О внесении изменений в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 27 декабря 2023 года № 181.
В соответствии с пунктом 3 статьи 120 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары, утвержденные Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2017 г. № 177, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 апреля 2024 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 27 декабря 2023 г. № 181
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в структуру и формат заявления о выпуске товаров
до подачи декларации на товары
1. В таблице 1:
а) в позиции 3 в графе 3 цифры "1.2.0" заменить цифрами "1.3.0";
б) позицию 4 в графе 3 изложить в следующей редакции:
"urn:EEC:R:031:GoodsReleaseApplication:v1.3.0";
в) позицию 6 в графе 3 изложить в следующей редакции:
"EEC_R_031_GoodsReleaseApplication_v1.3.0.xsd".
2. В таблице 3:
а) после позиции 13.12.6.2 дополнить позицией 13.12.61 следующего содержания:
"13.12.61. Признак отнесения товаров к товарам, подлежащим маркировке средствами идентификации
(casdo:‌CIMSign‌Code)
признак отнесения товаров к товарам, подлежащим маркировке средствами идентификации (контрольными (идентификационными) знаками)
M.CA.SDE.00764
M.SDT.00169
0..1
";
б) после позиции 13.12.7 дополнить позицией 13.12.71 следующего содержания:
"13.12.71. Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации
(casdo:‌Commodity‌Add‌Code)
кодовое обозначение товара в соответствии
с классификатором дополнительной таможенной информации
M.CA.SDE.00171
M.CA.SDT.00195
0..1
";
в) после позиции 13.12.11.3 дополнить позициями 13.12.111, 13.12.111.1, 13.12.111.2, 13.12.111.3, 13.12.111.4, 13.12.111.4.1, 13.12.111.4.2, 13.12.111.4.2.1, 13.12.111.4.2.1.1, 13.12.111.4.2.1.2, 13.12.111.4.2.1.2.1, 13.12.111.4.2.1.2.2, 13.12.111.4.3, 13.12.111.4.3.1, 13.12.111.4.3.1.1, 13.12.111.4.3.1.2, 13.12.111.4.3.1.2.1, 13.12.111.4.3.1.2.2, 13.12.111.4.3.2, 13.12.111.4.3.2.1, 13.12.111.4.3.2.2, 13.12.111.4.3.2.2.1, 13.12.111.4.3.2.2.2 и 13.12.111.4.4 следующего содержания:
"13.12.111. Сведения об идентификации маркированных товаров
(cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)
сведения об идентификации маркированных товаров
M.CA.CDE.00582
M.CA.CDT.00397
Определяется областями значений вложенных элементов
0..1
*.1. Код вида информации
(casdo:‌Information‌Kind‌Code)
кодовое обозначение вида информации
M.CA.SDE.00559
M.SDT.00160
1
*.2. Признак маркировки товаров после выпуска товаров
(casdo:‌CIMMarking‌Code)
признак нанесения контрольных (идентификационных) знаков или средств идентификации после выпуска товаров
M.CA.SDE.00766
M.SDT.00170
0..1
*.3. Количество контрольных (идентификационных) знаков
или средств идентификации
(casdo:‌CIMQuantity)
общее количество контрольных (идентификационных) знаков или кодов идентификации
M.CA.SDE.00765
M.CA.SDT.00209
0..1
*.4. Сведения об идентификации маркированного товара
(cacdo:‌Identification‌Means‌Details)
сведения об идентификации маркированного товара
M.CA.CDE.00581
M.CA.CDT.00396
Определяется областями значений вложенных элементов
0..5

Тауарларға арналған декларация берілгенге дейін тауарларды шығару туралы өтініштің құрылымы мен пішіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 181 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 120-бабының 3-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссиясының алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2017 жылғы 19 желтоқсандағы № 177 шешімімен бекітілген тауарларға арналған декларация берілгенге дейін тауарларды шығару туралы өтініштің құрылымы мен пішіміне қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 сәуірден бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№181 шешіміне
ҚОСЫМША
Тауарларға арналған декларация берілгенге дейін тауарларды шығару туралы өтініштің құрылымы мен пішіміне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 1-кестеде:
а) 3-бағандағы 3-позициядағы "1.2.0" деген сандар "1.3.0" деген сандармен ауыстырылсын;
б) 3-бағандағы 4-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"urn: EEC:R:031:GoodsReleaseApplication:v1.3.0";
в) 3-бағандағы 6-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"EEC_R_031_GoodsReleaseApplication_v1.3.0.xsd".
1. 3-кестеде:
а) 13.12.6.2- позициядан кейін мынадай мазмұндағы 13.12.61 - позициямен толықтырылсын:
"13.12.61. Тауарларды сәйкестендіру құралдарымен таңбалауға жататын тауарларға жатқызудың белгісі
(casdo:‌CIMSign<Code)
тауарларды сәйкестендіру құралдарымен таңбалауға жататын тауарларға жатқызудың белгісі (бақылау (сәйкестендіру) белгілеріме)
M.CA.SDE.00764
M.SDT.00169
0..1
";
б) 13.12.7- позициядан кейін мынадай мазмұндағы 13.12.71- позициямен толықтырылсын:
"13.12.71. Қосымша кедендік ақпарат сыныптаушыныа сәйкес тауардың коды (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)
қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес тауардың кодтық белгіленімі
M.CA.SDE.00171
M.CA.SDT.00195
0..1
";
в) 13.12.11.3- позициядан кейін мынадай мазмұндағы 13.12.111, 13.12.111.1, 13.12.111.2, 13.12.111.3, 13.12.111.4, 13.12.111.4.1, 13.12.111.4.2, 13.12.111.4.2.1, 13.12.111.4.2.1.1, 13.12.111.4.2.1.2, 13.12.111.4.2.1.2.1, 13.12.111.4.2.1.2.2, 13.12.111.4.3, 13.12.111.4.3.1, 13.12.111.4.3.1.1, 13.12.111.4.3.1.2, 13.12.111.4.3.1.2.1, 13.12.111.4.3.1.2.2, 13.12.111.4.3.2, 13.12.111.4.3.2.1, 13.12.111.4.3.2.2, 13.12.111.4.3.2.2.1, 13.12.111.4.3.2.2.2 және 13.12.111.4.4 позициялармен толықтырылсын:
"13.12.111. Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)
таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер
M.CA.CDE.00582
M.CA.CDT.00397
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
0..1
*.1. Ақпарат түрінің коды
(casdo:‌Information‌Kind‌Code)
ақпарат түрінің кодтық белгіленімі
M.CA.SDE.00559
M.SDT.00160
1
*.2. Тауарлар шығарылғаннан кейін тауарларды таңбалау белгісі
(casdo:‌CIMMarking‌Code)
тауарлар шығарылғаннан кейін бақылау (сәйкестендіру) белгілерін немесе сәйкестендіру құралдарын салу белгісі
M.CA.SDE.00766
M.SDT.00170
0..1
*.3. Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің немесе сәйкестендіру құралдарының саны (casdo:‌CIMQuantity)
бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің немесе сәйкестендіру кодтарының жалпы саны
M.CA.SDE.00765
M.CA.SDT.00209
0..1
*.4. Таңбаланған тауарды сәйкестендіру туралы мәліметтер
(cacdo:‌Identification‌Means‌Details)
таңбаланған тауарды сәйкестендіру туралы мәліметтер
M.CA.CDE.00581
M.CA.CDT.00396
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
0..5

*.4.1. Код вида уровня маркировки
(casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)
кодовое обозначение уровня маркировки товаров средствами идентификации
M.CA.SDE.00539
M.SDT.00169
0..1
*.4.2. Перечень средств идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)
перечень идентификационных номеров (идентификаторов) или кодов идентификации
M.CA.CDE.00580
M.CA.CDT.00395
Определяется областями значений вложенных элементов
0..1
*.4.2.1. Средство идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Item‌Details)
сведения об идентификационном номере (идентификаторе) или коде идентификации
M.CA.CDE.00577
M.CA.CDT.00393
Определяется областями значений вложенных элементов
1..*
*.4.2.1.1. Код вида средства идентификации
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
кодовое обозначение вида средства идентификации, содержащего код идентификации
M.CA.SDE.00518
M.SDT.00180
0..1
*.4.2.1.2. Элемент данных средства идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
символьное представление идентификационного номера (идентификатора) или блока информации, содержащейся в коде идентификации
M.CA.CDE.00576
M.CA.CDT.00392
Определяется областями значений вложенных элементов
1..*
*.4.2.1.2.1. Идентификатор применения
(casdo:‌AIId)
цифровой идентификатор блока информации, содержащейся в коде идентификации
M.CA.SDE.00516
M.CA.SDT.00208
0..1
*.4.2.1.2.2. Символьное значение элемента данных средства идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
значение идентификационного номера (идентификатора) или блока информации, содержащейся в коде идентификации, представленное в виде последовательности символов
M.CA.SDE.00517
M.CA.SDT.00206
1
*.4.3. Диапазон значений средств идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)
сведения о диапазоне значений идентификационных номеров (идентификаторов) или кодов идентификации
M.CA.CDE.00603
M.CA.CDT.00394
Определяется областями значений вложенных элементов
0..*
*.4.3.1. Первый номер диапазона значений средств идентификации
(cacdo:‌First‌Identification‌Means‌Item‌Details)
первый номер диапазона значений идентификационных номеров (идентификаторов) или кодов идентификации
M.CA.CDE.00578
M.CA.CDT.00393
Определяется областями значений вложенных элементов
1
*.4.3.1.1. Код вида средства идентификации
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
кодовое обозначение вида средства идентификации, содержащего код идентификации
M.CA.SDE.00518
M.SDT.00180
0..1
*.4.3.1.2. Элемент данных средства идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
символьное представление идентификационного номера (идентификатора) или блока информации, содержащейся в коде идентификации
M.CA.CDE.00576
M.CA.CDT.00392
Определяется областями значений вложенных элементов
1..*

*.4.1. Таңбалау деңгейі түрінің коды
(casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)
тауарларды сәйкестендіру құралдарымен таңбалау деңгейінің кодтық белгіленімі
M.CA.SDE.00539
M.SDT.00169
0..1
*.4.2. Сәйкестендіру құралдарының тізбесі
(cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)
Сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштерінің) немесе сәйкестендіру кодтарының тізбесі
M.CA.CDE.00580
M.CA.CDT.00395
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
0..1
*.4.2.1. Сәйкестендіру құралы (cacdo:‌Identification‌Means‌Item‌Details)
сәйкестендіру нөмірі (сәйкестендіргіштері) немесе сәйкестендіру коды туралы мәліметтер
M.CA.CDE.00577
M.CA.CDT.00393
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
1..*
*.4.2.1.1. Сәйкестендіру құралы түрінің коды
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
сәйкестендіру кодын қамтитын сәйкестендіру құралы түрінің кодтық белгіленімі
M.CA.SDE.00518
M.SDT.00180
0..1
*.4.2.1.2. Сәйкестендіру құралы деректерінің элементі
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе сәйкестендіру кодындағы ақпарат блогының символдық көрінісі
M.CA.CDE.00576
M.CA.CDT.00392
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
1..*
*.4.2.1.2.1. Қолдану сәйкестендіргіші
(casdo:‌AIId)
сәйкестендіру кодында қамтылатын ақпарат блогын цифрлық сәйкестендіргіш
M.CA.SDE.00516
M.CA.SDT.00208
0..1
*.4.2.1.2.2. Сәйкестендіру құралы деректері элементінің символдық мәні (casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе таңбалар тізбегі түрінде ұсынылған сәйкестендіру кодындағы ақпарат блогының мәні
M.CA.SDE.00517
M.CA.SDT.00206
1
*.4.3. Сәйкестендіру құралдары мәндерінің диапазоны
(cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)
Сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкетендіргіштерінің) немесе сәйкестендіру кодтарының мәндерінің диапазоны туралы мәліметтер
M.CA.CDE.00603
M.CA.CDT.00394
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
0..*
*.4.3.1. Сәйкестендіру құралдары мәндері диапазонының бірінші нөмірі (cacdo:‌First‌Identification‌Means‌Item‌Details)
Сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштерінің) немесе сәйкестендіру кодтарының мәндері диапазонының бірінші нөмірі
M.CA.CDE.00578
M.CA.CDT.00393
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
1
*.4.3.1.1. Сәйкестендіру құралы түрінің коды
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
сәйкестендіру кодын қамтитын сәйкестендіру құралы түрінің кодтық белгіленімі
M.CA.SDE.00518
M.SDT.00180
0..1
*.4.3.1.2. Сәйкестендіру құралы деректерінің элементі
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе сәйкестендіру кодында қамтылған ақпарат блогының символдық көрінісі
M.CA.CDE.00576
M.CA.CDT.00392
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
1..*

*.4.3.1.2.1. Идентификатор применения
(casdo:‌AIId)
цифровой идентификатор блока информации, содержащейся в коде идентификации
M.CA.SDE.00516
M.CA.SDT.00208
0..1
*.4.3.1.2.2. Символьное значение элемента данных средства идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
значение идентификационного номера (идентификатора) или блока информации, содержащейся в коде идентификации, представленное в виде последовательности символов
M.CA.SDE.00517
M.CA.SDT.00206
1
*.4.3.2. Последний номер диапазона значений средств идентификации
(cacdo:‌Last‌Identification‌Means‌Item‌Details)
последний номер диапазона значений идентификационных номеров (идентификаторов) или кодов идентификации
M.CA.CDE.00579
M.CA.CDT.00393
Определяется областями значений вложенных элементов
1
*.4.3.2.1. Код вида средства идентификации
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
кодовое обозначение вида средства идентификации, содержащего код идентификации
M.CA.SDE.00518
M.SDT.00180
0..1
*.4.3.2.2. Элемент данных средства идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
символьное представление идентификационного номера (идентификатора) или блока информации, содержащейся в коде идентификации
M.CA.CDE.00576
M.CA.CDT.00392
Определяется областями значений вложенных элементов
1..*
*.4.3.2.2.1. Идентификатор применения
(casdo:‌AIId)
цифровой идентификатор блока информации, содержащейся в коде идентификации
M.CA.SDE.00516
M.CA.SDT.00208
0..1
*.4.3.2.2.2. Символьное значение элемента данных средства идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
значение идентификационного номера (идентификатора) или блока информации, содержащейся в коде идентификации, представленное в виде последовательности символов
M.CA.SDE.00517
M.CA.SDT.00206
1
*.4.4. Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)
агрегированный таможенный код (код агрегации)
M.CA.SDE.00545
M.CA.SDT.00206
0..*
";
г) в позиции 13.13.3 в графе "Имя реквизита" слово "(принятие)" исключить;
д) в позиции 15.1.4 в графе "Мн." цифру "1" заменить цифрами "0..1".
3. В таблице 7:
а) после позиции 32 дополнить позицией 321 следующего содержания:
"321
M.SDT.00160
Code20‌Type
Код. До 20 символов. Тип
нормализованная строка символов.
Мин. длина: 1
Макс. длина: 20";
б) после позиции 35 дополнить позицией 351 следующего содержания:
"351
M.SDT.00170
Code2‌Type
Код. 2 символа. Тип
нормализованная строка символов.
Длина: 2";
в) после позиции 37 дополнить позицией 371 следующего содержания:
"371
M.SDT.00180
Code3‌Type
Код. 3 символа. Тип
нормализованная строка символов.
Длина: 3".

*.4.3.1.2.1. Қолдану идентификаторы
(casdo:‌AIId)
сәйкестендіру кодында қамтылатын ақпарат блогын цифрлық сәйкестендіргіш
M.CA.SDE.00516
M.CA.SDT.00208
0..1
*.4.3.1.2.2. Сәйкестендіру құралы деректері элементінің символдық мәні (casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе символдар реттілігі түрінде берілген, сәйкестендіру кодында қамтылған ақпарат блогының мәні
M.CA.SDE.00517
M.CA.SDT.00206
1
*.4.3.2. Сәйкестендіру құралдары мәндері диапазонының соңғы нөмірі (cacdo:‌Last‌Identification‌Means‌Item‌Details)
Сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштерінің) немесе сәйкестендіру кодтарының мәндері ауқымының соңғы нөмірі
M.CA.CDE.00579
M.CA.CDT.00393
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
1
*.4.3.2.1. Сәйкестендіру құралы түрінің коды
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
сәйкестендіру кодын қамтитын сәйкестендіру құралы түрінің кодтық белгіленімі
M.CA.SDE.00518
M.SDT.00180
0..1
*.4.3.2.2. Сәйкестендіру құралы деректерінің элементі
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе сәйкестендіру кодында қамтылған ақпарат блогының символдық көрінісі
M.CA.CDE.00576
M.CA.CDT.00392
Салынған элементтер мәндерінің салаларымен айқындалады
1..*
*.4.3.2.2.1. Қолдану сәйкестендіргіші
(casdo:‌AIId)
сәйкестендіру кодында қамтылатын ақпарат блогын цифрлық сәйкестендіргіш
M.CA.SDE.00516
M.CA.SDT.00208
0..1
*.4.3.2.2.2. Сәйкестендіру құралы деректері элементінің символдық мәні (casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе символдар реттілігі түрінде берілген, сәйкестендіру кодында қамтылған ақпарат блогының мәні
M.CA.SDE.00517
M.CA.SDT.00206
1
*.4.4. Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіруі
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)
бірегей кеден коды (бірегей код)
M.CA.SDE.00545
M.CA.SDT.00206
0..*
";
г) 13.13.3- позициядағы "Деректеменің атауы" деген бағандағы "(қабылдау)" деген сөз алып тасталсын;
д) 15.1.4- позициядағы "Мн." деген бағандағы "1" саны "0..1" санымен ауыстырылсын".
3. 7-кестеде:
а) 32- позициядан кейін мынадай мазмұндағы 321 позициямен толықтырылсын:
"321
M.SDT.00160
Code20‌Type
Код. 20 символға дейін. Түр
Символдардың қалыпқа келтірілген жолы.
Ең аз ұзындығы: 1.
Ең көп ұзындығы: 20";
б) 35- позициядан кейін мынадай мазмұндағы 351 -позициямен толықтырылсын:
"351
M.SDT.00170
Code2‌Type
Код. 2 символ. Түр
Символдардың қалыпқа келтірілген жолы.
Ұзындығы: 2";
в) 37-позициядан кейін мынадай мазмұндағы 371- позициямен толықтырылсын:
"371
M.SDT.00180
Code3‌Type
Код. 3 символ. Түр
Символдардың қалыпқа келтірілген жолы.
Ұзындығы: 3".

4. В таблице 9:
а) после позиции 18 дополнить позицией 181 следующего содержания:
"181
M.CA.SDT.00195
Commodity‌Add‌Code‌Type
Код товара в соответствии
с классификатором дополнительной информации_ Код. Тип
значение 4 знаков кода в соответствии
с классификатором дополнительной таможенной информации, используемым
в государствах – членах Евразийского экономического союза.
Шаблон: \d{4}";
б) после позиции 21 дополнить позициями 211 – 213 следующего содержания:
"211
M.CA.SDT.00206
Id100‌Type
Идентификатор. До 100 символов. Тип
нормализованная строка символов.
Мин. длина: 1
Макс. длина: 100
212
M.CA.SDT.00208
AIId‌Type
Идентификатор применения_ Идентификатор. Тип
нормализованная строка символов.
Шаблон: \d{2,4}
213
M.CA.SDT.00209
Quantity10‌Type
Количество. Десятизначное. Тип
целое неотрицательное число в десятичной системе счисления.
Макс. кол-во цифр: 10".
5. В таблице 10:
а) позицию 13.12.2 изложить в следующей редакции:
"13.12.2. Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
(csdo:‌Commodity‌Code)
гр. 18 (кол. 3)
M
1
AM,KG,KZ
если реквизит "Признак товара, подлежащего прослеживаемости (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" не содержит значение "П", то значение реквизита "Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС (csdo:‌Commodity‌Code)" должно соответствовать шаблону: \d{6}|\d{8,10}
1
AM,KG,KZ
если реквизит "Признак товара, подлежащего прослеживаемости (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" содержит значение "П", то значение реквизита "Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС (csdo:‌Commodity‌Code)" должно соответствовать шаблону: \d{10}
1
BY
если реквизит "Признак товара, подлежащего прослеживаемости (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" не содержит значение "П" и реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" не заполнен, то значение реквизита "Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС (csdo:‌Commodity‌Code)" должно соответствовать шаблону: \d{6}|\d{8,10}
1
BY
если реквизит "Признак товара, подлежащего прослеживаемости (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" содержит значение "П" или реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" заполнен, то значение реквизита "Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС (csdo:‌Commodity‌Code)" должно соответствовать шаблону: \d{10}
1
RU
если реквизит "Признак товара, подлежащего прослеживаемости (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" не содержит значение "П" и реквизит "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" не заполнен, то значение реквизита "Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС (csdo:‌Commodity‌Code)" должно соответствовать шаблону: \d{6}|\d{8,10}
1
RU
если реквизит "Признак товара, подлежащего прослеживаемости (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" содержит значение "П" или реквизит "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" заполнен, то значение реквизита "Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС (csdo:‌Commodity‌Code)" должно соответствовать шаблону: \d{6}|\d{8,10}";

4. 9-кестеде:
а) 18-позициядан кейін мынадай мазмұндағы 181- позициямен толықтырылсын:
"181
M.CA.SDT.00195
Commodity‌Add‌Code‌Type
Қосымша ақпарат сыныптауышына сәйкес тауар коды _
Код. Түр
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде пайдаланылатын қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес кодтың 4 белгісінің мәні.
Үлгі: \d{4}";
б) 21 - позициядан кейін мынадай мазмұндағы 211-213- позициялармен толықтырылсын:
"211
M.CA.SDT.00206
Id100‌Type
Сәйкестендіргіш. 100 символға дейін. Түр
Символдардың қалыпқа келтірілген жолы.
Ең аз ұзындығы: 1
Ең көп ұзындығы: 100
212
M.CA.SDT.00208
AIId‌Type
Қолдану сәйкестендіргіші _ Сәйкестендіргіш. Түр
Символдардың қалыпқа келтірілген жолы.
Шаблон: \d{2,4}
213
M.CA.SDT.00209
Quantity10‌Type
Саны. Он таңбалы. Түр
Ондық санау жүйесіндегі бүтін теріс емес сан.
Цифрлардың максималды саны: 10".
5. 10-кестеде:
а) 13.12.2- позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"13.12.2. ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:‌Commodity‌Code)
18 гр. (саны- 3)
M
1
AM,KG,KZ
егер "Қадағалануға жататын тауардың белгісі (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" деректемесінде "П" мәні болмаса, онда "ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:‌Commodity‌Code)" деректемесінің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі тиіс: \d{6}|\d{8,10}
1
AM,KG,KZ
егер "Қадағалауға жататын тауардың белгісі (Casdo:GoodsTraceabilityCode)" деректемесінде "П" мәні болса, онда "ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:CommodityCode)" деректемесінің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі тиіс: \d{10}
1
BY
егер "Қадағалануға жататын тауардың белгісі (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" деректемесінде "П" мәні болмаса және "Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес тауардың коды (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" толтырылмаған болса, онда "ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:‌Commodity‌Code)" деректемесінің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі тиіс: \d{6}|\d{8,10}
1
BY
егер "Қадағалануға жататын тауардың белгісі (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" деректемесінде "П" мәні болса немесе "Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес тауардың коды (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" толтырылған болса, онда "ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:‌Commodity‌Code)" деректемесінің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі тиіс: \d{10}
1
RU
егер "Қадағалануға жататын тауардың белгісі (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" деректемесінде "П" мәні болмаса және "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесі толтырылмаған болса, онда "ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:‌Commodity‌Code)" деректемесінің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі тиіс: \d{6}|\d{8,10}
1
RU
егер "Қадағалануға жататын тауардың белгісі (casdo:‌Goods‌Traceability‌Code)" деректемесінде "П" мәні болса немесе реквизит "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесі толтырылған болса, онда "ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды (csdo:‌Commodity‌Code)" деректемесінің мәні мынадай үлгіге сәйкес \d{6}|\d{8,10}";

б) после позиции 13.12.6.2 дополнить позицией 13.12.61 следующего содержания:
"13.12.61. Признак отнесения товаров к товарам, подлежащим маркировке средствами идентификации
(casdo:‌CIMSign‌Code)
В";
в) после позиции 13.12.7 дополнить позицией 13.12.71 следующего содержания:
"13.12.71. Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации
(casdo:‌Commodity‌Add‌Code)
гр. 18 (кол. 3)
O
2
AM,KG,KZ,RU
реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" не должен быть заполнен
2
BY
если реквизит "Код таможенной процедуры (casdo:‌Customs‌Procedure‌Code)" содержит значение "40", то реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" должен быть заполнен, иначе реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" не должен быть заполнен
2
BY
если реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" заполнен, то реквизит "Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)" должен содержать значение четырехзначного кода в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации, используемом в Республике Беларусь";
г) после позиции 13.12.11.3 дополнить позициями 13.12.111, 13.12.111.1, 13.12.111.2, 13.12.111.3, 13.12.111.4, 13.12.111.4.1, 13.12.111.4.2, 13.12.111.4.2.1, 13.12.111.4.2.1.1, 13.12.111.4.2.1.2, 13.12.111.4.2.1.2.1, 13.12.111.4.2.1.2.2, 13.12.111.4.3, 13.12.111.4.3.1, 13.12.111.4.3.1.1, 13.12.111.4.3.1.2, 13.12.111.4.3.1.2.1, 13.12.111.4.3.1.2.2, 13.12.111.4.3.2, 13.12.111.4.3.2.1, 13.12.111.4.3.2.2, 13.12.111.4.3.2.2.1, 13.12.111.4.3.2.2.2 и 13.12.111.4.4 следующего содержания:
"13.12.111. Сведения об идентификации маркированных товаров
(cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
O
2
AM,BY,KG,KZ
реквизит "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" не должен быть заполнен
2
RU
реквизит "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" может быть заполнен
*.1. Код вида информации
(casdo:‌Information‌Kind‌Code)
M
1
реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)" должен содержать 1 из значений:
10 – сведения о маркировке товаров контрольными (идентификационными) знаками;
13 – сведения о маркировке товаров средствами идентификации
*.2. Признак маркировки товаров после выпуска товаров
(casdo:‌CIMMarking‌Code)
В
*.3. Количество контрольных (идентификационных) знаков
или средств идентификации
(casdo:‌CIMQuantity)
гр. 18 (кол. 2)
М
*.4. Сведения об идентификации маркированного товара
(cacdo:‌Identification‌Means‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
М
1
если реквизит "Код вида уровня маркировки (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" заполнен, то для реквизита "Сведения об идентификации маркированного товара (cacdo:‌Identification‌Means‌Details)" должно быть заполнено не менее

б) 13.12.6.2-позициядан кейін мынадай мазмұндағы 13.12.61-позициямен толықтырылсын:
"13.12.61. Тауарларды сәйкестендіру құралдарымен таңбалауға жататын тауарларға жатқызудың белгісі (casdo:‌CIMSign‌Code)
В";
в) 13.12.7-позициядан кейін мынадай мазмұндағы 13.12.71-позициямен толықтырылсын:
"13.12.71. Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес тауардың коды (casdo:‌Commodity‌Add‌Code)
18 гр. (саны - 3)
O
2
AM,KG,KZ,RU
"Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес тауардың коды (casdo:‌Commodity<Add<Code)" деректемесі толтырылмауы тиіс
2
BY
егер "Кедендік рәсім коды (casdo:CustomsProcedureCode)" деректемесінде "40" мәні болса, онда "Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына (Casdo:CommodityAddCode) сәйкес тауардың коды" деректемесі толтырылған болуы тиіс, әйтпесе, "Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес тауардың коды (casdo:CommodityAddCode)" деректемесі толтырылмауы керек
2
BY
егер "Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына (Casdo:CommodityAddCode) сәйкес тауардың коды" деректемесі толтырылған болса, онда "Қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына (Casdo:CommodityAddCode) сәйкес тауардың коды" деректемесі Беларусь Республикасында пайдаланылатын қосымша кедендік ақпарат сыныптауышына сәйкес төрт таңбалы кодтың мәнін қамтуға тиіс";
г) 13.12.11.3-позициядан кейін мынадай мазмұндағы 13.12.111, 13.12.111.1, 13.12.111.2, 13.12.111.3, 13.12.111.4, 13.12.111.4.1, 13.12.111.4.2, 13.12.111.4.2.1, 13.12.111.4.2.1.1, 13.12.111.4.2.1.2, 13.12.111.4.2.1.2.1, 13.12.111.4.2.1.2.2, 13.12.111.4.3, 13.12.111.4.3.1, 13.12.111.4.3.1.1, 13.12.111.4.3.1.2, 13.12.111.4.3.1.2.1, 13.12.111.4.3.1.2.2, 13.12.111.4.3.2, 13.12.111.4.3.2.1, 13.12.111.4.3.2.2, 13.12.111.4.3.2.2.1, 13.12.111.4.3.2.2.2 және 13.12.111.4.4- позициялармен толықтырылсын:
"13.12.111. Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)
18 гр. (саны- 2)
O
2
AM,BY,KG,KZ
"Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесі толтырылмауы тиіс
2
RU
"Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесі толтырылуы мүмкін
*.1. Ақпарат түрінің коды
(casdo:‌Information‌Kind‌Code)
M
1
"Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі мәндердің 1-ін қамтуы тиіс:
10 – тауарларды бақылау (сәйкестендіру) белгілерімен таңбалау туралы мәліметтер;
13 – тауарларды сәйкестендіру құралдарымен таңбалау туралы мәліметтер
*.2. Тауарлар шығарылғаннан кейін тауарларды таңбалау белгісі
(casdo:‌CIMMarking‌Code)
В
*.3. Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің немесе сәйкестендіру құралдарының саны (casdo:‌CIMQuantity)
18 гр. (саны- 2)
М
*.4. Таңбаланған тауарды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:‌Identification‌Means‌Details)
18 гр. (саны- 2)
М
1

1 из реквизитов: "Перечень средств идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)", "Диапазон значений средств идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)", иначе для реквизита "Сведения об идентификации маркированного товара (cacdo:‌Identification‌Means‌Details)" должно быть заполнено не менее 1 из реквизитов: "Перечень средств идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)", "Диапазон значений средств идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)", "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)"
*.4.1. Код вида уровня маркировки
(casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)
гр. 18 (кол. 2)
O
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то реквизит "Код вида уровня маркировки (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" не должен быть заполнен
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)" в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "13" и реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" заполнен, то реквизит "Код вида уровня маркировки (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" не должен быть заполнен
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "13" и реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" не заполнен, то реквизит "Код вида уровня маркировки (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" должен быть заполнен
*.4.2. Перечень средств идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
O
1
если реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" заполнен, то реквизит "Перечень контрольных (идентификационных) знаков или средств (cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)" не должен быть заполнен, иначе реквизит "Перечень контрольных (идентификационных) знаков или средств (cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)" может быть заполнен

егер "Таңбалау деңгейі түрінің коды (casdo:AggregationKindCode)" деректемесі толтырылған болса, онда "Таңбаланған тауарды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:IdentificationMeansDetails)" деректемесі үшін деректемелердің кемінде 1-і толтырылуы тиіс: "Сәйкестендіру құралдарының тізбесі (cacdo:IdentificationMeansListDetails)", "Сәйкестендіру құралдарының мәндерінің диапазоны (cacdo:IdentificationMeansRangeDetails)", әйтпесе, "Таңбаланған тауарды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:IdentificationMeansDetails)" деректемесі үшін деректемелердің кемінде 1-і толтырылуы тиіс: "Сәйкестендіру құралдарының тізімі (cacdo:IdentificationMeansListDetails)", "Сәйкестендіру құралдарының мәндерінің диапазоны (cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)", "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)"
*.4.1. Таңбалау деңгейі түрінің коды
(casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)
18 гр. (саны- 2)
O
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда "Таңбалау деңгейі түрінің коды (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" деректемесі толтырылмауы тиіс
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "13" мәні болса, және "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" деректемесі толтырылған болса, онда "Таңбалау деңгейі түрінің коды (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" деректемесі толтырылмауы тиіс
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "13" мәні болса, және "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" деректемесі толтырылмаған болса, онда "Таңбалау деңгейі түрінің коды (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" деректемесі толтырылуы тиіс
*.4.2. Сәйкестендіру құралдарының тізбесі
(cacdo:‌Identification‌Means‌List‌Details)
18 гр. (саны- 2)
O
1
егер "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:IdentifacationMeansCustomsId)" деректемесі толтырылса, онда "Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің немесе құралдарының тізбесі (cacdo:IdentificationMeansListDetails)" деректемесі толтырылмауы тиіс, әйтпесе, "Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің немесе құралдарының тізімі (cacdo:IdentificationMeansListDetails)" деректемесі толтырылуы мүмкін

*.4.2.1. Средство идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Item‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
М
1
экземпляр реквизита "Средство идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌Item‌Details)" должен содержать сведения об одном идентификационном номере (идентификаторе) или коде идентификации
*.4.2.1.1. Код вида средства идентификации
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
О
*.4.2.1.2. Элемент данных средства идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
М
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то должен быть сформирован строго один экземпляр реквизита "Элемент данных средства идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)"
*.4.2.1.2.1. Идентификатор применения
(casdo:‌AIId)
гр. 18 (кол. 2)
О
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то реквизит "Идентификатор применения (casdo:‌AIId)" не должен быть заполнен, иначе реквизит "Идентификатор применения (casdo:‌AIId)" может быть заполнен
*.4.2.1.2.2. Символьное значение элемента данных средства идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
гр. 18 (кол. 2)
М
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то значение реквизита должно соответствовать шаблону: [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
*.4.3. Диапазон значений средств идентификации
(cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
O
1
если реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" заполнен, то реквизит "Диапазон значений средств идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)" не должен быть заполнен, иначе реквизит "Диапазон значений средств идентификации (cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)" может быть заполнен
*.4.3.1. Первый номер диапазона значений средств идентификации
(cacdo:‌First‌Identification‌Means‌Item‌Details)
гр. 18 (кол. 2)
М
1
реквизит "Первый номер диапазона значений средств идентификации (cacdo:‌First‌Identification‌Means‌Item‌Details)" должен содержать значение идентификационного номера (идентификатора) или кода идентификации, который является первым в диапазоне значений идентификационных номеров (идентификаторов) или кодов идентификации

*.4.2.1. Сәйкестендіру құралы (cacdo:‌Identification‌Means‌Item‌Details)
18 гр. (саны- 2)
М
1
"Сәйкестендіру құралы (cacdo:IdentificationMeansItemDetails)" деректемесінің данасында бір сәйкестендіру нөмірі (сәйкестендіргіш) немесе сәйкестендіру коды туралы мәліметтер болуы тиіс
*.4.2.1.1. Сәйкестендіру құралы түрінің коды
(casdo:‌Identification‌Means‌Kind‌Code)
О
*.4.2.1.2. Сәйкестендіру құралы деректерінің элементі
(cacdo:‌Identification‌Means‌Data‌Unit‌Details)
18 гр. (саны- 2)
М
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда "Сәйкестендіру құралы деректерінің элементі (cacdo:IdentificationMeansDataUnitDetails)" деректемесінің қатаң бір данасы қалыптастырылуы тиіс
*.4.2.1.2.1. Қолдану сәйкестендіргіші
(casdo:‌AIId)
18 гр. (саны- 2)
О
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда "Қолдану сәйкестендіргіші (casdo: AIId)" деректемесі толтырылмауы керек, әйтпесе, "Қолдану сәйкестендіргіші (casdo: AIId)" деректемесі толтырылуы мүмкін
*.4.2.1.2.2. Сәйкестендіру құралы деректерінің элементінің символдық мәні (casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
18 гр. (саны- 2)
М
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда кейін деректемелердің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі керек: [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
*.4.3. Сәйкестендіру құралдары мәндерінің диапазоны
(cacdo:‌Identification‌Means‌Range‌Details)
18 гр. (саны- 2)
O
1
егер "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:IdentifacationMeansCustomsId)" деректемесі толтырылса, онда "Сәйкестендіру құралдары мәндерінің диапазоны (cacdo:IdentificationMeansRangeDetails)" деректемесі толтырылмауы тиіс, әйтпесе, "Сәйкестендіру құралдары мәндерінің диапазоны (cacdo:IdentificationMeansRangeDetails)" деректемесі толтырылуы мүмкін
*.4.3.1. Сәйкестендіру құралдары мәндері диапазонының бірінші нөмірі (cacdo:‌First‌Identification‌Means‌Item‌Details)
18 гр. (саны- 2)
М
1
"Сәйкестендіру құралдары мәндері диапазонының бірінші нөмірі (cacdo:‌First‌Identification‌Means‌Item‌Details)" деректемесі сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштерінің) немесе сәйкестендіру кодтары мәндерінің диапазонында бірінші болып табылатын, сәйкестендіру нөмірінің (сәйкестендіргішінің) немесе сәйкестендіру кодының мәні болуы керек,

гр. 18 (кол. 2)
О
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то реквизит "Идентификатор применения (casdo:‌AIId)" не должен быть заполнен,
иначе реквизит "Идентификатор применения (casdo:‌AIId)" может быть заполнен
*.4.3.2.2.2. Символьное значение элемента данных средства идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
гр. 18 (кол. 2)
М
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то значение реквизита должно соответствовать шаблону: [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
*.4.4. Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)
гр. 18 (кол. 2)
О
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "10", то реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" не должен быть заполнен
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "13" и реквизит "Код вида уровня маркировки (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" заполнен, то реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" не должен быть заполнен
1
если реквизит "Код вида информации (casdo:‌Information‌Kind‌Code)"
в составе реквизита "Сведения об идентификации маркированных товаров (cacdo:‌DTIdentification‌Means‌Details)" содержит значение "13" и реквизит "Код вида уровня маркировки (casdo:‌Aggregation‌Kind‌Code)" не заполнен,
то реквизит "Агрегированный таможенный идентификатор кодов идентификации (casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)" должен быть заполнен";
д) в позиции 13.13.3 в графе "Имя реквизита" слово "(принятие)" исключить.

18 гр. (саны- 2)
О
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда "Қолдану сәйкестендіргіші (casdo: AIId)" деректемесі толтырылмауы керек, әйтпесе, "Қолдану сәйкестендіргіші (casdo: AIId)" деректемесі толтырылуы мүмкін
*.4.3.2.2.2. Сәйкестендіру құралы деректері элементінің символдық мәні
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Unit‌Character‌Value‌Id)
18 гр. (саны- 2)
М
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда кейін деректемелердің мәні мынадай үлгіге сәйкес келуі керек: [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
*.4.4. Сәйкестендіру кодтарының бірегі кедендік сәйкестендіргіші
(casdo:‌Identifacation‌Means‌Customs‌Id)
18 гр. (саны- 2)
О
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "10" мәні болса, онда “Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:IdentifacationMeansCustomsId)" деректемесі толтырылмауы тиіс
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "13" мәні болса және "Таңбалау деңгейінің коды (casdo:AggregationKindCode)" деректемесі толтырылса, онда "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:IdentifacationMeansCustomsId)" деректемесі толтырылмауы тиіс
1
егер "Ақпарат түрінің коды (casdo:InformationKindCode)" деректемесі "Таңбаланған тауарларды сәйкестендіру туралы мәліметтер (cacdo:DTIdentificationMeansDetails)" деректемесінің құрамында "13" мәні болса және "Таңбалау деңгейінің коды (casdo:AggregationKindCode)" деректемесі толтырылмаса, онда "Сәйкестендіру кодтарының бірегей кедендік сәйкестендіргіші (casdo:IdentifacationMeansCustomsId)" деректемесі толтырылуы тиіс
д) 13.13.3-позициядағы "Деректеменің атауы" деген бағандағы "(қабылдау)" деген сөз алып тасталсын.