вносимые в перечень отдельных товаров, в отношении которых применяются ставки ввозных таможенных пошлин в соответствии с Соглашением о свободной торговле между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Социалистической Республикой Вьетнам, с другой стороны, от 29 мая 2015 года, и размеров таких ставок
1. Позицию с кодом 9006 69 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС заменить позициями следующего содержания:

2015 жылғы 29 мамырдағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес кедендік әкелу баждарының ставкалары қолданылатын жекелеген тауарлардың және осындай ставкалар мөлшерінің тізбесіне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 9006 69 000 0 коды бар позициясы мынадай мазмұндағы позициялармен ауыстырылсын: