Об отдельных вопросах борьбы с преступностью
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 214. Утратило силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696)(вводится в действие со дня подписания)
В целях повышения координирующей роли Правительства в вопросах борьбы с преступностью:
1. (Пункт 1 утратил силу - распоряжением Президента РК от 19 февраля 2002 г. N 303   N020303_   )
2. Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики  Казахстан от 28 апреля 2000 года N 134   N000134_   "Об образовании  Республиканского оперативного штаба по борьбе с организованной преступностью и коррупцией".
Президент
Республики Казахстан

Қылмысқа қарсы күрестің жекелеген мәселелері бойынша
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2001 жылғы 29 мамыр N 214. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қылмысқа қарсы күрес мәселелерінде Үкіметтің үйлестіруші рөлін жоғарылату мақсатында:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақ күшін жойды - ҚР Президентінің 2002.02.19. N 303  өкімімен .
2. "Ұйымдасқан қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жөніндегі республикалық жедел штабты құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 28 сәуірдегі N 134  өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті