О внесении изменений в пункт 3.1.8 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 января 2022 года № 3
1. Внести в пункт 3.1.8 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденного распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 5 апреля 2021 г. № 4, изменения согласно приложению.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко Б. Султанов А. Кожошев А. Оверчук
ПРИЛОЖЕНИЕ
к распоряжению Совета
Евразийской экономической комиссии
от 21 января 2022 г. № 3
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в пункт 3.1.8 плана мероприятий по реализации Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года
1. В позиции "разработка и принятие международного договора о единой системе транзита Союза":
в графе четвертой цифры "2021" заменить цифрами "2022";
в графе пятой текст изложить в следующей редакции:
"проект международного договора";
2. В позиции "выработка комплекса мер, направленных на реализацию возможности взаимодействия единой системы транзита Союза с транзитными системами государств, не являющихся членами Союза" в графе четвертой слова "до 1 июля 2021 г." заменить словами "до 31 декабря 2022 г.", слова "до 31 декабря 2021 г." заменить словами "до 31 декабря 2022 г.".

Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3.1.8-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 3 өкімі
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 4 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3.1.8-тармағына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Сұлтанов А.Кожошев А.Оверчук
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің
2022 жылғы 21 қаңтардағы № 3 өкіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының 3.1.8-тармағына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. "Одақ транзитінің бірыңғай жүйесі туралы халықаралық шартты әзірлеу және қабылдау" позициясында:
төртінші графада "2021" деген цифрлар "2022" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші графада мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"халықаралық шарттың жобасы";
2. "Одақ транзитінің бірыңғай жүйесінің Одаққа мүше болып табылмайтын мемлекеттердің транзит жүйелерімен өзара іс-қимыл мүмкіндігін іске асыруға бағытталған шаралар кешенін тұжырымдау" позициясында төртінші графада "2021 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздер "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" деген сөздермен ауыстырылсын, "2021 жылғы 31 жеелтоқсанға дейін" деген сөздер "2022 жылғы 31 желтоқсанға дейін" сөздермен ауыстырылсын.