О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О стандартизации и сертификации"
Постановление Президента Республики Казахстан от 22 мая 1995 г. N 2298. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О стандартизации и сертификации" постановляю:
Кабинету Министров Республики Казахстан:
в двухмесячный срок привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим Указом;
в шестимесячный срок утвердить порядок по уничтожению и дальнейшей переработке продукции и товаров в случае признания их непригодными к реализации и употреблению.
Президент Республики Казахстан

"Стандарттау және сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 22 мамырдағы N 2298 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Стандарттау және сертификаттау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi:
екi ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн осы Жарлыққа сәйкес келтiрсiн;
өнiмдер мен тауарлар сату мен пайдалануға жарамсыз деп танылған жағдайда, оларды жоюдың немесе одан әрi ұқсатудың тәртiбiн алты ай мерзiм iшiнде бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi