О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 мая 2018 года № 77
В целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу решения Комиссии Таможенного союза по перечню согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 10 мая 2018 г. № 77
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Комиссии Таможенного союза, признанных утратившими силу
1. Решение Комиссии Таможенного союза от 4 февраля 2009 г. № 4 "О концептуальных условиях взаимодействия таможенных служб Сторон на единой таможенной территории".
2. Решение Комиссии Таможенного союза 26 февраля 2009 г. № 14 "О ходе работы над проектом Таможенного кодекса таможенного союза в соответствии с принципами, изложенными в подпункте 3.3 Протокола от 12.12.2008 № 20".
3. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 15 "О проекте Концепции таможенного администрирования в условиях таможенного союза".
4. Решение Комиссии Таможенного союза от 22 апреля 2009 г. № 32 "О Концептуальных предложениях по содержанию и срокам основных этапов формирования единой таможенной территории".
5. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 43 "О Концептуальных предложениях по этапам и срокам формирования единой таможенной территории таможенного союза Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
6. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 45 "О ходе работы над проектом Таможенного кодекса таможенного союза".
7. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 июня 2009 г. № 56 "О проекте Таможенного кодекса таможенного союза".
8. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 66 "О проекте Таможенного кодекса таможенного союза".
9. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 69 "О Плане по переносу согласованных видов государственного контроля на внешнюю границу таможенного союза в части, касающейся белорусско-российской границы".
10. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 83 "О проекте Таможенного кодекса таможенного союза".
11. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 84 "О проекте Решения Межгосударственного Совета ЕврАзЭС "О Договоре о Таможенном кодексе таможенного союза" и Плане мероприятий по введению в действие Таможенного кодекса таможенного союза".

Кеден одағы Комиссиясының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 77 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйелеу мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Кеден одағының Комиссиясы шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 10 мамырдағы
№ 77 шешіміне
ҚОСЫМША
1. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік аумақта Тараптардың кедендік қызметтерінің өзара іс-қимыл жасауының тұжырымдамалық шарттары туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 4 шешімі.
2. Кеден одағы Комиссиясының "2008 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 хаттаманың 3.3-тармақшасында жазылған қағидаттарға сәйкес Кеден одағы Кеден кодексінің жобасымен жұмыстың барысы туралы" 2009 жылғы 26 ақпандағы № 14 шешімі.
3. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы жағдайында кедендік әкімшілендіру тұжырымдамасының жобасы туралы" 2009 жылғы 26 ақпандағы № 15 шешімі.
4. Кеден одағы Комиссиясының "Бірыңғай кедендік аумақты қалыптастырудың негізгі кезеңдерінің мазмұны мен мерзімдері жөніндегі тұжырымдамалық ұсыныстар туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 32 шешімі.
5. Кеден одағы Комиссиясының "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының кеден одағының бірыңғай кедендік аумағын қалыптастырудың кезеңдері мен мерзімдері жөніндегі тұжырымдамалық ұсыныстар туралы" 2009 жылғы 29 мамырдағы № 43 шешімі.
6. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Кеден кодексінің жобасымен жұмыстың барысы туралы" 2009 жылғы 29 мамырдағы № 45 шешімі.
7. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Кеден кодексінің жобасы туралы" 2009 жылғы 25 маусымдағы № 56 шешімі.
8. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Кеден кодексінің жобасы туралы" 2009 жылғы 12 тамыздағы № 66 шешімі.
9. Кеден одағы Комиссиясының "Беларусь-Ресей шекарасына қатысты бөлікте мемлекеттік бақылаудың келісілген түрлерін Кеден одағының сыртқы шекарасына ауыстыру жөніндегі жоспар туралы" 2009 жылғы 12 тамыздағы № 69 шешімі.
10. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Кеден кодексінің жобасы туралы" 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 83 шешімі.
11. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Кеден кодексі туралы шарт туралы" ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық кеңесінің шешімінің жобасы туралы және Кеден одағының Кеден кодексін қолданысқа енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 84 шешімі.

12. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 91 "О Координационном совете руководителей таможенных служб таможенного союза".
13. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 94 "О проекте Плана по переносу согласованных видов государственного контроля на внешнюю границу таможенного союза в части, касающейся белорусско-российской границы".
14. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 100 "О проекте Договора о Таможенном кодексе таможенного союза".
15. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 106 "О проекте Плана по переносу согласованных видов государственного контроля на внешнюю границу таможенного союза в части, касающейся казахстанско-российской границы".
16. Решение Комиссии Таможенного союза от 21 октября 2009 г. № 107 "О предполагаемых изменениях для участников внешнеэкономической деятельности в части таможенного администрирования в связи с принятием Таможенного кодекса таможенного союза и переносом согласованных видов государственного контроля на внешний контур таможенного союза".
17. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 116 "О проекте Договора о Таможенном кодексе таможенного союза".
18. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 118 "О проекте решения Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств "О создании единой таможенной территории таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".
19. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 126 "О Координационном совете руководителей таможенных служб таможенного союза".
20. Решение Комиссии Таможенного союза от 11 декабря 2009 г. № 145 "Об утверждении состава Специальной рабочей группы уполномоченных представителей государств – членов таможенного союза по подготовке к ратификации Договора о Таможенном кодексе таможенного союза".
21. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 159 "О мерах по обеспечению отмены таможенного оформления на казахстанско-российской границе с 1 июля 2010 года при сохранении таможенного контроля в сроки, указанные в Этапах и сроках формирования единой таможенной территории таможенного союза".
22. Решение Комиссии Таможенного союза от 27 января 2010 г. № 160 "О Сетевом графике подготовки проектов международных соглашений и нормативных правовых актов, утверждаемых Комиссией таможенного союза".
23. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 172 "О ходе выполнения Плана по переносу согласованных видов государственного контроля на внешнюю границу таможенного союза в части, касающейся белорусско-российской границы".

12. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кеден қызметтері басшыларының үйлестіру кеңесі туралы" 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 91 шешімі.
13. Кеден одағы Комиссиясының "Беларусь-Ресей шекарасына қатысты бөлікте мемлекеттік бақылаудың келісілген түрлерін Кеден одағының сыртқы шекарасына ауыстыру жөніндегі жоспар туралы" 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 94 шешімі.
14. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Кеден кодексі туралы шарт туралы" 2009 жылғы 21 қазандағы № 100 шешімі.
15. Кеден одағы Комиссиясының "Қазақстан-Ресей шекарасына қатысты бөлікте мемлекеттік бақылаудың келісілген түрлерін Кеден одағының сыртқы шекарасына ауыстыру жөніндегі жоспар туралы" 2009 жылғы 21 қазандағы № 106 шешімі.
16. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Кеден кодексінің қабылдануына және мемлекеттік бақылаудың келісілген түрлерін кеден одағының сыртқы контурына ауыстыруға байланысты кедендік әкімшілендіру бөлігінде сыртқы экономикалық қызметке қатысушылар үшін болжанатын өзгерістер туралы" 2009 жылғы 21 қазандағы № 107 шешімі.
17. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Кеден кодексі туралы шарт туралы" 2009 жылғы 26 қарашадағы № 116 шешімі.
18. Кеден одағы Комиссиясының "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағын құру туралы" мемлекет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық кеңес шешімінің жобасы туралы" 2009 жылғы 26 қарашадағы № 118 шешімі.
19. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кеден қызметтері басшыларының үйлестіру кеңесі туралы" 2009 жылғы 26 қарашадағы № 126 шешімі.
20. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Кеден кодексі туралы шартты ратификациялауға дайындық жөніндегі Кеден одағына мүше мемлекеттер уәкілетті өкілдерінің арнайы жұмыс тобының құрамын бекіту туралы" 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 145 шешімі.
21. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағын қалыптастырудың кезеңдері мен мерзімдерінде көрсетілген мерзімде кедендік бақылау сақталған кезде 2010 жылғы 1 шілдеден бастап Қазақстан-Ресей шекарасында кедендік ресімдеуді тоқтатуды қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 159 шешімі.
22. Кеден одағы Комиссиясының "Халықаралық келісімдер мен Кеден одағының Комиссия бекітетін нормативтік құқықтық актілердің жобаларын дайындаудың желілік кестесі туралы" 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 160 шешімі.
23. Кеден одағы Комиссиясының "Беларусь-Ресей шекарасына қатысты бөлікте мемлекеттік бақылаудың келісілген түрлерін Кеден одағының сыртқы шекарасына ауыстыру жөніндегі жоспардың орындалу барысы туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы № 172 шешімі.

24. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 173 "Об уточнении Плана по переносу согласованных видов государственного контроля на внешнюю границу таможенного союза в части, касающейся казахстанско-российской границы".
25. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 178 "Об утверждении состава Экспертной и Рабочей групп".
26. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 195 "О ходе разработки проекта Протокола о внесении изменений и дополнений в Договор о Таможенном кодексе таможенного союза".
27. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 212 "О вопросе свободных (особых) экономических зон на таможенной территории таможенного союза и таможенной процедуры свободной таможенной зоны".
28. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 214 "Об одобрении согласованных проектов международных соглашений и договоров, указанных в разделе I Сетевого графика подготовки в 2010 году проектов международных соглашений и нормативных правовых актов, утверждаемых Комиссией таможенного союза (Решение КТС от 27 января 2010 года № 160)".
29. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 215 "Об утверждении состава Группы уполномоченных представителей государств – членов таможенного союза по подготовке проектов международных соглашений по вопросам свободных (специальных, особых) экономических зон на таможенной территории таможенного союза и таможенной процедуры свободной таможенной зоны и о свободных складах и таможенной процедуре свободного склада".
30. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 216 "О доработке проектов международных соглашений, указанных в разделе I Сетевого графика подготовки в 2010 году проектов международных соглашений и нормативных правовых актов, утверждаемых Комиссией таможенного союза".
31. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 228 "О ходе приведения национального законодательства Сторон в соответствие с Таможенным кодексом Таможенного союза".
32. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 233 "О проекте Договора о порядке перемещения физическими лицами наличных денежных средств и (или) денежных инструментов через таможенную границу Таможенного союза".
33. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 234 "О проекте международного договора о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма при ввозе на территорию таможенного союза и вывозе с территории таможенного союза наличных денежных средств и (или) денежных инструментов".

24. Кеден одағы Комиссиясының "Қазақстан-Ресей шекарасына қатысты бөлікте мемлекеттік бақылаудың келісілген түрлерін Кеден одағының сыртқы шекарасына ауыстыру жөніндегі жоспарды нақтылау туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы № 173 шешімі.
25. Кеден одағы Комиссиясының "Сараптама және жұмыс тобының құрамын бекіту туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы № 178 шешімі.
26. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кеден кодексі туралы шартқа өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманың жобасын әзірлеу барысы туралы" 2010 жылғы 26 ақпандағы № 195 шешімі.
27. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кедендік аумағындағы еркін (ерекше) экономикалық аумақтар және еркін кедендік аумақтың кедендік рәсімі мәселесі туралы" 2010 жылғы 25 наурыздағы № 212 шешімі.
28. Кеден одағы Комиссиясының "Халықаралық келісімдер мен Кеден одағының Комиссиясы бекітетін нормативтік құқықтық актілердің жобаларын 2010 жылы дайындаудың желілік кестесінің (КОК 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 160 шешімі) І бөлімінде көрсетілген халықаралық келісімдер мен шарттардың келісілген жобаларын мақұлдау туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 214 шешімі.
29. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Кедендік аумағындағы еркін (арнайы, ерекше) экономикалық аумақтар және еркін кедендік аумақтың кедендік рәсімі мәселесі бойынша халықаралық келісімдердің жобаларын дайындау жөніндегі Кеден одағына мүше мемлекеттердің уәкілетті өкілдері тобының құрамын бекіту туралы және еркін қоймалар және еркін қойманың кедендік рәсімі туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 215 шешімі.
30. Кеден одағы Комиссиясының "Халықаралық келісімдер мен Кеден одағының Комиссия бекітетін нормативтік құқықтық актілердің жобаларын 2010 жылы дайындаудың желілік кестесінің І бөлімінде көрсетілген халықаралық келісімдердің жобаларын пысықтау туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 216 шешімі.
31. Кеден одағы Комиссиясының "Тараптардың ұлттық заңнамасын Кеден одағының Кеден кодексіне сәйкес келтірудің барысы туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 228 шешімі.
32. Кеден одағы Комиссиясының "Жеке тұлғалардың қолма-қол ақшалай қаражатты және (немесе) ақша құралдарын Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы алып өту тәртібі туралы шарттың жобасы туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 223 шешімі.
33. Кеден одағы Комиссиясының "Қолма-қол ақша қаражатын және (немесе) ақша құралдарын Кеден одағының аумағына әкелген және Кеден одағының аумағынан әкеткен кезде қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл туралы халықаралық шарттың жобасы туралы" 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 234 шешімі.

34. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 мая 2010 г. № 250 "О проекте Соглашения о порядке перемещения товаров по линиям электропередачи и трубопроводным транспортом".
35. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 253 "О доработке нормативных правовых актов, предусмотренных Сетевым графиком подготовки проектов международных соглашений и нормативных правовых актов, утверждаемых Комиссией таможенного союза (Решение Комиссии таможенного союза от 27 января 2010 года № 160)".
36. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 267 "О ходе приведения национальных законодательств Сторон в соответствие с Таможенным кодексом Таможенного союза".
37. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 271 "О проекте Договора о порядке перемещения физическими лицами наличных денежных средств и (или) денежных инструментов через таможенную границу таможенного союза".
38. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 273 "О разработке проекта Положения о порядке принятия Комиссией таможенного союза решений и разъяснений по классификации отдельных видов товаров".
39. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 282 "О согласованных проектах международных соглашений, указанных в разделе I Сетевого графика подготовки в 2010 году проектов международных соглашений и нормативных правовых актов, утверждаемых Комиссией таможенного союза (решения Комиссии таможенного союза от 16 апреля 2010 года № № 215, 216)".
40. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 283 "О проектах международных соглашений, выносимых на рассмотрение Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав правительств".
41. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 326 "О доработке проектов международных договоров в области уголовной и административной ответственности".
42. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 286 "О международных соглашениях, подготовленных в соответствии с Планом мероприятий по введению в действие Таможенного кодекса таможенного союза".
43. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 321 "О едином порядке контроля таможенными органами ввоза на таможенную территорию таможенного союза в рамках ЕарАзЭС и вывоза с этой территории лицензируемых товаров".
44. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 322 "О проекте Соглашения об особенностях применения Таможенной конвенции о международной перевозке грузов с применением книжки МДП от 14 ноября 1975 года на таможенной территории таможенного союза".

34. Кеден одағы Комиссиясының "Тауарларды электр беру желілері арқылы және құбыржол көлігімен өткізу тәртібі туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 14 мамырдағы № 250 шешімі.
35. Кеден одағы Комиссиясының "Халықаралық келісімдер мен Кеден одағының Комиссиясы бекітетін нормативтік құқықтық актілердің жобаларын 2010 жылы дайындаудың желілік кестесінде (Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 160 шешімі) көзделген нормативтік құқықтық актілерді пысықтау туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 253 шешімі.
36. Кеден одағы Комиссиясының "Тараптардың ұлттық заңнамасын Кеден одағының Кеден кодексіне сәйкес келтірудің барысы туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 267 шешімі.
37. Кеден одағы Комиссиясының "Жеке тұлғалардың қолма-қол ақшалай қаражатты және (немесе) ақша құралдарын Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы алып өту тәртібі туралы шарттың жобасы туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 271 шешімі.
38. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағы Комиссиясының тауарлардың жекелеген түрлерін сыныптау бойынша шешімдер мен түсініктемелер қабылдау тәртібі туралы ереженің жобасын әзірлеу туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 273 шешімі.
39. Кеден одағы Комиссиясының "Халықаралық келісімдер мен Кеден одағының Комиссия бекітетін нормативтік құқықтық актілердің жобаларын 2010 жылы дайындаудың желілік кестесінің (Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі №№ 215, 216 шешімдері) І бөлімінде көрсетілген халықаралық келісімдердің келісілген жобалары туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 282 шешімі.
40. Кеден одағы Комиссиясының "Үкімет басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ мемлекетаралық кеңесінің (Кеден одағының жоғары органы) қарауына шығарылатын халықаралық келісімдердің жобалары туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 283 шешімі.
41. Кеден одағы Комиссиясының "Қылмыстық әкімшілік жауапкершілік саласындағы халықаралық шарттардың жобаларын пысықтау туралы" 2010 жылғы 20 мамырдағы № 326 шешімі.
42. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының Кеден кодексін қолданысқа енгізу жөніндегі іс-шаралар жоспарына сәйкес дайындалған халықаралық келісімдер туралы" 2010 жылғы 18 маусымдағы № 286 шешімі.
43. Кеден одағы Комиссиясының "Лицензияланатын тауарларды ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағының кедендік аумағына әкелуді және осы аумақтан әкетуді кеден органдарының бақылауының бірыңғай тәртібі туралы" 2010 жылғы 18 маусымдағы № 321 шешімі.
44. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кедендік аумағында 1975 жылғы 14 қарашадағы МДП кітапшасын қолдана отырып, жүктерді халықаралық тасымалдау туралы кедендік конвенцияны қолдану ерекшеліктері туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 18 маусымдағы № 322 шешімі.

45. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 381 "О проекте Соглашения о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах по вопросам деятельности представительств таможенных служб государств – членов Таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".
46. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 407 "О проекте Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение о порядке перемещения физическими лицами товаров для личного пользования через таможенную границу Таможенного союза и совершения таможенных операций, связанных с их выпуском от 18 июня 2010 года".
47. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 414 "О проекте Соглашения о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах по вопросам деятельности представительств таможенных служб государств – членов Таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".
48. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 415 "О проекте соглашения об особенностях применения Таможенной конвенции о международной перевозке грузов с применением книжки МДП от 14 ноября 1975 года на таможенной территории Таможенного союза".
49. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 448 "О проекте соглашения о порядке перемещения товаров по линиям электропередачи и трубопроводным транспортом".
50. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 464 "О проекте соглашения об особенностях применения Таможенной конвенции о международной перевозке грузов с применением книжки МДП от 14 ноября 1975 года на единой таможенной территории Таможенного союза".
51. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 466 "О правовом регулировании режима внешней границы государств – членов Таможенного союза".
52. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 467 "О соответствии Соглашения об определении таможенной стоимости товаров, перемещаемых через таможенную границу Таможенного союза, положениям Соглашения по применению статьи VII Генерального соглашения по тарифам и торговле и положений Пояснительных примечаний Соглашения ВТО".
53. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 469 "О проекте Договора об Объединенной коллегии таможенных служб государств – членов Таможенного союза".
54. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 484 "О проекте Соглашения о сотрудничестве и взаимопомощи в таможенных делах по вопросам деятельности представительств таможенных служб государств – членов Таможенного союза в рамках ЕврАзЭС".

45. Кеден одағы Комиссиясының "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден қызметтері өкілдіктерінің қызметі мәселелері бойынша кеден істеріндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 381 шешімі.
46. Кеден одағы Комиссиясының "2010 жылғы 18 маусымдағы Жеке тұлғалардың жеке пайдалануға арналған тауарларды Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы алып өту және оларды шығаруға байланысты кедендік операцияларды жасау тәртібі туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманың жобасы туралы" 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 407 шешімі.
47. Кеден одағы Комиссиясының "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден қызметтері өкілдіктерінің қызметі мәселелері бойынша кеден істеріндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 14 қазандағы № 414 шешімі.
48. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кедендік аумағында 1975 жылғы 14 қарашадағы МДП кітапшасын қолдана отырып, жүктерді халықаралық тасымалдау туралы кедендік конвенцияны қолдану ерекшеліктері туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 14 қазандағы № 415 шешімі.
49. Кеден одағы Комиссиясының "Тауарларды электр беру желілері арқылы және құбыржол көлігімен өткізу тәртібі туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 448 шешімі.
50. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кедендік аумағында 1975 жылғы 14 қарашадағы МДП кітапшасын қолдана отырып, жүктерді халықаралық тасымалдау туралы кедендік конвенцияны қолдану ерекшеліктері туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 464 шешімі.
51. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағына мүше мемлекеттердің сыртқы шекарасы режимін құқықтық реттеу туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 466 шешімі.
52. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы өткізілетін тауарлардың кедендік құнын айқындау туралы келісімнің тариф және сауда жөніндегі бас келісімнің VII бабын және ДСҰ Келісімінің түсіндіру ескертпелерінің ережелерін қолдану жөніндегі келісімнің ережелеріне сәйкестігі туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 467 шешімі.
53. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден қызметтерінің біріккен алқасы туралы шарттың жобасы туралы" 2010 жылғы 18 қарашадағы № 469 шешімі.
54. Кеден одағы Комиссиясының "ЕурАзЭҚ шеңберінде Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден қызметтері өкілдіктерінің қызметі мәселелері бойынша кеден істеріндегі ынтымақтастық пен өзара көмек туралы келісімнің жобасы туралы" 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 484 шешімі.

55. Решение Комиссии Таможенного союза от 8 декабря 2010 г. № 487 "О проекте Договора о противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным (незаконным) путем, и финансированию терроризма при ввозе на единую таможенную территорию Таможенного союза и вывозе с единой таможенной территории Таможенного союза наличных денежных средств и (или) денежных инструментов".

55. Кеден одағы Комиссиясының "Кеден одағының кедендік шекарасы арқылы қолма-қол ақша қаражатын және (немесе) ақша құралдарын өткізу кезінде қылмыстық жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмдi қаржыландыруға қарсы iс-қимыл туралы шарттың жобасы туралы" 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 487 шешімі.