О признании утратившими силу некоторых решений Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2022 года № 75.
В соответствии с пунктом 14 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и в целях оптимизации актов, входящих в право Евразийского экономического союза, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 37 "О представлении отчета об объемах продажи (покупки) денежных средств в долларах США за суммы ввозных таможенных пошлин в национальной валюте государств – членов Евразийского экономического союза";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 сентября 2015 г. № 107 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 37";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2017 г. № 174 "О внесении изменения в приложение к Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 апреля 2015 г. № 37".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 75 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия туралы ереженің (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 1 қосымша) 14-тармағына сәйкес және Еуразиялық экономикалық одақ құқығына кіретін актілерді оңтайландыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мыналардың:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі "Кедендік әкелу баждарының Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ұлттық валютасындағы сомалары үшін АҚШ долларында ақша қаражатын сату (сатып алу) көлемдері туралы есепті ұсыну туралы" № 37 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 1 қыркүйектегі "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 107 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 19 желтоқсандағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 37 шешіміне қосымшаға өзгерістер енгізу туралы" № 174 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович