О внесении изменений в некоторые Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2020 года № 51
В соответствии с подпунктом 1 пункта 4 статьи 22 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 г. № 42 "О классификации светодиодной лампы по единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза" следующие изменения:
в наименовании слово "по" заменить словами "в соответствии с", слово "номенклатуре" заменить словом "номенклатурой";
в пункте 1 слова "субпозиции 8539 50 000 0" заменить словами "подсубпозиции 8539 50 000 9".
2. В пункте 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 сентября 2019 г. № 167 "О классификации светодиодной лампы с аккумулятором и пультом управления в соответствии с единой Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза" слова "субпозиции 8539 50 000 0" заменить словами "подсубпозиции 8539 50 000 9".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 3 декабря 2019 г. № 208.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 51 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 22-бабының 4-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасы бойынша жарықдиодты шамды сыныптау туралы" № 42 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауындағы "бойынша" сөзі "сәйкес" деген сөзбен, "номенклатурасы" деген сөз "номенклатурасына" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "8543 70 900 0 қосалқы позициясында" деген сөздер "8539 50 000 9 кіші қосалқы позициясында" деген сөздер ауыстырылсын.
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына сәйкес аккумуляторы және басқару пульті бар жарық диодты шамды сыныптау туралы" № 167 шешімінің 1-тармағындағы "8539 50 000 0 қосалқы позициясында" деген сөздер "8539 50 000 9 кіші қосалқы позициясында" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 208 шешімі күшіне енген күннен бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович