации
Камушкина Лилия Ивановна
заместитель директора Департамента бюджетной методологии и финансовой отчетности в государственном секторе Министерства финансов Российской Федерации;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Сабельникова Марина Анатольевна
заместитель руководителя Федеральной службы государственной статистики
Сивец Светлана Викторовна
заместитель директора Департамента бюджетной методологии и финансовой отчетности в государственном секторе Министерства финансов Российской Федерации;
в) исключить из состава Консультативного комитета Бродова Р.П., Каримова А.М., Мамлина Э.М., Сейфулину А.А. и Кевеша А.Л.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян

Статистика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 3 шілдедегі № 73 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 42 өкімімен бекітілген Статистика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Зюзенков
Юрий Михайлович
Беларусь Республикасы Экономика министрлігінің Макроэкономикалық талдау және болжау бас басқармасының бастығы
Қазақстан Республикасынан
Асаутаев
Бақтияр Берікұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма мүшесі
Қыстаубаев
Руслан Серікбайұлы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Талдау, статистика және тәуекелдерді басқару департаментінің талдау және статистика басқармасының басшысы
Оспанова
Диана Дулатқызы
Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Экономикалық интеграция департаментінің сарапшысы
Ресей Федерациясынан
Камушкина
Лилия Ивановна
Ресей Федерациясы
Қаржы министрлігі Бюджеттік әдіснама және мемлекеттік сектордағы қаржылық есептілік департаменті директорының орынбасары
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Сабельникова
Марина Анатольевна
Федералдық мемлекеттік статистика қызметі басшысының орынбасары
Сивец
Светлана Викторовна
Ресей Федерациясы
Қаржы министрлігі Бюджеттік әдіснама және мемлекеттік сектордағы қаржылық есептілік департаменті директорының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан Р.П.Бродов, А.М.Кәрімов, Э.М.Мамлин, А.А.Сейфулина  және А.Л.Кевеш шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян