О внесении изменений в перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к средствам обеспечения пожарной безопасности и пожаротушения" (ТР ЕАЭС 043/2017)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 декабря 2021 года № 190.
В соответствии с пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к средствам обеспечения пожарной безопасности и пожаротушения" (ТР ЕАЭС 043/2017), утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 октября 2019 г. № 170, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 28 декабря 2021 г. № 190
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия (сведений о документе об оценке соответствия) требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О требованиях к средствам обеспечения пожарной безопасности и пожаротушения" (ТР ЕАЭС 043/2017)
1. В пунктах 2-4 коды "3402 11 3402 13 000 0 3402 19 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "3402 31 000 0 3402 39 000 0 3402 42 000 0 3402 49 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС.

Өздеріне қатысты кедендік декларация беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету мен өрт сөндіру құралдарына қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 043/2017) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау жөнінде құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен қатар жүретін өнімдердің тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 190 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың 8-тармағына (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген Кеден одағы шеңберінде өзіне қатысты міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1.  Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 8 қазандағы № 170 шешімімен бекітілген "Өздеріне қатысты кедендік декларация беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету мен өрт сөндіру құралдарына қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 043/2017) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау жөнінде құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен қатар жүретін өнімдердің тізбесіне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне
ҚОСЫМША
Өздеріне қатысты кедендік декларация беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету мен өрт сөндіру құралдарына қойылатын талаптар туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 043/2017) талаптарына сәйкестікті бағалау туралы құжатты (сәйкестікті бағалау жөнінде құжат туралы мәліметтерді) ұсынумен қатар жүретін өнімдердің тізбесіне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 2 – 4-тармақтардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3402 11 3402 13 000 0 3402 19 000 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "3402 31 000 0 3402 39 000 0 3402 42 000 0 3402 49 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын.

2. В пункте 5 код "2903 39 290 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "2903 43 000 0 2903 44 000 0 2903 45 000 0 2903 48 000 0 2903 49 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
3. В пунктах 6 и 7 код "6812 93 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "6812 99 900 8" ТН ВЭД ЕАЭС.
4. В пункте 16 коды "8704 22 910 8 8704 31 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС
5. В пункте 19 коды "8704 22 910 8 8704 31 390 8 8704 31 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8704 22 920 9 8704 31 380 9 8704 31 920 0 8704 42 910 3 8704 51 390 3 8704 51 910 1" ТН ВЭД ЕАЭС.
6. В пунктах 21 и 22 коды "8704 22 910 8      8704 31 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8704 22 920 9 8704 31 920 0 8704 42 910 3 8704 51 910 1" ТН ВЭД ЕАЭС.
7. В пункте 27 коды "8504 40 300 2 8504 40 300 9 8504 40 550 0 8504 40 820 0 8504 40 840 0 8504 40 880 0 8504 40 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8504 40 300 4 8504 40 300 8 8504 40 550 0 8504 40 830 0 8504 40 850 0 8504 40 870 0 8504 0 910 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
8. Пункт 28 в графе 2 изложить в следующей редакции:
"8517 62 000 9 8518 21 000 0 8518 22 000 9 8518 29 300 8 8518 29 960 0 8519 81 110 0 8531 10 8543 70 800 0 9405 61 000 2 9405 61 000 3 9405 61 000 5 9405 61 000 9 9405 69 000 2 9405 69 000 9".
9. В пункте 29 коды "8517 70 8518 10 300 9 8518 10 950 0 8518 40 800 9 8518 50 000 0 8518 90 000 9" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8517 71 8517 79 000 8518 10 300 8 8518 10 960 0 8518 40 800 8 8518 50 000 0 8518 90 000 8" ТН ВЭД ЕАЭС.
10. Пункт 32 в графе 2 изложить в следующей редакции:
"8517 61 000      8517 62 000 8517 69 390 0      8517 69 900 0 8517 71 190 0 8517 79 000 8526 10 000 9 853110 8537 10 8543 20 000 0 8543 70 300 8".
11. В пункте 66 коды "6201 19 000 0 6201 93 000 0 620199 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "6201 40 000 0 6201 90 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
12. Пункт 67 в графе 2 изложить в следующей редакции:
"6201 40 000 0 6201 90 000 0 6203 12 000 0 6203 19 300 0 6203 22 100 0 6203 23 100 0 6203 29 110 0 6203 33 100 0 6203 39 110 0 6203 41 300 0 6203 43 110 0 6203 43 310 0 6203 49 110 0 6203 49 310 0 6210 10 980 0 6211 33 100 0 621143 100 0 7019 13 000 9 7019 62 000 1 7019 62 000 9 7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 1 7019 69 000 5 7019 69 000 9 7019 71000 9 7019 72 000 1 7019 72 000 9 7019 73 000 9 7019 80 000 2 7019 80 000 9 7019 90 001 1 7019 90 001 9 7019 90 002 9 7019 90 009 9".
13. В пункте 68 коды "6201 19 000 0 6201 99 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "6201 90 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
14. В пункте 81 код "8428 90 900 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8428 90 800 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
15. В пункте 84 код "8525 80" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "8525 81 8525 82 8525 83 8525 89" ТН ВЭД ЕАЭС.
16. В пункте 94 код "8479 89 970 8" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "8479 89 970 7" ТН ВЭД ЕАЭС.
17. В пункте 98 коды "4418 10 4418 20 7019 59 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "4418 11 4418 19 000 0 4418 21 4418 29 000 0 7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 9 7019 90 002 9" ТН ВЭД ЕАЭС.
18. В пункте 99 код "6815 10" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "6815 11 000 0 6815 12 000 0 6815 13 000 0 6815 19 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС.
19. В пункте 100 коды "4418 10 4418 20 7019 59 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "4418 11 4418 19 000 0 4418 21 4418 29 000 0 7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 9 7019 90 002 9" ТН ВЭД ЕАЭС.
20. В пункте 102 коды "7019 59 000 0 7019 90 000" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодами "7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 9 7019 80 000 9 7019 90 002 9 7019 90 009 5 7019 90 009 9" ТН ВЭД ЕАЭС.

2. 5-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 39 290 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "2903 43 000 0 2903 44 000 0 2903 45 000 0 2903 48 000 0 2903 49 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын.
3. 6 – 7-тармақтардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "6812 93 000 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "6812 99 900 8" деген кодпен ауыстырылсын.
4. 16-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8704 22 910 8 8704 31 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8704 22 920 9 8704 31 920 0 8704 42 910 3 8704 51 910 1" деген кодтармен ауыстырылсын.
5. 16-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8704 22 910 8 8704 31 390 8 8704 31 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8704 22 920 9 8704 31 380 9 8704 31 920 0 8704 42 910 3 8704 51 390 3 8704 51 910 1" деген кодтармен ауыстырылсын.
6. 21 – 22-тармақтардағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8704 22 910 8 8704 31 910 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8704 22 920 9 8704 31 920 0 8704 42 910 3 8704 51 910 1" деген кодтармен ауыстырылсын.
7. 27-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 300 2 8504 40 300 9 8504 40 550 0 8504 40 820 0 8504 40 840 0 8504 40 880 0 8504 40 900 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8504 40 300 4 8504 40 300 8 8504 40 550 0 8504 40 830 0 8504 40 850 0 8504 40 870 0 8504 0 910 0" деген кодтармен ауыстырылсын.
8. 2-бағандағы 28-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8517 62 000 9 8518 21 000 0 8518 22 000 9 8518 29 300 8 8518 29 960 0 8519 81 110 0 8531 10 8543 70 800 0 9405 61 000 2 9405 61 000 3 9405 61 000 5 9405 61 000 9 9405 69 000 2 9405 69 ООО 9".
9. 29-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8517 70 8518 10 300 9 8518 10 950 0 8518 40 800 9 8518 50 000 0 8518 90 000 9" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "8517 71 8517 79 000 8518 10 300 8 8518 10 960 0 8518 40 800 8 8518 50 000 0 8518 90 000 8" деген кодтармен ауыстырылсын.
10. 2-бағандағы 32-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8517 61 000 8517 62 000 8517 69 390 0 8517 69 900 0 8517 71 190 0 8517 79 000 8526 10 000 9 8531 10 8537 10 8543 20 000 0 8543 70 300 8".
11. 66-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "6201 19 000 0 6201 93 000 0 6201 99 000 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "6201 40 000 0 6201 90 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын.
12. 2-бағандағы 67-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6201 40 000 0 6201 90 000 0 6203 12 000 0 6203 19 300 0 6203 22 100 0 6203 23 100 0 6203 29 110 0 6203 33 100 0 6203 39 110 0 6203 41 300 0 6203 43 1100 6203 43 310 0 6203 49 110 0 6203 49 3100 6210 10 980 0 6211 33 100 0 6211 43 100 0 7019 13 0009 7019 62 000 1 7019 62 000 9 7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 1 7019 69 000 5 7019 69 000 9 7019 71000 9 7019 72 000 1 7019 72 000 9 7019 73 000 9 7019 80 000 2 7019 80 000 9 7019 90 001 1 7019 90 001 9 7019 90 002 9 7019 90 009 9".
1. 13. 68-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "6201 19 000 0 6201 99 000 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "6201 90 ООО 0" деген кодпен ауыстырылсын.
2. 14. 81-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8428 90 900 0" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8428 90 800 0" деген кодпен ауыстырылсын.
3. 15. 84-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8525 80" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8525 81 8525 82 8525 83 8525 89" деген кодпен ауыстырылсын.
4. 16. 94-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 8" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "8479 89 970 7" деген кодпен ауыстырылсын.
5. 17. 98-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "4418 10 4418 20 7019 59 000 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "4418 11 4418 19 000 0 4418 21 4418 29 000 0 7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 9 7019 90 002 9" деген кодтармен ауыстырылсын.
6. 18. 99-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "6815 10" деген код ЕАЭО СЭҚ ТН "6815 11 000 0 6815 12 000 0 6815 13 000 0 6815 19 000 0" деген кодтармен ауыстырылсын.
7. 19. 100-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "4418 10 4418 20 7019 59 000 0" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "4418 11 4418 19 000 0 4418 21 4418 29 000 0 7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 9 7019 90 002 9" деген кодтармен ауыстырылсын.
8. 20. 102-тармақтағы ЕАЭО СЭҚ ТН "7019 59 000 0 7019 90 000" деген кодтар ЕАЭО СЭҚ ТН "7019 63 000 0 7019 64 000 0 7019 66 000 9 7019 69 000 9 7019 80 000 9 7019 90 002 9 7019 90 009 57019 90 009 9" деген кодтармен ауыстырылсын.