Об условиях оплаты тpуда и льготах для pаботников налоговой милиции налоговой службы Министеpства финансов Республики Казахстан
Постановление Пpезидента Республики Казахстан от 16 июня 1994 г. N 1750. Утратило силу - Указом Президента РК от 4 сентября 2001 г. N 677 ~U010677
В связи с созданием налоговой милиции с обязанностями органа дознания и в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 31 марта 1993 г. ( У.С. - U952367_ ) "О налоговой службе Министерства финансов Республики Казахстан "( Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 7, ст. 139 ) постановляю:
Распространить на работников налоговой милиции налоговой службы Министерства финансов Республики Казахстан условия оплаты труда и льготы, предусмотренные для работников органов внутренних дел.
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi салық милициясының қызметкерлерiне еңбекақы төлеу шарттары мен жеңiлдiктер туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1994 жылғы 16 маусым N 1750. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001.09.04. N 677 Жарлығымен. ~U010677
Жауап алу органының мiндеттерi берiлген салық милициясының құрылуына байланысты және "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi туралы" 1993 жылғы 31 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының (Күшi жойылған - U952367_ ) /Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 7, 139-бап/
10-бабына сәйкес қаулы етемiн:
Iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне арналып көзделген
еңбекке ақы төлеу шарттары мен жеңiлдiктер Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлiгiнiң салық қызметi салық милициясының қызметкерлерiне
қолданылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi