О признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 марта 2019 года № 30
В целях систематизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу решения Комиссии Таможенного союза по перечню согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
от 12 марта 2019 г. № 30
ПЕРЕЧЕНЬ
решений Комиссии Таможенного союза, признанных утратившими силу
1. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2009 г. № 13 "О ходе выполнения Мероприятий по реализации Плана действий по формированию таможенного союза в рамках ЕврАзЭС (2008-2010 гг.)".
2. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 23 "Об основных этапах формирования единой таможенной территории таможенного союза".
3. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 марта 2009 г. № 28 "Об уточнении Мероприятий по реализации Плана действий по формированию таможенного союза в рамках ЕврАзЭС (2008-2010 годы)".
4. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 49 "О разработке Комплекса мероприятий по созданию интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли".
5. Решение Комиссии Таможенного союза от 29 мая 2009 г. № 51 "О проекте Протокола о статусе Центра таможенной статистики Комиссии таможенного союза".
6. Решение Комиссии Таможенного союза от 12 августа 2009 г. № 76 "О формировании договорно-правовой базы единого экономического пространства в рамках ЕврАзЭС".
7. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 84-1 "О проектах решений Межгосударственного Совета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств по запуску механизмов таможенного союза с 1 января 2010 года".
8. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 сентября 2009 г. № 88 "О проекте Протокола о порядке передачи данных статистики внешней торговли и статистики взаимной торговли".
9. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 ноября 2009 г. № 117 "О проекте решения Межгоссовета ЕврАзЭС (высшего органа таможенного союза) на уровне глав государств о формировании Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".

Кеден одағы Комиссиясының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 12 наурыздағы № 30 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді жүйелеу мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Кеден одағы Комиссиясы шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2019 жылғы 2 наурыздағы
№ 30 шешіміне
ҚОСЫМША
Кеден одағы Комиссиясының күші жойылды деп танылған шешімдерінің ТІЗБЕСІ
1. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 ақпандағы "ЕурАзЭҚ шеңберінде кеден одағын қалыптастыру жөніндегі іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі Іс-шараларды (2008-2010 ж.) орындау барысы туралы" №13 шешімі.
2. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 18 наурыздағы "Кеден одағының бірыңғай кедендік аумағын қалыптастырудың негізгі кезеңдері туралы" №23 шешімі.
3. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 18 наурыздағы "ЕурАзЭҚ шеңберінде кеден одағын қалыптастыру жөніндегі іс-қимыл жоспарын іске асыру жөніндегі Іс-шараларды (2008-2010 ж.) нақтылау туралы" № 28 шешімі.
4. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы "Сыртқы және өзара сауданың интеграцияланған ақпараттық жұйесін құру жөніндегі іс-шаралар кешенін әзірлеу туралы" №49 шешімі.
5. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 29 мамырдағы "Кеден одағы Комиссиясының Кедендік статистика орталығының мәртебесі туралы хаттама жобасы туралы" № 51 шешімі.
6. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 12 тамыздағы "ЕурАзЭҚ шеңберінде бірыңғай экономикалық кеңістіктің шарттық-құқықтық базасын қалыптастыру туралы" № 76 шешімі.
7. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі "2010 жылғы 1 қаңтардан бастап кеден одағын іске қосу механизмдері жөнінде мемлекеттер басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (Кеден одағының жоғары органының) шешімдерінің жобалары туралы" № 84-1 шешімі.
8. Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі "Сыртқы сауда статистикасының және өзара сауда статистикасының деректерін беру тәртібі туралы хаттама жобасы туралы" № 88 шешімі.
9.Кеден одағы Комиссиясының 2009 жылғы 26 қарашадағы "Мемлекеттер басшылары деңгейіндегі ЕурАзЭҚ Мемлекетаралық Кеңесінің (Кеден одағының жоғары органының) Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру туралы шешімінің жобасы туралы" № 117 шешімі.

10. Решение Комиссии Таможенного союза от 26 февраля 2010 г. № 193 "Об обеспечении выполнения Решений Межгосударственного совета Евразийского экономического сообщества (высшего органа таможенного союза)".
11. Решение Комиссии Таможенного союза от 25 марта 2010 г. № 203 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
12. Решение Комиссии Таможенного союза от 16 апреля 2010 г. № 232 "О проекте Программы работ Центра таможенной статистики Комиссии таможенного союза на 2011 год".
13. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 264 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".
14. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 307 "О международных договорах в области обеспечения функционирования Интегрированной информационной системы внешней и взаимной торговли таможенного союза".
15. Решение Комиссии Таможенного союза от 17 августа 2010 г. № 336 "О Плане дополнительных мероприятий по переносу транспортного контроля на внешнюю границу Таможенного союза".
16. Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 389 "О Программе статистических работ Центра таможенной статистики Комиссии Таможенного союза на 2011 год".
17. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 412 "Об экспертных и рабочих группах Комиссии Таможенного союза".
18. Решение Комиссии Таможенного союза от 14 октября 2010 г. № 426 "Об исполнении Решения № 218 от 16 апреля 2010 года "Об организации информационного взаимодействия таможенных органов государств – членов Таможенного союза" (доклад руководителей таможенных служб государств – членов Таможенного союза)".
19. Решение Комиссии Таможенного союза от 18 ноября 2010 г. № 446 "О ходе выполнения Плана действий по формированию Единого экономического пространства Республики Беларусь, Республики Казахстан и Российской Федерации".

10. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 26 ақпандағы "Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Мемлекетаралық Кеңесінің (Кеден одағының жоғары органының) шешімдерін орындауды қамтамасыз ету туралы" № 193 шешімі.
11. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 25 наурыздағы "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі Іс-қимыл жоспарын орындаудың барысы туралы" № 203 шешімі.
12. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 16 сәуірдегі "Кеден одағы Комиссиясы Кедендік статистика орталығының 2011 жылға арналған жұмыс бағдарламасының жобасы туралы" № 232 шешімі.
13. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі Іс-қимыл жоспарын орындаудың барысы туралы" № 264 шешімі.
14. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы "Кеден одағының сыртқы және өзара саудасы интеграцияланған ақпараттық жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету саласындағы халықаралық шарттар туралы" № 307 шешімі.
15. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 17 тамыздағы "Көліктік бақылауды Кеден одағының сыртқы шекарасына ауыстыру жөніндегі қосымша іс-шаралар жоспары туралы" № 336 шешімі.
16. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі "Кеден одағы Комиссиясы Кедендік статистика орталығының 2011 жылға арналған статистикалық жұмыстарының бағдарламасы туралы" № 389 шешімі.
17. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы "Кеден одағы Комиссиясының сарапшылық және жұмыс топтары туралы" № 412 шешімі.
18. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 14 қазандағы "2010 жылғы 16 сәуірдегі "Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден органдарының ақпараттық өзара іс-қимылын ұйымдастыру туралы" (Кеден одағына мүше мемлекеттердің кеден қызметтері басшыларының баяндамасы) № 218 шешімді орындау туралы" № 426 шешімі.
19. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 қарашадағы "Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының және Ресей Федерациясының Бірыңғай экономикалық кеңістігін қалыптастыру жөніндегі Іс-қимыл жоспарын орындаудың барысы туралы" № 446 шешімі.