О внесении изменений в план мероприятий ("дорожную карту") по определению последовательности осуществления соответствующих мер по гармонизации законодательства государств – членов Евразийского экономического союза в сфере естественных монополий
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 25 ноября 2022 года № 47.
1. Внести в план мероприятий ("дорожную карту") по определению последовательности осуществления соответствующих мер по гармонизации законодательства государств – членов Евразийского экономического союза в сфере естественных монополий, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 декабря 2017 г. № 37, следующие изменения:
в пункте 9 слова "IV квартал 2022 г." заменить словами "I полугодие 2023 г.";
в пункте 10 цифры "2022" заменить цифрами "2023".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко С. Жумангарин А. Касымалиев А. Оверчук

Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің табиғи монополиялар саласындағы заңнамасын үйлестіру жөніндегі тиісті шаралардың жүзеге асырылу реттілігін айқындау жөніндегі іс-шаралар жоспарына ("жол картасына") өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 25 қарашадағы № 47 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 37 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің табиғи монополиялар саласындағы заңнамасын үйлестіру жөніндегі тиісті шаралардың жүзеге асырылу реттілігін айқындау жөніндегі іс-шаралар жоспарына ("жол картасына") мынадай өзгерістер енгізілсін:
9-тармақтағы "2022 жылғы IV тоқсан" деген сөздер "2023 жылдың I жартыжылдығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "2022" деген цифрлар "2023" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко С.Жұманғарин А.Касымалиев А.Оверчук