Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 19 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № 5 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Автомобильмен транзиттік тасымалдарының мониторингі бойынша эксперименттің нәтижелері туралы" 2019 жылғы 28 мамырдағы № 19 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "2019 жылғы 1 қыркүйек" деген сөздер "2020 жылғы 1 шілде" деген сөздермен ауыстырылсын.";
3 тармақта:
"2019 жылдың III тоқсаны ішінде" деген сөздер алып тасталсын;
"2020 жылғы 1 қазанға дейін" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақтағы "2019" деген цифрлар "2020" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Смаилов Э.Асрандиев А.Оверчук

О внесении изменений в распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2019 г. № 19
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 февраля 2020 года № 5. Утратило силу Распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 30 октября 2020 года № 24.
Сноска. Утратило силу Распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 30.10.2020 № 24.
1. Внести в распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2019 г. № 19 "О результатах эксперимента по мониторингу автомобильных транзитных перевозок" следующие изменения:
в пункте 1 слова "1 сентября 2019 г." заменить словами "1 июля 2020 г.";
в пункте 3:
слова "в течение III квартала 2019 года" исключить;
дополнить словами "до 1 октября 2020 г.";
в пункте 4 цифры "2019" заменить цифрами "2020".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Э. Асрандиев А. Оверчук