Ресей Федерациясының Владивосток еркін порты аумағында Еуразиялық алмас орталығын құру тәжірибесін талдау нәтижелері туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 21 қаңтардағы № 4 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер мен Еуразиялық экономикалық комиссия 2019 жылғы 25 қазанда Еуразиялық үкіметаралық кеңестің № 17 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің зергерлік өнімін шетелдік нарықтарға ілгерілету жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру кезінде Ресей Федерациясы ұсынған "Ресей Федерациясының Владивосток еркін порты аумағында Еуразиялық алмас орталығын құру нәтижелері туралы" баяндамасын назарға алсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко Б.Сұлтанов А.Кожошев А.Оверчук

О результатах анализа опыта создания Евразийского алмазного центра на территории свободного порта Владивосток в Российской Федерации
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 января 2022 года № 4.
1. Государствам – членам Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии принять к сведению представленный Российской Федерацией доклад "О результатах анализа опыта создания Евразийского алмазного центра на территории свободного порта Владивосток в Российской Федерации" при реализации плана мероприятий по продвижению ювелирной продукции государств – членов Евразийского экономического союза на рынки третьих стран, утвержденного распоряжением Евразийского межправительственного совета от 25 октября 2019 г. № 17.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян
И. Петришенко
Б. Султанов
А. Кожошев
А. Оверчук