О внесении изменения в пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июня 2019 г. № 93
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2024 года № 3.
В целях реализации подпункта 15 пункта 1 статьи 11 Соглашения о порядке добровольного согласования государствами – членами Евразийского экономического союза с Евразийской экономической комиссией специфических субсидий в отношении промышленных товаров и проведения Евразийской экономической комиссией разбирательств, связанных с предоставлением государствами – членами Евразийского экономического союза специфических субсидий, от 26 мая 2017 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июня 2019 г. № 93 "О Порядке признания промышленного товара совместно произведенным государствами – членами Евразийского экономического союза" слова "до 13 июля 2024 г. включительно" заменить словами "до 13 июля 2029 г. включительно".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее 14 июля 2024 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

2019 жылғы 11 маусымдағы Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының № 93-шешімінің 3-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 3 шешімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің өнеркәсіптік тауарларға қатысты ерекше субсидияларды Еуразиялық экономикалық комиссиямен ерікті түрде келісу тәртібі туралы 2017 жылғы 26 мамырдағы Келісімнің 11-бабы 1-тармағының 15-тармақшасын іске асыру және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ерекше субсидиялар беруіне байланысты Еуразиялық экономикалық комиссияның талқылаулар жүргізуі мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасы шешті:
1. 2019 жылғы 11 маусымдағы Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасының № 93 "Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер бірлесіп өндірген өнеркәсіптік тауарды тану тәртібі туралы" шешімінің 3-тармағындағы "2024 жылғы 13 шілдеге дейін қоса алғанда" деген сөздер "2029 жылғы 13 шілдеге дейін қоса алғанда" деген сөздермен ауыстырылсын.
2.  Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң, бірақ 2024 жылғы 14 шілдеден ерте емес күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
алқасының төрағасы
М. Мясникович