Об изменениях в составе Совета Попечителей Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 ноября 2000 года № 173. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
Постановляю:
1. Ввести в состав Совета Попечителей Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан (КИМЭП), утвержденный Указом Президента Республики Казахстан от 19 июня 1996 года N 3041 U963041_ "О Совете Попечителей Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 28, ст. 238), Танкута Турнаоглу - главу представительства компании "Проктер энд Гэмбл",
Дамманна Хеублайна - главу компании "Кока-Кола" в СНГ.
2. Вывести из состава Совета Попечителей КИМЭПа при Президенте
Республики Казахстан Ханс-Питера Хайсена.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының Қамқоршылар Кеңесі құрамындағы өзгерістер туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 3 қарашадағы N 173 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының Қамқоршылар Кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 16 маусымдағы N 3041 U963041_ Жарлығымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 28, 238-құжат) Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының (ҚМЭБИ) бекітілген Қамқоршылар Кеңесінің құрамына "Проктер энд Гэмбл" компаниясы өкілдігінің басшысы Танкут Турнаоғлы, ТМД-дағы "Кока Кола" компаниясының басшысы Дамманн Хеублайн енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ Қамқоршылар Кеңесінің құрамынан Ханс-Питер Хайсен шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті