2. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27.10.2020 № 137 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 01.01.2021).
3. В перечне чувствительных товаров, в отношении которых решение об изменении ставки ввозной таможенной пошлины принимается Советом Евразийской экономической комиссии, утвержденном Решением Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 16:
1) в наименовании позиции с кодом 0302 82 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "скатовые, или" заменить словами "скаты и";
2) в наименовании позиции с кодом 0303 82 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "скатовые, или" заменить словами "скаты и";
3) в наименовании позиции с кодом 0808 30 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "перри, или грушевого сидра" заменить словами "грушевого сидра";
4) наименование позиции с кодом 1905 90 600 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – с добавлением подслащивающих веществ";
5) наименования позиций с кодами 2008 60 500 1 и 2008 60 600 1 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – вишня кислая, или вишня обыкновенная (Prunus cerasus)";
6) наименование позиции с кодом 2008 99 450 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – слива и чернослив";
7) наименование позиции с кодом 2008 99 670 2 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – – слива и чернослив";
8) наименование позиции с кодом 2903 71 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – хлордифторметан";
9) наименование позиции с кодом 2932 20 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – фенолфталеин; 1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метоксикарбонил-1-нафтил)-3-оксо-1Н,3Н-бензо[де]изохромен-1-ил]-6-октадецилокси-2-нафтойная кислота; 3′-хлор-6′-циклогексиламиноспиро[изобензофуран-1(3Н),9′-ксантен]-3-он; 6′-(N-этил-п-толуидино)-2′-метилспиро[изобензофуран-1(3Н),9′-ксантен]-3-он; метил-6-докосилокси-1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метил-1-фенантрил)-3-оксо-1Н,3Н-нафто[1,8-cd]пиран-1-ил]нафталин-2-карбоксилат";

2. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 113 шешімімен бекітілген Армения Республикасы өтпелі кезең ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген баждар ставкаларынан ерекшеленетін кедендік әкелу бажының ставкаларын қолданатын тауарлар мен ставкалар тізбесінде:
1) ЕАЭО СЭҚ ТН 0809 21 000 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - қышқыл шие немесе кәдімгі шие (Prunus cerasus)";
2) ЕАЭО СЭҚ ТН 8406 81 000 0 коды бар позицияның атауында "қуаттылығы" деген сөз "номиналды шығу қуаттылығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) ЕАЭО СЭҚ ТН 8406 82 000 0 коды бар позицияның атауында "қуаттылығы" деген сөз "номиналды шығу қуаттылығы" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Жоғары Еуразиялық экономикалық комиссия кеңесінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 16 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі оларға қатысты кедендік әкелу бажының ставкаларын өзгерту туралы шешім қабылдайтын сезімтал тауарлар тізбесінде:
1) ЕАЭО СЭҚ ТН 0302 82 000 0 коды бар позицияның атауында "тұтас жүзбеқанатты тектестер, немесе" деген сөздер "тұтас жүзбеқанаттылар және" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) ЕАЭО СЭҚ ТН 0303 82 000 0 коды бар позицияның атауында "тұтас жүзбеқанатты тектестер, немесе" деген сөздер "тұтас жүзбеқанаттылар және" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) ЕАЭО СЭҚ ТН 0808 30 100 0 коды бар позицияның атауында "перри, немесе алмұрт сидры" деген сөздер "алмұрт сидры" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) ЕАЭО СЭҚ ТН 1905 90 600 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - тәттілендіретін заттар қосылған";
5) ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 60 500 1 және 2008 60 600 1 кодтары бар позициялардың атаулары мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - қышқыл шие немесе кәдімгі шие (Prunus cerasus)";
6) ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 99 450 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - алхоры және қара өрік";
7) ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 99 670 2 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - - алхоры және қара өрік";
8) ЕАЭО СЭҚ ТН 2903 71 000 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - хлордифторметан";
9) ЕАЭО СЭҚ ТН 2932 20 100 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - фенолфталеин; 1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метоксикарбонил-1-нафтил)-3-оксо-1Н,3Н-бензо[де]изохромен-1-ил]-6-октадецилокси-2-нафта қышқылы; 3′-хлор-6′-циклогексиламиноспиро[изобензофуран-1(3Н),9′-ксантен]-3-он; 6′-(N-этил-п-толуидино)-2′-метилспиро[изобензофуран-1(3Н),9′-ксантен]-3-он; метил-6-докосилокси-1-гидрокси-4-[1-(4-гидрокси-3-метил-1-фенантрил)-3-оксо-1Н,3Н-нафто[1,8-cd]пиран-1-ил]нафталин-2-карбоксилат";

10) в наименовании позиции с кодом 3921 90 410 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "слоистых" заменить словом "слоистые";
11) в наименовании позиции с кодом 4814 90 700 1 ТН ВЭД ЕАЭС слова "соединенным или не соединенным" заменить словами "не соединенным или соединенным";
12) наименование позиции с кодом 5204 11 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – содержащие 85 мас.% или более хлопковых волокон";
13) в наименовании позиции с кодом 5305 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "кокосового ореха" заменить словами "ореха кокосового";
14) в наименовании позиции с кодом 5308 10 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "кокосового ореха" заменить словами "ореха кокосового";
15) в наименовании позиции с кодом 5702 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "кокосового ореха" заменить словами "ореха кокосового";
16) наименование позиции с кодом 5807 90 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – из войлока или фетра или нетканых материалов";
17) наименование позиции с кодом 7227 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– из кремнемарганцовистой стали";
18) в наименовании позиции с кодом 8504 10 200 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "соединенные или не соединенные" заменить словами "не соединенные или соединенные";
19) наименование позиции с кодом 8528 62 400 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – монохромного изображения";
20) наименование позиции с кодом 8528 69 200 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – монохромного изображения";
21) наименование позиции с кодом 8528 69 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – цветного изображения".
4. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29.06.2021 № 70 (вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования).
5. В перечне товаров, в отношении которых Республикой Казахстан в соответствии с обязательствами, принятыми в качестве условия присоединения к Всемирной торговой организации, применяются ставки ввозных таможенных пошлин, более низкие по сравнению со ставками пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, и размеров таких ставок пошлин, утвержденном Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 14 октября 2015 г. № 59:

10) ЕАЭО СЭҚ ТН 3921 90 410 0 коды бар позицияның атауында "қабат-қабат" деген сөздер "қабатты" деген сөзбен ауыстырылсын;
11) ЕАЭО СЭҚ ТН 4814 90 700 1 коды бар позицияның атауында "байланыстырылған немесе байланыстырылмаған" деген сөздер "байланыстырылмаған немесе байланыстырылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
12) ЕАЭО СЭҚ ТН 5204 11 000 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - құрамында 85 мас.% немесе одан көп мақта талшықтары бар";
13) ЕАЭО СЭҚ ТН 5305 00 000 0 коды бар позицияның атауында "кокос жаңғағынан" деген сөздер "кокостың жаңғағынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) ЕАЭО СЭҚ ТН 5308 10 000 0 коды бар позицияның атауында "кокос жаңғағынан" деген сөздер "кокостың жаңғағынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
15) ЕАЭО СЭҚ ТН 5702 20 000 0 коды бар позицияның атауында деген сөздер "кокос жаңғағынан" "кокостың жаңғағынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
16) ЕАЭО СЭҚ ТН 5807 90 100 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - киізден немесе жұқа киізден немесе тоқылмаған материалдардан";
17) ЕАЭО СЭҚ ТН 7227 20 000 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- кремнийлі-марганецті болаттан";
18) ЕАЭО СЭҚ ТН 8504 10 200 0 коды бар позицияның атауында "байланыстырылған немесе байланыстырылмаған" деген сөздер "байланыстырылмаған немесе байланыстырылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
19) ЕАЭО СЭҚ ТН 8528 62 400 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - монохромдық бейнелі";
20) ЕАЭО СЭҚ ТН 8528 69 200 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - монохромдық бейнелі";
21) ЕАЭО СЭҚ ТН 8528 69 900 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - түрлі-түсті бейнелі".
4. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 30 маусымдағы № 68 шешімімен бекітілген Қырғыз Республикасы өтпелі кезең ішінде Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінде белгіленген баждар ставкаларынан ерекшеленетін кедендік әкелу бажының ставкаларын қолданатын тауарлар мен ставкалар тізбесінің ЕАЭО СЭҚ ТН 8437 10 000 0 коды бар позицияның атауында "дақылдарды" деген сөз "көкөністерді" деген сөзбен ауыстырылсын.
5. Дүниежүзілік сауда ұйымына қосылу шарты ретінде қабылданған міндеттемелерге сәйкес Қазақстан Республикасы Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі баждарының ставкаларымен салыстырғанда неғұрлым төмен кедендік әкелу баждарының ставкаларын қолданатын, Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 14 қазанмдағы № 59 шешімімен бекітілген тауарлардың тізбесінде:

1) в наименованиях позиций с кодами 1604 12 100 0 и 1604 19 910 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "предварительно обжаренное или не обжаренное в масле" заменить словами "не обжаренное или предварительно обжаренное в масле";
2) в наименовании позиции с кодом 2206 00 310 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "перри" заменить словами "грушевый сидр";
3) в наименовании позиции с кодом 4705 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "способов варки" заменить словом "процессов";
4) в наименованиях позиций с кодами 4811 51 000 1 и 4811 59 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС слова "нарезанные или не нарезанные" заменить словами "не нарезанные или нарезанные";
5) в наименовании позиции с кодом 6802 10 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "прямоугольной или непрямоугольной (включая квадратную) формы" заменить словами "прямоугольной (включая квадратную) или непрямоугольной формы";
6) наименование позиции с кодом 7226 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– из быстрорежущей стали";
7) наименование позиций с кодом 7229 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– из кремнемарганцовистой стали";
8) в наименовании позиции с кодом 8504 10 200 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "соединенные или не соединенные" заменить словами "не соединенные или соединенные".
6. В перечне отдельных товаров, в отношении которых применяются ставки ввозных таможенных пошлин в соответствии с Соглашением о свободной торговле между Евразийским экономическим союзом и его государствами-членами, с одной стороны, и Социалистической Республикой Вьетнам, с другой стороны, от 29 мая 2015 года, и размеров таких ставок, утвержденном Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 апреля 2016 г. № 36:
1) наименование позиции с кодом 0811 90 750 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – вишня кислая, или вишня обыкновенная (Prunus cerasus)";
2) в наименовании позиции с кодом 1211 ТН ВЭД ЕАЭС слова "используемые в основном" заменить словами "используемые главным образом";
3) в наименовании позиции с кодом 1604 19 910 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "предварительно обжаренное или не обжаренное в масле" заменить словами "не обжаренное или предварительно обжаренное в масле";
4) наименование позиции с кодом 1905 90 600 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – с добавлением подслащивающих веществ";
5) наименование позиции с кодом 2008 99 450 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – слива и чернослив";
6) наименование позиции с кодом 2008 99 670 2 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – – слива и чернослив";

1) ЕАЭО СЭҚ ТН 1604 12 100 0 және 1604 19 910 0 кодтары бар позициялардың атауларында "алдын ала қуырылған немесе майда қуырылмаған" деген сөздер "қуырылмаған немесе алдын ала майда қуырылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) ЕАЭО СЭҚ ТН 2206 00 310 0 коды бар позицияның атауында "перри" деген сөз "алмұрт сидры" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) ЕАЭО СЭҚ ТН 4705 00 000 0 коды бар позицияның атауында "қайнату тәсілдері" деген сөздер "процестері" деген сөзбен ауыстырылсын;
4) ЕАЭО СЭҚ ТН 4811 51 000 1 және 4811 59 000 1 кодтары бар позициялардың атауларында "кесілген немесе кесілмеген" деген сөздер "кесілмеген немесе кесілген" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) ЕАЭО СЭҚ ТН 6802 10 000 0 коды бар позицияның атауында "тік бұрышты немесе тік бұрышты емес (төртбұрыштыны қоса алғанда) пішінді" деген сөздер "тік бұрышты (төртбұрыштыны қоса алғанда) немесе тік бұрышты емес пішінді" деген сөздермен ауыстырылсын;
6) ЕАЭО СЭҚ ТН 7226 20 000 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"-жылдам кесілетін болаттан";
7) ЕАЭО СЭҚ ТН 7229 20 000 0 коды бар позициялардың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- кремнийлі-марганецті болаттан";
8) ЕАЭО СЭҚ ТН 8504 10 200 0 коды бар позицияның атауында "байланыстырылған немесе байланыстырылмаған" деген сөздер "байланыстырылмаған немесе байланыстырылған" деген сөздермен ауыстырылсын.
6. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 36 шешімімен бекітілген 2015 жылғы 29 мамырдағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Вьетнам Социалистік Республикасы арасындағы еркін сауда туралы келісімге сәйкес кедендік әкелу баждар ставкалары қолданылатын жекелеген тауарлар және осындай баждар ставкалары мөлшерінің тізбесінде:
1) ЕАЭО СЭҚ ТН 0811 90 750 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - қышқыл шие немесе кәдімгі шие (Prunus cerasus)";
2) ЕАЭО СЭҚ ТН 1211 коды бар позицияның атауында "негізінен парфюмерияда пайдаланылатын" деген сөздер "басты мақсаты парфюмерияда пайдаланылатын" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) ЕАЭО СЭҚ ТН 1604 19 910 0 коды бар позицияның атауында "алдын ала қуырылған немесе майда қуырылмаған" деген сөздер "қуырылмаған немесе алдын ала майда қуырылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) ЕАЭО СЭҚ ТН 1905 90 600 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - тәттілендіретін заттар қосылған";
5) ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 99 450 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - алхоры және қара өрік";
6) ЕАЭО СЭҚ ТН 2008 99 670 2 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - - алхоры және қара өрік";

7) в наименовании позиции с кодом 2206 00 ТН ВЭД ЕАЭС слова "перри, или сидр грушевый" заменить словами "сидр грушевый";
8) в наименовании позиции с кодом 3405 30 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "автомобильных кузовов" заменить словами "кузовов транспортных средств";
9) в наименовании позиции с кодом 3921 90 410 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "слоистых" заменить словом "слоистые";
10) в наименовании позиции с кодом 4412 ТН ВЭД ЕАЭС слова "аналогичные материалы из слоистой древесины" заменить словами "аналогичная слоистая древесина";
11) в наименовании позиции с кодом 4415 10 ТН ВЭД ЕАЭС слова "упаковочные клети или корзины" заменить словами "упаковочные клети";
12) наименование позиции с кодом 4417 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"Инструменты, корпуса и ручки для инструментов, части и ручки метел или щеток, из древесины; деревянные сапожные колодки и растяжки для обуви";
13) в наименовании позиции с кодом 4420 90 100 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "инкрустированные" заменить словами "изделия деревянные инкрустированные";
14) в наименованиях позиций с кодами 4601 93 050 0 и 4601 94 050 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "соединенные или не соединенные" заменить словами "не соединенные или соединенные";
15) в наименовании позиции с кодом 4705 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "способов варки" заменить словом "процессов";
16) в наименовании позиции с кодами 4811 51 000 1 ТН ВЭД ЕАЭС слова "нарезанные или не нарезанные" заменить словами "не нарезанные или нарезанные";
17) в наименовании позиции с кодом 4814 90 700 1 ТН ВЭД ЕАЭС слова "соединенным или не соединенным" заменить словами "не соединенным или соединенным";
18) в наименовании позиции с кодом 5702 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "кокосового ореха" заменить словами "ореха кокосового";
19) в наименовании позиции с кодом 6501 00 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС по тексту слова "из фетра" заменить словами "из войлока или фетра";
20) в наименовании позиции с кодом 6505 00 ТН ВЭД ЕАЭС слово "фетра" заменить словами "войлока или фетра";
21) в наименовании позиции с кодом 6802 10 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слова "прямоугольной или непрямоугольной (включая квадратную) формы" заменить словами "прямоугольной (включая квадратную) или непрямоугольной формы";

7) ЕАЭО СЭҚ ТН 2206 00 коды бар позицияның атауында "перриді, немесе алмұрт сидрын" деген сөздер "алмұрт сидры" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) ЕАЭО СЭҚ ТН 3405 30 000 0 коды бар позицияның атауында "автомобиль шанақтарының" деген сөздер "көлік құралдары шанақтарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) ЕАЭО СЭҚ ТН 3921 90 410 0 коды бар позицияның атауында "қабат-қабат" деген сөздер "қабатты" деген сөзбен ауыстырылсын;
10) ЕАЭО СЭҚ ТН 4412 коды бар позицияның атауында "қабатты сүректен жасалған ұқсас материалдар" деген сөздер "осыған ұқсас қабатты сүрек" деген сөздермен ауыстырылсын;
11) ЕАЭО СЭҚ ТН 4415 10 коды бар позицияның атауында "буып-түйетін көтерме жабдықтар немесе себеттер" деген сөздер "буып-түйетін қоймалықтар" деген сөздермен ауыстырылсын;
12) ЕАЭО СЭҚ ТН 4417 00 000 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Құрал-саймандар, құрал-саймандарға арналған корпустар мен тұтқалар, сыпырғыштардың немесе қылшақтардың бөліктері мен тұтқалары, сүректен жасалған; ағаштан жасалған етік қалыптары және аяқкиімді созғыштар";
13) ЕАЭО СЭҚ ТН 4420 90 100 0 коды бар позицияның атауында "нақышталған" деген сөз "ағаштан жасалған нақышталған бұйымдар" деген сөздермен ауыстырылсын;
14) ЕАЭО СЭҚ ТН 4601 93 050 0 және 4601 94 050 0 кодтары бар позициялардың атауларында "байланыстырылған немесе байланыстырылмаған" деген сөздер "байланыстырылмаған немесе байланыстырылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
15) ЕАЭО СЭҚ ТН 4705 00 000 0 коды бар позицияның атауында "қайнату тәсілдері" деген сөздер "процестері" деген сөзбен ауыстырылсын;
16) ЕАЭО СЭҚ ТН 4811 51 000 1 кодтары бар позицияның атауында "кесілген немесе кесілмеген" деген сөздер "кесілмеген немесе кесілген" деген сөздермен ауыстырылсын;
17) ЕАЭО СЭҚ ТН 4814 90 700 1 коды бар позицияның атауында "байланыстырылған немесе байланыстырылмаған" деген сөздер "байланыстырылмаған немесе байланыстырылған" деген сөздермен ауыстырылсын;
18) ЕАЭО СЭҚ ТН 5702 20 000 0 коды бар позицияның атауында "кокос жаңғағынан" деген сөздер "кокостың жаңғағынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
19) ЕАЭО СЭҚ ТН 6501 00 000 0 коды бар позицияның атауында мәтін бойынша "жұқа киізден" деген сөздер "киізден немесе жұқа киізден" деген сөздермен ауыстырылсын;
20) ЕАЭО СЭҚ ТН 6505 00 коды бар позицияның атауында "жұқа киізден" деген сөздер "киізден немесе жұқа киізден" деген сөздермен ауыстырылсын;
21) ЕАЭО СЭҚ ТН 6802 10 000 0 коды бар позицияның атауында "тік бұрышты немесе тік бұрышты емес (төртбұрыштыны қоса алғанда) пішінді" деген сөздер "тік бұрышты (төртбұрыштыны қоса алғанда) немесе тік бұрышты емес пішінді" деген сөздермен ауыстырылсын;

22) наименование позиции с кодом 8528 62 400 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – – – монохромного изображения";
23) наименование позиции с кодом 8528 69 200 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – монохромного изображения";
24) наименование позиции с кодом 8528 69 900 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"– – – цветного изображения";
25) в наименовании позиции с кодом 9608 20 000 0 ТН ВЭД ЕАЭС слово "фетра" заменить словами "войлока или фетра".
7. Утратил силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14.01.2025 № 1 (вступает в силу с даты вступления в силу Соглашения, но не ранее чем по истечении 30 календарных дней с даты официального опубликования настоящего Решения).

22) ЕАЭО СЭҚ ТН 8528 62 400 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - - - монохромдық бейнелі";
23) ЕАЭО СЭҚ ТН 8528 69 200 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - монохромдық бейнелі";
24) ЕАЭО СЭҚ ТН 8528 69 900 0 коды бар позицияның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"- - - түрлі-түсті бейнелі";
25) ЕАЭО СЭҚ ТН 9608 20 000 0 коды бар позицияның атауында "жұқа киізден" деген сөздер киізден немесе жұқа киізден" деген сөздермен ауыстырылсын ".
7. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 10 шешімімен бекітілген 2018 жылғы 17 мамырдағы Бір тараптан Еуразиялық экономикалық одақ пен оған мүше мемлекеттер және екінші тараптан Иран Ислам Республикасы арасындағы еркін сауда аймағын құруға алып келетін Уақытша келісімге сәйкес кедендік әкелу баждарының преференциялық ставкалары қолданылатын тауарлардың және осындай ставкалар мөлшерінің тізбесінде:
1) ЕАЭО СЭҚ ТН 3921 90 410 0 коды бар позицияның атауында "қабат-қабат" деген сөз "қабатты" деген сөзбен ауыстырылсын;
2) ЕАЭО СЭҚ ТН 5702 20 000 0 коды бар позицияның атауында "кокос жаңғағынан" деген сөздер "кокостың жаңғағынан" деген сөздермен ауыстырылсын.