О внесении изменения в раздел 1 главы II Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к продукции (товарам), подлежащей санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 июня 2024 года № 72
В соответствии c пунктом 2 статьи 57 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 20 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в раздел 1 главы II Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к продукции (товарам), подлежащей санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю), утвержденных Решением Комиссии Таможенного союза от 28 мая 2010 г. № 299, изменение согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 180 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу решения Совета Евразийской экономической комиссии, предусматривающего внесение изменений в технический регламент Таможенного союза "О безопасности пищевой продукции" (ТР ТС 021/2011) в части включения ветеринарных лекарственных средств, предусмотренных приложением к настоящему Решению.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Султанов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 25 июня 2024 г. № 72
ИЗМЕНЕНИЕ,
вносимое в раздел 1 главы II Единых санитарно-эпидемиологических и гигиенических требований к продукции (товарам), подлежащей санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю)

Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жататын өнімге (тауарларға) қойылатын бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптардың II-тарауының 1-бөліміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 25 маусымдағы № 72 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 57-бабының 2-тармағына және 2014 жылғы 23 желтоқсандағы Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің № 98-шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссиясы жұмысының регламентіне тіркелген № 2-қосымшаның 20-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссиясы алқасы шешті:
1. 2010 жылғы 28 мамырдағы Кеден одағы комиссиясының № 299-шешімімен бекітілген санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жататын өнімге (тауарларға) қойылатын бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптардың II-тарауының 1-бөліміне қосымшаға сәйкес өзгеріс енгізілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап 180 күнтізбелік күн өткен соң, бірақ осы шешімнің қосымшасында көзделген ветеринариялық дәрілік заттарды енгізу бөлігінде "Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" Кеден одағының техникалық регламентіне (КО ТР 021/2011) өзгерістер енгізуді көздейтін Еуразиялық экономикалық комиссиясы кеңесінің шешімі күшіне енген күннен ерте емес күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасы төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
Б. Сұлтанов
2024 жылғы 25 маусымдағы
Еуразиялық экономикалық
комиссиясы алқасының
№ 72 шешіміне
ҚОСЫМША
Санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жататын өнімге (тауарларға) қойылатын бірыңғай санитариялық-эпидемиологиялық және гигиеналық талаптардың II-тарауының 1-бөліміне енгізілетін ӨЗГЕРІС