О внесении изменения в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 мая 2023 г. № 73
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 сентября 2023 года № 145
В соответствии с пунктом 5 статьи 105 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 мая 2023 г. № 73 "Об утверждении формы транзитной декларации и порядка ее заполнения, а также об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Комиссии Таможенного союза и Коллегии Евразийской экономической комиссии" слова "с разделом VII Порядка, утвержденного" заменить словами "с Порядком, утвержденным".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 мая 2023 г. № 73.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 73-шешімінің 2-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 145 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың кеден кодексінің 105-бабының 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2023 жылғы 30 мамырдағы "транзиттік декларацияның нысанын және оны толтыру тәртібін бекіту туралы, сондай-ақ Кеден одағының комиссиясы мен Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының кейбір шешімдерін өзгерту және күші жойылды деп тану туралы" № 73-шешімінің 2-тармағындағы "бекітілген тәртіптің VII бөлімімен" сөздері "тәртіппен, бекітілген" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 73-шешімі күшіне енген күннен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
М.Мясникович