О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона "О ветеринарии"
Постановление Президента Республики Казахстан от 25 июля 1995 N 2377. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 18 июня 2009 года № 829
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 18.06.2009 № 829 .
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952376_ "О ветеринарии" постановляю:
Кабинету Министров Республики Казахстан в срок до 1 января 1996 года:
утвердить Положения о системе органов государственной ветеринарной службы республики и о государственном ветеринарном надзоре, перечень противоэпизоотических, лечебных, лабораторно-диагностических, радиологических и других ветеринарно-санитарных мероприятий, проводимых органами государственной ветеринарной службы за счет соответствующих бюджетных средств;
установить порядок осуществления ветеринарно-санитарного надзора при перемещении через государственную границу ввозимых животных, продуктов и сырья животного происхождения, выдачи лицензий на право занятия частно-предпринимательской деятельностью;
определить перечень болезней, при которых допускается отчуждение животных или изъятие животноводческой продукции у собственника;
представить предложения о приведении законодательных актов Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О ветеринарии";
привести решения Правительства Республики Казахстан в соответствие с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О ветеринарии"; обеспечить пересмотр и отмену министерствами, государственными комитетами и ведомствами республики их нормативных актов, противоречащих Указу Президента Республики Казахстан, имеющему силу Закона, "О ветеринарии". Президент Республики Казахстан

"Мал дәрiгерлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 25 шiлдедегі N 2377 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 18 маусымдағы N 829 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2009.06.18 N 829 Жарлығымен.
"Мал дәрiгерлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығын U952376_ жүзеге асыру мақсатында қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi 1996 жылғы 1 қаңтарға дейiн:
республиканың мемлекеттiк мал дәрiгерлiгi қызметi органдарының жүйесi туралы және мемлекеттiк мал дәрiгерлiк қадағалау туралы Ережелердi, тиiстi бюджет қаражаты есебiнен мемлекеттiк мал дәрiгерлiгi қызметi органдары жүргiзетiн iндетке қарсы, емдеу, лаборатория-диагностикалық, радиологиялық және басқа мал дәрiгерлiк-санитарлық шаралар тiзбесiн бекiтсiн;
мемлекеттiк шекара арқылы малды, мал өнiмдерi мен шикiзатын алып өту кезiнде мал дәрiгерлiк-санитарлық қадағалауды жүзеге асыру, жеке кәсiпкерлiк қызметпен шұғылдану құқығына лицензия беру тәртiбiн белгiлесiн;
меншiк иесiнен малды оқшаулауға немесе оның пайдалануынан мал шаруашылығы өнiмдерiн алып қоюға жол беретiн мал ауруларының тiзбесiн бекiтсiн;
Қазақстан Республикасының заң актiлерiн "Мал дәрiгерлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығымен сәйкестендiру туралы ұсыныс енгiзсiн;
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiн "Мал дәрiгерлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлығымен сәйкестендiрсiн;
Республика министрлiктерiнiң, мемлекеттiк комитеттерi мен ведомстволарының "Мал дәрiгерлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар Жарлығына қайшы келетiн нормативтiк актiлерiнiң қайта қаралуын және күшi жойылуын қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi