О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 ноября 2016 г. № 131
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 07 сентября 2018 года № 145
В соответствии с пунктом 9 статьи 281, абзацем третьим пункта 4 и пунктом 7 статьи 282 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 ноября 2016 г. № 131 "Об определении количественных норм бункерного топлива, перемещаемого в качестве припасов водными судами через таможенную границу Евразийского экономического союза" следующие изменения:
а) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 9 статьи 281, абзацем третьим пункта 4 и пунктом 7 статьи 282 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:";
б) в абзаце первом пункта 1 слова "главы 50 Таможенного кодекса Таможенного союза" заменить словами "главы 39 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза";
в) пункт 4 дополнить словом ", Курык".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының жылғы 1 қарашадағы №131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 145 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 281- бабының 9-тармағына, 282-бабының 4-тармағының үшінші абзацына және 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 1 қарашадағы "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасы арқылы су кемелерімен керек-жарақтар ретінде өткізілетін бункерлік отынның мөлшерлік нормаларын айқындау туралы" №131 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 281-бабының 9-тармағына, 282-бабының 4-тармағының үшінші абзацына және 7-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:";
б) 1-тармақтың бірінші абзацындағы "Кеден одағы Кеден кодексінің 50-тарауының" деген сөздер "Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 39-тарауының" деген сөздермен ауыстырылсын;
в) 4-тармақ қазақша мәтінде "Баутино"деген сөзден кейін ", Құрық" деген сөзбен толықтырылсын.
2.Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян