Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер азаматтарының жұмысқа орналасуын және жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету үшін цифрлық экожүйе моделін әзірлеу бойынша бастамаларды пысықтау туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 2 өкімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер (бұдан әрі тиісінше – Одақ, мүше мемлекеттер) азаматтарының жұмысқа орналасуын және жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету үшін цифрлық экожүйе моделін әзірлеу бойынша бастамаларды пысықтау туралы ақпаратты, сондай-ақ мүше мемлекеттердің осы бастаманы одан әрі пысықтауға деген мүдделілігін ескере отырып:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы:
"Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер азаматтарының жұмысқа орналасуын және жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету үшін цифрлық экожүйе моделін әзірлеу" тақырыбы бойынша зерттеу жүргізуді;
мүше мемлекеттердің уәкілетті органдары ұсынған сарапшылардың осы зерттеу жұмысының орындаушыларын таңдау бойынша конкурстық рәсімдерге қатысуын қамтамасыз етсін.
2. Осы Өкім Одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О проработке инициативы по разработке модели цифровой экосистемы для обеспечения трудоустройства и занятости граждан государств – членов Евразийского экономического союза
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 января 2019 года № 2
С учетом информации о проработке инициативы по разработке цифровой экосистемы для обеспечения трудоустройства и занятости граждан государств – членов Евразийского экономического союза (далее соответственно – государства-члены, Союз), а также заинтересованности государств-членов в дальнейшей проработке указанной инициативы:
1. Коллегии Евразийской экономической комиссии обеспечить:
проведение исследования по теме "Разработка модели цифровой экосистемы для обеспечения трудоустройства и занятости граждан государств – членов Евразийского экономического союза";
участие в конкурсных процедурах по выбору исполнителей данной научно-исследовательской работы экспертов, представленных уполномоченными органами государств-членов.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Мамин Ж. Разаков А. Силуанов