О внесении изменения в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 мая 2018 года № 88
В соответствии с абзацем первым статьи 3 Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов от 15 августа 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В подпунктах "а" и "в" пункта 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122 "Об утверждении Порядка функционирования систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники" слова "до 1 июля 2018 г." заменить словами "до 1 ноября 2019 г.".
2. Органам исполнительной власти Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики и Российской Федерации, ответственным за реализацию Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов от 15 августа 2014 года, совместно с администратором систем электронных паспортов обеспечить представление до 1 июля 2018 г. в Евразийскую экономическую комиссию согласованного плана введения электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств), электронных паспортов самоходных машин и других видов техники в государствах-участниках Соглашения и в Евразийском экономическом союзе с учетом сроков, установленных в соответствии с изменениями, предусмотренными пунктом 1 настоящего Решения.
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешімінің 2-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 88 шешімі
2014 жылғы 15 тамыздағы Көлік құралы паспортының (көлік құралының шассиі паспортының) және өздігінен жүретін машина және техниканың басқа да түрлері паспортының бірыңғай нысандарын енгізу және электрондық паспорттар жүйелерін ұйымдастыру туралы келісімнің 3-бабының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі "Көлік құралдарының электрондық паспорттары (көлік құралдары шассиінің паспорттары) және өздігінен жүретін машинаның және техниканың басқа да түрлерінің электрондық паспорттары жүйелерінің жұмыс істеу тәртібін бекіту туралы" № 122 шешімінің 2-тармағының "а" және "в" тармақшаларында "2018 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздер "2019 жылғы 1 қарашаға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының, Қырғыз Республикасының және Ресей Федерациясының 2014 жылғы 15 тамыздағы Көлік құралы паспортының (көлік құралының шассиі паспортының) және өздігінен жүретін машина және техниканың басқа да түрлері паспортының бірыңғай нысандарын енгізу және электрондық паспорттар жүйелерін ұйымдастыру туралы келісімді іске асыруға жауапты атқарушы билік органдары электрондық паспорттары жүйелерінің әкімшілерімен бірлесіп, осы Шешімнің 1-тармағында көзделген өзгерістерге сәйкес мерзімдерді ескере отырып, Келісімге қатысушы мемлекеттерде және Еуразиялық экономикалық одақта көлік құралдарының электрондық паспорттарын (көлік құралдары шассиінің паспорттарын) және өздігінен жүретін машинаның және техниканың басқа да түрлерінің электрондық паспорттарын енгізудің келісілген жоспарын 2018 жылғы 1 шілдеге дейін Еуразиялық экономикалық комиссияға ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян