12. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу, Министерству образования, Министерству по делам молодежи, туризма и спорта Республики Казахстан, главам областных, Алматинской и Ленинской городских администраций в срок до 1 сентября 1994 года проверить законность и обоснованность использования зрелищных и спортивных сооружений, внешкольных учреждений. По всем фактам их использования не по назначению принять необходимые меры.
14. Считать утратившими силу постановление Президента Республики Казахстан от 4 декабря 1992 г. N 1004 "О повышении ответственности должностных лиц органов государственного управления за состояние дисциплины, общественного порядка и безопасности" и постановление Президента Республики Казахстан от 11 февраля 1994 г. N 1562 "Об усилении борьбы с преступностью".
Президент Республики Казахстан

12. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Бiлiм министрлiгi, Жастар iсi, туризм және спорт министрлiгi, облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының өкiмдерi 1994 жылғы 1 қыркүйекке дейiнгi мерзiмде ойын-сауық және спорт ғимараттарының, мектептен тыс мекемелердi пайдаланудың заңдылығы мен негiздiлiгiн тексеретiн болсын. Оларды жөнсiз пайдаланудың барлық фактiлерi бойынша тиiстi шаралар қолданылсын.
13 <*>
Ескерту. 13-тармақтың күшi жойылған - ҚР Президентiнiң 1995.  03.17. N 2127 қаулысымен.
14. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк басқару органдары лауазымды адамдарының тәртiп, қоғамдық тәртiп және қауiпсiздiк жағдайына жауапкершiлiгiн арттыру туралы" 1992 жылғы 4 желтоқсандағы N 1004 қаулысы мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қылмысқа қарсы күрестi күшейту туралы" 1994 жылғы 11 ақпандағы N 1562 қаулысының күшi жойылған деп саналсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi